לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2004, 19:56
  Hodi Hodi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.04
לינוקס כמה שאלות על לוחות אם,כרטיסי זיכרון וקירור

1. אני רוצה לקנות זיכרון של 1 ג'יגה. אני רואה שיש המון אופציות ואני מזה לא מבין בזה כלום, תמיד אומרים 'לקחת חברה טובה' אבל מה יכול להיות כבר שונה בזכרונות אם כולם עם DDR400 3200?
איזה באמת זיכרון של 1 ג'יגה כדאי לקחת במחיר כדאי (עדיף שתיתנו כמה אופציות, מ www.newegg.com
כי אני קונה את הרכיבים בארה"ב אז המחירים זה בערך כמו באתר הזה

2. לוחות אם - מה כדאי לקחת לוח אם סביר ב500-600 ש'ח (משהו מ www.newegg.com אם אפשר)
ומזה הצ'יפסטים האלו ומה הם עוזרים? nforce2,3,4 וכו'.. (גם כאן עדיף שתיתנו לי בבקשה כמה אופציות)
הלוח אם צריך להתאים למעבד AMD 64 - 3500 עם סוקט של 939

3. קירור - שאני קונה מחשב חדש, זה לא אמור לבוא עם קירור ישר עם המארז? מתי צריך לקנות קירור מיוחד ומתי לא? ואיזה מארז כדאי לקחת? כי שמעתי שיש אנשים שקונים קירור... בשביל מה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2004, 21:11
צלמית המשתמש של shaked
  משתמש זכר shaked shaked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.02
תשובות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hodi שמתחילה ב "כמה שאלות על לוחות אם,כרטיסי זיכרון וקירור"

1.מה שיכול להיות שונה בין זכרון של חברה מוכרת ואיכותית לזכרון גנרי' הוא איכות הזכרון,זכרון לא איכותי יכול לגרום לקריסות מערכת ההפעלה.
לא פירטת את התקציב לקניית הזכרון כך שקשה להמליץ.
אבל החברות CORSAIR,Kingston,OCZ,Geil,MUSHKIN הינן חברות טובות שמייצרות זכרונות איכותיים.

2.אני לא ממש מתעניין בנושא לוחות האם כך שאשאיר את ההמלצה למשתמש אחר.

3.כאשר אתה קונה מעבד באריזת retail אתה מקבל את המעבד כמובן,גוף קירור למעבד (ובחלק מהמקרים גם
משחה טרמית למריחה על המעבד).
בדרך כלל קונים קירור אחר כדי שהיה שקט יותר או בעל ביצועים טובים יותר (מה שנדרש לרוב באוברקלוקינג).

לcompucase יש מארזים מצויינים ודי זולים.

ישן 21-11-2004, 05:53
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hodi שמתחילה ב "כמה שאלות על לוחות אם,כרטיסי זיכרון וקירור"

1. הסבירו לך את המשמעות של איכות הזיכרון, יש כמובן גם את הפן של ביצועי הזיכרון שהנם טובים יותר בד"כ בזיכרונות של ייצרן איכותי.
אמנם רצית להוציא רק $210 על זכרונות, אבל אני מציע לך לשקול קניה של שני מודולים OCZ Enhanced Latency Serices 184 Pin 512MB DDR PC-3200 - Retail
http://www.newegg.com/app/ViewProdu...-146-835&depa=1
אם לא, אז שני מודולים OCZ Performance Series 184-Pin 512MB DDR PC-3200 Rev 3
http://www.newegg.com/app/ViewProdu...-146-898&depa=1
שים לב שבמע' AMD הם CL2.5...

2. לוחות אם - הזול ביותר שאני מציע לך הנו ה GIGABYTE "GA-K8NS Ultra-939" NVIDIA nForce3 ULTRA Chipset Motherboard For AMD Socket 939 CPU -RETAIL
http://www.newegg.com/app/ViewProdu...-128-263&depa=1
באותה ליגה לפי בחירתך EPoX "EP-9NDA3+" NVIDIA nForce3 ULTRA Chipset Motherboard For AMD Socket 939 CPU -RETAIL
http://www.newegg.com/app/ViewProdu...-123-222&depa=1
יש חשיבות עצומה לצ'יפסט מאחר והוא קובע את יכולות הלוח-אם והתיפקוד שלו. מאחר ולוחות המבוססים על nForce 4 לא זמינים במיוחד עדיין, הצ'יפסט המתקדם ביותר הנו ה nForce 3. באופן כללי כרגע רק שני צ'יפסטים תומכים בסוקט 939, האחד זה ה nForce 3 והשני זה ה VIA KT800. בשבוע הקרוב ה nForce 4 יתחיל להיות זמין, אבל תצפה שלפחות בזמן הקרוב הלוחות שמבוססים עליו יהיו מעט יותק יקרים. כמובן שתידרש גם לכרטיס מסך PCI-E אם תבחר ב nForce 4.

3. לגבי קירור, הסבירו לך כבר שמעבד מגיע עם קירור בגירסת ה BOX שהנו מספיק בהחלט במקרה של AMD 64. אתה יכול לבחור לשים קירור אחר שקט יותר, יעיל יותר וכו' לפי שיקול דעתך. למארז איכותי יהיה ספק כח איכותי וקירור טוב, בניגוד למארז גנרי זול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר