לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2005, 22:31
  nivvv4v nivvv4v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
קקצ פק - מישהו מכיר?

יש לי פרופיל 45 שקיבלתי לפני כשבועים.
מכיון שהיתה בעיה בקליטת המנילה שלי- הבאתי להם את המנילה בעצמי (תל השומר) , ולאחר כמה ימים התקשרה אלי משקית שלישות והסבירה לי שלא מיליאתי אותה נכון (כי לא היתה לא את המערכת הטלפונית) והיא שאלה אותי שאלות ועניתי לה ישר.
בנועג לעדיפות הראשונה - תכניתן .
היום נכנסתי לקיוסק המידע, וראיתי בעדיפות הראשונה: קקצ פק - וזאת למרות העובדה שקצין שלישות בקשתי להיות רק בעדיפות השנייה. כמו כן , חיפשתי כאן בפורום וקראתי שזה קורס קצינים לבעלי "פרופיל מעל 65" (ז"א פרופיל קרבי) - ולי יש פרופיל עורפי כאמור (45).
האם אפשר להבין מהעבודה שלמרות שביקשתי מהם לשים את זה אפשרות שניה - הם שמו את זה באפשרות הראשונה שהם מייעדים אותי לזה?
שאלה נוספת: באתר רשום שבתאריך 12/9 אני צריך להגיע לקצין מיון.
המשקית שהתקשרה אלי (בשביל למלא את המנילה) אמרה לי שזה טעות - ושזה מופיע שם בגלל שפעם יועדתי למסלול קרבי . זה לא נשמע לי הגיוני - בגלל שהזימון הנ"ל הופיע שם רק אחרי שהתעדכן הפרופיל באתר.
שאלה נוספת: אם ביקשתי בסיס פתוח/קרוב לבית - ואתקבל לדוגמא לתפקיד קצין שלישות - השירות עצמו סביר להניח שיהיה בבסיס פתוח/סגור? (בהנחה שיש לי פרופיל 45 , שהבנתי שעם פרופיל כזה בד"כ משבצים לבסיס פתוח).
תודה רבה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר