לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2004, 22:08
  coby_ros coby_ros אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.04
סקר התלבטות קשה ומאוסה !

שלום אני רוצה לקנות מצלמה דיגיטלית בעיקר למטרת טיול שקרב ובא (בסוף דצמבר)
אחרי סקר שוק נרחב (מאוד) מצאתי מספר מצלמות שכולן פחות או יותר עונות על כל הדרישות שלי מהמצלמה ונמצאות בטווח המחיר דומה, ההתלבטות נשארה מכיוון שכולן נראות לי מצוינות ופשוט לא יודע במה לבחור ואיזה נחשבת יותר איכותית מבחינת עדשה וצילום בכלל, אז נשאר לי רק לקבל חוות דעת ממכם עם נימוקים לבחירה אם אפשר:
1) מינולטה Z2
2) קנון S1 IS
3) פוגי S5100/5500
4) אולימפוס C-765
5) HP 945

יתרונות וחסרונות מבחינתי במצלמות:
1) ה
מינולטה נראית כאילו בנויה מפלסטיק זול וסובלת מעיצוב מוזר אבל יש בה את כל התכונות שאני מחפש.
2) ה
קנון גם עונה על הכל ובעלת מיצב עדשה אבל היא רק 3 מגה והשאלה האם זה קריטי אם אני ירצה לפתח תמונות אחדות לגודל שהוא יותר מ-A4 ?
3) ה
פוגי שבינתיים מבחינתי הפייווריטית נראית טוב אבל אין אפשרות לזום תוך כדי צילום וידאו (לא קריטי) והזיכרון יקר, האם העדשה של פוגי שווה ברמתה לקנון ? (איכות התמונה חשובה לי במיוחד לפיתוח על נייר)
4) האולימפוס מבאסת רק בגלל הסוללת ליטיום והזיכרון יקר, מהירות צמצם מקסימלית של 1/1000 (קריטי?) ואיכות וידאו נמוכה יחסית לאחרות אבל בעלת מסך גדול יותר (1.8")
5) ה-HP בעלת רזולוציה של 5 מגה ומסך הכי גדול (2.0") אבל בעלת וידאו ירוד ומוגבל ל-60 שניות וחוץ מיזה אני לא מכיר את HP בתור יצרנית מצלמות

אני יודע שכתבתי הרבה אבל רציתי שתבינו מה הם ההתלבטויות שלי בין המצלמות.... תודה לעונים ועל הסבלנות, שמתי לב שיש בפורום הרבה שאלות בנושא קניית מצלמות אבל מקריאה של הרבה תגובות עדיין לא הגעתי למסקנה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2004, 22:26
  erezgur erezgur אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.03
מספר הערות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coby_ros שמתחילה ב "התלבטות קשה ומאוסה !"

ה- canon מצלמה מצויינת. 3 מגה פיקסל מספקים יכולות הדפסה בגודל A4 ללא בעייה, כך שלדעתי אינך צריך לדאוג בקשר לכך.

הפוג'י לטעמי חברה טובה שעלתה בזמן על גל הצילום הדיגיטלי. קשה לי להשוותה לקנון כי איני מכיר ספציפית את הדגמים שציינת. הזכרון אמנם קצת יותר יקר אבל קטן (מאד נח) אמין ומהיר, ובסה"כ מדובר בתוספת חד פעמית שניתן לשכללה במחיר הכולל לקראת קבלת ההחלטה.

לדעתי עליך להתעלם מנושא צילום הוידאו במצלמות סטילס - הן לא תחליף למצלמת וידאו וחבל לפסול מצלמה טובה בגלל יכולות נחותות בתחום צילום הוידאו.

HP - נכנסה מאורח יחסית לתחום. המצלמות מהדורות הראשונים לא הצטיינו במיוחד והבנתי שהיו גם בעיות אמינות ותחזוקה יקרה. התרשמתי שיש שיפור בדגמים החדשים אבל איני מכירם מספיק.

בהצלחה,

ישן 21-11-2004, 10:35
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
מצטרף להמלצה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coby_ros שמתחילה ב "התלבטות קשה ומאוסה !"

אני כבר ממליץ ותיק על הCanon S1 IS. יש לי אותה כבר כמה חודשים. יצאתי לכמה וכמה טיולים.

המלצמה פשוט מעולה - הן באורך חיי הסוללות ואיכות התמונה בה באמת מצדיקה את ה"התפשרות" על 3 מגה פיקסל.
היא די קומפקטית... וזה מורגש מאו-ד בטיול.
מנסיון - בצילום תמונות של טיול - אין הרבה צורך בהגדלות. יש צורך במצלמה שתיתן צילומים חדים, איכותיים ולא "מפוספסים".
יש לי חברים - האחד עם פוג'י והאחד עם Z3. ולמרות זאת, הוצאתי תמונות איכותיות פי כמה וכמה עם המצלמה שלי.
תוכל לראות דוגמאות בגלריה שלי.
(ואגב, איכות הוידאו בקאנון מעולה! - ויצא לי להשתמש כמה פעמים בהקלטת קליפים... לפעמים זה דוקא שימושי )

HP אכן השתפרו... אבל בדגמים החדשים - הקומפקטיים. רכשתי לאחי את המצלמה מדגם R707 והיא מעולה! זכתה מקום ראשון בקטגוריית הקומפקטיות של איגוד האתרים המקצועיים לצילום (DIWA).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר