לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 14:34
  דנגע דנגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.02
"טעינו עם וקסברגר, הוא היה בהתנתקות"
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קוזמו שמתחילה ב "לא הייתי מאשים את השופטים בהפסד"

יו"ר איגוד השופטים, צביקה רוזן, מגלה הבוקר (ראשון) לראשונה ל-ONE ששופט הדרבי התל-אביבי, לירן וקסברגר, השתתף בהתנתקות במשך שלושה שבועות בתוקף תפקידו כקצין משטרה עד יום שישי - יממה לפני המשחק.

רוזן אמר: "לפני שתהיה חקירה ומישהו יעלה על זה, צריך להגיד את האמת ואני אומר לך - טעינו ששיבצנו את לירן וקסברגר לדרבי התל-אביבי.

"יכול להיות שהוא הגיע עייף מכל פרשת ההתנתקות שבה הוא השתתף במשך שלושה שבועות. היינו צריכים לשבץ שופט פחות עייף ואולי גם עם יותר נסיון".

כזכור, זעמו במכבי ת"א בסיום הדרבי על השופט, ששגה כששרק לפנדל לטובת הפועל ת"א ולא שרק לפנדל לטובת אבי נמני.

"וקסברגר שופט טוב מאוד, הוא אחד מהכוחות העולים שלנו, אבל בסיטואציה הזאת גם לנו מותר לטעות ואני מודה שטעינו בשיבוץ", הודה רוזן. "אני אומר לך את הדברים אחרי שיחה עם יו"ר הוועדה המקצועית, דני קורן, ושנינו מסכימים שטעינו".
http://www.one.co.il/next.asp?id=65927&bz=18
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר