לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 03:12
צלמית המשתמש של Ella_lovE
  Ella_lovE Ella_lovE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ella_lovE
טוב אמממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ella_lovE שמתחילה ב "אתגעגע..."

אני דיי ספאמית- מודה... אני משתדלת כמה שפחות... בכל אופן נחמד שאנשים הגיבו על זה כי הייתי בטוחה שייתעלמו- חיחיחי
וד"א תודה לכולם ^.^
אמממ וואו ממש תודה על הביקורת של הציורים שלי אתה לא יודע איזה טוב עשית לי עכשיו- מה שמזכיר לי שאני צריכה לצייר ציור נורמאלי ולא קישקוש (משהו שלא עשיתי שבועיים בערך- אם לא יותר...)
ובקשך לאיך שהיה- היה מדהים! באמת מדהים! נהנתי מכל רגע...
ולכל מי שמשעמם בטירוף או שהוא סתם מתעניין (כן, בטח) מוזמן לקרוא את כל הדברים היותר חריגים ממה שקרה לי...

יום ראשון:

היום הראשון מתחיל בשעה 24:00 שאני עדיין ערה- על המחשב.

כתבתי בכל הפורומים שאני נמצאת בהם שלא אהיה ראשון- שני- שלישי ואמממ איך שהוא מצאתי מה לעשות על המחשב והמשכתי להיות עליו בדיוק כשבאתי לרדת אמרתי לעצמי "יאללה סיבוב אחרון בפורומים" לפני שאני הולכת. להפתעתי מצאתי אשכול חדש בפורום של דביר (חתימות וגרפיקה) שבו יעל מבקשת אתרים להורדה של פונטים אז במיוחד בשבילה חיפשתי והוספתי כתגובה עד שעה 3:00 בערך.

***לאחר 3 וחצי שעות בערך***

השעה 6:30 ואמא שלי מעירה אותי- אני כמובן קמה כמו ילדה טובה למרות שאני חצי מתה. איך שהוא שרדתי ועזרתי לאמא שלי לארגן הכול ולהתארגן בעצמי.

אח שלי מצא דיסק בן ה- 11 מצא דיסק עם שירים דוסיים והתחלנו לרקוד כמו מפגרים בתוך המכונית ולשיר כמו מסוממים עם המילים...

באמצע שאני מקשיבה לדיסקמן שלי אני מקבלת טלפון ממס' חסוי, אני הייתי כולי מאושרת- הייתי בטוחה שזו אדר, בסוף זו הייתה אחת השיחות הכי מוזרות בחיי מישהי בשם שלי שגרה באור יהודה וסיימה שירות לאומי לפני 8 שנים התקשרה אלי בטענה שאני התקשרתי אליה והיא החזירה לי צלצול... לקח לנו רבע שעה עד שהשיחה נותקה- בכלל כל השיחה הזאת הייתה מוזרה... עזבו...

הגענו לחורשת טל וסידרנו שם הכול אח"כ הייתי צריכה ללכת להחליף לבגד- ים כדי שנוכל ללכת לקייקים. בסדר סבבה אז הלכתי לשירותים וכשבאתי לצאת הדלת ננעלה ולא הצלחתי לצאת החוצה- אחריי דיי הרבה זמן שאני מנסה מסתבר שאני פשוט לא לחצתי מספיק חזק כדי שהידית תיפתח. מיד אח"כ הלכתי למקלחת ושוב- הדלת ננעלה ולא הצלחתי לפתוח אותה- ז"א המפתח של הדלת לא פתח את המנעול, למרות שהתברר כי אני בכלל לא נעלתי את הדלת כי המפתח הזה בכלל לא מגיב!

***בקייקי הגושרים***

תוך פחות מ- 5 דק' הגענו שם התחלקנו לשתי קבוצות אני אח שלי בן ה-7 ואמא שלי ואבא שלי ושני האחים שני בניי ה- 11 וה- 14.

זאת השנה הראשונה שבא קיבלתי כ"כ הרבה מכות- בעצם לאזכור לי שקיבלתי בכלל בשנים הקודמות, פרט לכך שכל פעם שנתקענו בצדדים אני נפלתי והרגליים שלי היו למעלה- זה היה ממש ממש קורע- נשפכתי מצחוק כל פעם מחדש.

כשאתה עושה קייקים יש מפלון כזה שאני אישית מאוד אוהבת! החלטתי שאני רוצה לעצור בצד ועלות את הסירה ולעשות את זה שוב פעם, אז עצרנו בצד והסירה עם אבא שלי באה- בנתיים אח שלי בן ה- 7 נשאר על האבנים בעוד הסירה מתרחקת ממנו- זה היה קטע ממש טוב... בעיקר בגלל מבצע ההצלה ששמתי אח"כ...

משהו יפה קרה לי בדיוק כשסיימנו את הקייקים והיינו מוכנים ליציאה הטלפון צלצל ואדר הייתה בצד השני של הקו (יא איזו מאמי הייתי בטוחה שהיא שכחה אותי...) היא אמרה שכנראה היא לא תוכל לבוא (דיי מבאס)

יום שני:

בבוקר לאחר שהעירו אותי וצחצחתי שיניים חזרתי לאוהל ובעוד שאני בכניסה לאוהל אני שומעת מכיוון המשפ' שלידינו קולות של ילדים שמתחילים לדקלם משהו מוזר- משהו שנשמע בערך כזה" אני האמרגן מס '1 אחד בארץ של סשומארו מס' אחד בארץ שם במקרה והוא לא בארץ אז הוא מס' 1 ביפן..."ועוד משהו זה לא נשמע כ"כ מובן...

***בלונה גל***

כשהיינו בלונה גל אח שלי בן ה- 7 אכל פרוסה עם שוקולד (פרווה).

עכשיו מה כ"כ מיוחד בזה שהוא אכל פרוסה עם שוקולד שאני מספרת לכם את זה?!

אז זהו שביד השנייה שלו הייתה פסטראמה והילד הדוחה הזה אכל את שניהם ביחד!!!!!!!!!!

אחריי כמה דק' הוא סיים לאכול והתחיל לעשות גרפסים על דבורים כדיי שלא יתקרבו אליו (דוחה!)

בסביבות השעה 18:20התקשרתי לבית של אדר כדי לשאול אותה אם היא תבוא מחר לחורשת טל ובטלפון ענתה לי מישהי (כנראה אמא שלה)

אמא שלה: שלום

אני: שלום, אפשר את אדר?

אמא שלה: מי רוצה אותה?

אני: אלה

אמא שלה: היא לא נמצאת

אני: מתי היא תחזור?

אמא שלה בסביבות הלילה

אני: אההה לאן היא הלכה?

אמא שלה: ללונה גל

טוב ברגע ששמעתי את זה חשבתי "וואו זה ממש מעולה! כי אז ככה אני אוכל לפגוש אותה ונעלה ביחד למתקנים והכול" שאלתי אם אפשר את מס' הפלא שלה אבל לא היה טעם כי הילדה שכחה את הפלא שלה בבית- בתוך החד שלה!

אז תגידו לי אתם- מבאס או לא מבאס???

יום שלישי:

לא עשינו משהו מיוחד היינו בחורשת טל, אבל נהנינו מכל רגע!

יש שם אגם ענקי כזה והמים בו ממש קפואים!

הכפור נכנס לכם לעצמות, למרות שהאמת היא שזה כל הכייף!!!

קפצתי למים מגובה 5 מטר בערך (המים היו 3 וחצי מטר) 8 פעמים- היה פשוט מדהים! מומלץ לכולם בחום!!!

קראו עוד דברים במשך השלושה ימים האלו אבל הם לא מעניינים במיוחד... אני מקווה שגם אתם נהנתם כמו שאני נהנתי בזמן הזה ^.^
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר