לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 00:36
  learning learning אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.05
זה לא עזר לי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי learning שמתחילה ב "שינוי ה-value של הכפתור בלחיצה על הכפתור."

לא נראה לי שהבנתה(dorkiaa12) למה אני מתכוון..
אני צריך לעשות שזה ישנה את ערך הכפתור כל פעם שאני אלחץ יותר מפעמיים (לא מה שישראל k עשה), ואני צריך לעשות שכשאני ילחץ על הכפתור זה ישאר לחוץ ולא יהיה ניתן ללחוץ עליו יותר (אני לא מתכוון שהוא יהיה לחיץ אבל בלי קישור אלא לא לחיץ), ובקישור שהבאתה לי זה מסביר כיצד לעשות כפתור שקישורו זה טקסט,איך עושים שלחיצה על כפתור תשלח value לשדה טקסט והשלישי אפילו לא כל כך הבנתי מה מטרתו...
ואם אתה מדבר על הערכים שהם שמו למטה אז לאיזה אחד אתה מתכוון שיעזור לי?
אגב ניסיתי את הקוד של ה-disabled וזה לא מאפשר לי לכתוב משהו לכפתור
אני יודע שאני לא הכי טוב ב-js אבל אתה בטח מבין שכל שאני מנסה לעשות זה ללמוד דברים חדשים שאין בהרבה אתרים.... אני מקווה שאתה מבין...בעע
אני מקווה שעכשיו זה יהיה יותר מובן ותוכלו לעזור לי, תודה-מדוד.

נערך לאחרונה ע"י learning בתאריך 21-08-2005 בשעה 00:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2005, 01:28
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי learning שמתחילה ב "זה לא עזר לי.."

ראשית, תשרשר נכון, כשאתה מגיב על הודעה מסויימת תלחץ על הלחצן "תגובה" שבתחתית ההודעה שלו, ולא בלחצן שבתחתית הדף, זה יקל עלינו להבין ולעזור לך.

שנית, אנחנו כבר זוכרים את שמך, כך שאת בהחלט יכול לחסוך זאת ממך ובעיקר מאיתנו.

רצוי מאד שתלמד עוד קצת JS, שכן מדובר בדברים בסיסיים וקלים יחסית.
אתה צריך לתכנת את השלבים הבאים:
1. תיצור משתנה גלובלי עם הערך 0.
2. תעשה שלחיצה על הכפתור תפנה להפעלת פונקציה מסויימת.
3. הפונקציה תבדוק אם ערך המשתנה הגלובלי, אם זה 0, היא תשנה אותו ל-1, ואז תשנה את ערך הכפתור לערך "האם אתה בטוח ?".
אם ערך המשתנה הוא 2, הפונקציה תפעיל את הקישור או הפעולה הרצויה (וכמובן ניתן גם להפוך את הכפתור ללא זמין).

הפעולות די פשוטות, כשתסיים איתם תוכל להתקדם לפעולות המורכבות יותר.

בהצלחה - מחברי פורום פרש
ישן 21-08-2005, 03:54
  learning learning אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.05
פעולת ה-array ניראה לי יותר קל...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "ראשית, תשרשר נכון, כשאתה מגיב..."

וגם יותר נוח לא?
זה יחסוך לי קצת עבודה לעשות רק אני צריך לדעת דבר אחד בקשר לפעולה הזאת..
איך אני משתמש בזה ב- בכפתור?
כלומר <input type="button">
האם אני עושה את זה ככה:
<input type="button" onclick="array;">
כתבתי ב-onclick array;
כדוגמא לאיך שאני יקרא לarray אם אני יכול אני לא יודע
(תתקנו אותי אם אני טועה):
var array = new Array(blablbalbla);

קיצר הכוונה שבמקום לשים באון קליק את כל הדברים שיהיו כתובים בכפתור אחד אחד אחד כמו שחשבתי שעושים בהתחלה פשוט אני כתוב את שם הarray,לא?
אגב בקשר לשירשור כבר העירו לי על זה והמטרה של התגובה להודעה זה בשביל להגיב להודעה מסויימת אבל אני הגבתי לשניכם ככה שלדעתי זה דיי מיותר במקרה הזה וחוץ מזה היו רק 3 הודעות שרק שניכם כתבתם ועוד פעם,האין זה קצת מיותר?
תאמין לי כבר העירו לי ולמדתי שכשאני מגיב למישהו אחד או שזה אשכול שיש בו הרבה שיחות אני יגיב למי שאני צריך להגיב ואם זה יותר מאחד אז אני יכתוב את זה בהודעה...
וכן אני יודע אני יודע ששחכתי להגיב להודעה שלך אני פשוט מדבר מדבר ואם כבר מדברים אני שוכח... חחח
אבל עדיין סורי אל אי-השירשור...חח
אז תתקנו אותי לפי הצורך לפי מה שכתבתי למעלה.

נערך לאחרונה ע"י learning בתאריך 21-08-2005 בשעה 03:56. סיבה: שכחתי להגיב לך חח
ישן 21-08-2005, 06:31
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי learning שמתחילה ב "פעולת ה-array ניראה לי יותר קל..."

לא, אתה ממש לא בכיוון.
כל הרעיון של המערך הוא לשמור את הערכים השונים של הכפתור, אבל אתה צריך פונקציה שתבצע את הפעולה.
1. שתבדוק את המתשנה כדי לדעת באיזה שלב אנחנו אוחזים.
2. לקבוע את המשתנה לערך הבא.
3. להחליף את ערך הכפתור מתוך אחד מהערכים המתאימים מהמערך.

המערך עצמו הוא סטטי, הוא לא יודע לבצע פעולות, הוא רק שומר את הנתונים, וזה מתאים יותר למקרה שיש לך יותר משני ערכים שונים, במקרה שלך לדעתי מתאים לך מה שצייניתי בהודעה הקודמת שלי, נסה לקרוא שוב, ולבצע את זה שלב אחרי שלב.
הגדרת משתנה מיד בפתיחת הדף, יצירת פונקציה שתדע לקרוא את המשתנה, לשנות אותו, ולבצע את הפעולה הרצויה בהתאם לערכו.

ושוב: אין שום אפשרות לקרוא למערך מתוך אירוע, זה פשוט לא מבצע כלום (אולי הודעת שגיאה). - לפחות למיטב ידעתי
ישן 21-08-2005, 18:25
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
עשיתי משהו אבל אני לא בטוח שזה מה שרצית:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי learning שמתחילה ב "שינוי ה-value של הכפתור בלחיצה על הכפתור."

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2005/08/21/65791253.ht
והנה הקוד:
קוד:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html dir="rtl"> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-8-i" /> <title>Untitled Document</title> <script type="text/javascript" language="javascript"> var x=0; function change() { if(x==0) { document.bla.button1.value="פעם שניה"; } else if(x==1) { window.location='http://www.nana.co.il'; } x++; } function change2() { document.bla.button2.value="פעם שניה"; document.bla.button2.disabled=true; window.location='http://www.nana.co.il'; } </script> </head> <body> <form name="bla" action="..."> סקריפט ראשון: <input type="button" name="button1" value="פעם ראשונה" onclick="change();" /> <hr /> סקריפט שני: <input type="button" name="button2" value="פעם ראשונה" onclick="change2();" /> </form> </body> </html>

נערך לאחרונה ע"י S - Designer בתאריך 21-08-2005 בשעה 18:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר