לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 13:22
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
חשד: פרופסור אנס סטודנטית פעמיים

(YNET)
ציטוט:

פרופסור בשנות ה-60 לחייו נעצר ביום חמישי האחרון על-ידי שוטרי משטרת חיפה, בחשד כי אנס מספר פעמים את אחת הסטודנטיות שלמדה אצלו בעבר. החשוד הכחיש את המיוחס לו.
לפי החשד, הפרופסור אנס את הסטודנטית, בת 23, כבר בחודש אוקטובר האחרון, אך היא בחרה לא להגיש תלונה נגדו. זאת, מתוך חשש שלימודיה ייפגעו.

לאחר כמה חודשים, כאשר שהתה הסטודנטית בביתו של הפרופסור באחת ממדינות אירופה, בה הוא שוהה בשנת שבתון, היא נאנסה בשנית. לטענת הצעירה, רק לאחר האונס השני החליטה לגשת למשלטרה ולהגיש תלונה נגד הפרופסור.

החשוד, שבינתיים חזר לארץ, נעצר עם הגיעו לנמל התעופה בן-גוריון. הוא נעצר לחקירה, שאת תוצאותיה העבירה המשטרה לידי פרקליטות מחוז חיפה, שתחליט על המשך הטיפול בתיק.

לי זה נשמע כמו חרטוט שנובע בעיקר מחוסר הנכונות של המערכת לטפל במלוא החומרה במגישי תלונות כוזבות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2005, 15:12
  רותי תותי רותי תותי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
זה לא פשוט כל כך.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "לכל בר דעת יש שאלה פשוטה"

יתכן והפרופסור הנ"ל ניצל את עמדתו האקדמית, תוך הבטחות שוא "שאין לה ממה לחשוש",
והיא היתה נאלצת בגלל חששותיה לגבי הלימודים. זה קורה המון באוניברסיטה, לא בהכרח עד כדי אונס אבל בדרגות אלה ואחרות. לי עצמי היה מקרה עם מרצה שהיה גדול ממני בשלושים שנה, והוא ניהל עמי "משא ומתן" בנוסח: "אני הקדשתי לך הרבה שעות במחשבתי" (אז אני חייבת לו).
בסוף זה הגיע לשוק פרסי ממש: "אז תני לי רק ללטף את שערך"..
למזלי יצאתי מהעסק בלא נזק, רק זכרון מבחיל.
מצד שני צריך להקפיד מאד על כך שתלונות שווא תענשנה בכל חומר הדין, כדי להרתיע מנוולות המנצלות את המסע נגד גברים המתנהל בארץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר