לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 15:25
  gush007 gush007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
כרוניקה של אונס ידוע מראש

קיבלתי באימייל

כרוניקה של אונס ידוע מראש

א' המיוזע לפת אותה בכח רב, אחיזתו האיתנה מנע ממנע כל סיכוי להינצל. חבריו הטובים שמרו מחוץ לבית ומנעו כל נסיון ידידיה להסתנן לעזרתה.

הם נעלו היטב את הבית מבפנים ומבחוץ. היא נותרה לבדה. מבועתת, מביטה בהם בעינים קרועות. צורחת, בוכה, מבקשת רחמים.

"למה אתה עושה לי את זה"...

"זו משימה ועלי לבצע אותה"... השיב בקור רוח

"אבל למה, מה עשיתי לך"?.... שאלה מתייפחת

"זו פקודה"...

"דאאאאאיייייי"... "עזוב אותי"

"אל תדאגי חמודה", אעשה הכל שתשתקמי ונצא לדרך חדשה"...

היא ניסתה להתנגד. שרטה, בעטה ונסתה בכל כוחה הדל להשתחרר מלפיתתו האימתנית, אך לשוא.

הוא החל להפשיט אותה לאט לאט.

"תעזוב אותי", צרחה בכל כחה.

"אל תבכי, אני אעשה זאת ברגישות" אמר כשהוא מסיר את בגדיה

"בבקשה, אל תאנוס אותי, לא!"

"מצטער, זו החלטת הרוב, זה החוק. עכשיו תקשיבי חמודה שלי, תשתפי איתי פעולה, כדאי לך, אני אדאג לפסיכולוג שישקם אותך, אני אתן לך פיצויים"

"בחיים לא"

"אצטרך לעבור לנחישות..."

"לא אתן לך, לא! בחיים לא"

"אתה אנס אכזרי"

"ההתבטאויות שלך חמורות ומעליבות מאוד, אני עובד ציבור, אוכל לתבוע אותך"

"אל תעשה לי את זה, לא, אני מתחננת"...

"אני מבין לליבך"...

הוא החל להתפשט.

"תביני אותי זה קשה גם לי" אמר לה בעיניים עקרות.

הוא קרב אליה מושיט את ידיו הגושמות אל פניה העדינות.

"אני הולך עכשיו לעבור ליישום תכנית החדירה החד-צדדית"

סימני הלפיתה האדומים על זרועותיה הפכו לכחולים. הוא השכיב אותה ברגישות על המיטה.

"אני אוהב אותך, תני לי לחבק אותך"...

ללללללללללאאאאאאאאאא!!!!!!

"ההבל שיוצא לך מהפה כשאת צורחת ממש מפריע לי, זו בושה שאת מתנהגת אלי ככה כשאני נוהג איתך כל כך ברגישות".

הוא גהר מעליה, ולחש באוזנה:

"אני אאנוס אותך ברגישות, אקשור לך את הידיים, אחבק אותך, ארמוס את כבודך, אזיל דמעה, אשפיל אותך, אתמוך בך אבכה איתך".

מצטער, קיבלתי פקודה ואני חייב לבצע אותה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2005, 16:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני די בטוח שפורום פוליטיקה הוא לא פה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gush007 שמתחילה ב "כרוניקה של אונס ידוע מראש"

רחלי וארז צודקים. אין מקום לפוליטיקה בפורום הזה. אוליי בפורום פוליטיקה - אוליי במה שבראש - אבל לא פה.

דבר ראשון, זה דבר נורא חד צדדי מה שכתבת פה. זה פשוט חד צדדי.
דבר שני, דמוקרטיה פועלת לפי דעת הרוב. דיקטטוריה פועלת לפי דעת היחיד. מה עדיף? דיקטטוריה?
דמוקרטיה, גם פירושה פשרות קשות, לא תמיד לקבל את מה שרוצים (והרבה פעמים המפלגות הדתיות מקבלות את מה שהן רוצות) - והרבה פעמים, הרבה כאב --- לצורך טובת הכלל.

לא דיברתי פה אם לדעתי הנסיגה טובה או לא. אם ישאלו אותי - אגיד ואנמק. דיברתי רק על ההבדלים בין הדמוקרטיה ודיקטטוריה (דמוס - עם, קרטיה-שלטון). בהקשר הנסיגה, זאת תוצאה שהתקבלה בצורה דמוקרטית, שאושרה שוב ושוב, שכל סקר אפשרי מראה שיש לו תמיכה גדולה, שכל מדינה בעולם (ערבית או מערבית) - מקבלת בברכה. הרוב החליט ולכן, כמה אנשים ספורים (8,800 מתוך 6,200,000 זה ספורים )- יעברו מבתיהם. זה עצוב - אבל זו גם המציאות. אגב, 8,800 איש זה... מה? שכונה בת"א? אוליי אפילו 2. זה שהם פרוסים על שטח עצום זה כבר משהו אחר.

פרופורציות זה דבר חשוב. הבא לא נאבד אותם - טוב? ולפני שיתחילו הצעקות, אוסיף ואומר שיש לי דודה מתנחלת עם משפחתה במקום אחד - ובתה מתנחלת עם משפחתה במקום אחר. את כאבם וסיפורם - אני לא קורא בעיתון אלא חווה ממקור ראשון.
ישן 21-08-2005, 16:42
  GM GM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.03
שלח הודעה דרך ICQ אל GM
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אני די בטוח שפורום פוליטיקה הוא לא פה."

כשתקרא לדמורקטיה כך אני אסכים איתך:

* אדם שמקבל רוב מוחץ בעם, ולאחר מכן משתמש בקולות אלו נגד אותם אנשים שהצביעו נגדו.
* כשהוא מצפצף על החלטות מרכז הליכוד ולא הולך למשאל עם (בניגוד להצרה שלו).
* כשכולאים נערות בנות 14-16 בכלא עד תום ההליכים כשעושים את זה רק לאנסים\רוצחים וכו'..
* כשלא נותנים לאותן בנות לצאת לעשות את הבגרות שלהם, ובדיוק באותו יום!!!! משחרר היועץ המשפטי לממשלה מחבלים כדי שיעשו בגרות בטענה שהם אסירים משוקמים..
* כשמושחת אחד מפטר שרים בשביל שיהיה לו רוב בממשלה
* כששני עיתונאים (שלא חשודים בימניות יתר) מפרסמים ספר שבו כתוב על השחיתות של המשפחה שלו ואיך הוא עושה את ההתנתקות בשביל להוריד את המשפט ממנו...
* כשעוצרים אנשים סתם (אתה יודע שאחת מהבנות האלו נעצרה כשהיא אכלה אפרסק? ולמה היא נעצרה בטח תשאל, אז אני בטח אענה לך- כי היא דומה למתנחלת).
חמודי'לה... ועוד היד נטויה..
ישן 21-08-2005, 16:57
צלמית המשתמש של חרוב

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי GM שמתחילה ב "כשתקרא לדמורקטיה כך אני אסכים..."

סבבה, אחד לאחד.
-בגין היה נציג מפלגת הליכוד שהמצע שלו היה נגד מצרים. הוא גם אותו אדם שהזמין את סאדאת לארץ ועשה איתו שלום. זה אותו הדבר.

-זכותו לשנות את דעתו - כל עוד זה מקבל הסכמה דמוקרטית (וזה קיבל).

-חלק מבנות ה14/16 ביצעו מספיק מעשים לא חוקיים שעליהם כל אזרח (מתנחל, יהודי, ערבי וכו') - נענש באותה הצורה. באותה הזדמנות אני אגיב בקשר להיא עם האפרסק. תמיד אפשר להביא מקרים ספצייפיים. אתה רוצה שאני אביא לך מקרה של מתנחלת בן 15 שירקה לי בפרצוץ בדיוק יום אחריי שראיתי חבר טוב שלי חוטף כדור בשביל להגן על היישוב שלה? ואגב, זה היה בחומש?

- הסכמה להתנתקות מתקבלת בכנסת לא בממשלה. מאחר וברגע ושר מפוטר הוא עדיין חבר כנסת - זה לא משנה כלום. מהלך אסטרטגי (וזה אחד כזה) - דורש אישור כנסת כמו שהוא קיבל. פיטורים בממשלה זה למהלכים טקטיים.

- תן לי להבין משהו. ישראל יוצאת מרצועת עזה וחלק מהגדה כי שרון (באישור רוב העם, כן, רוב, הכנסת) - לא רוצה ללכת לכלא. כשזה יתחיל להשמע קצת הדיוני שכל הכנסת ורוב העם הסכים לזה כדי שהוא יינצל, אז אני אבין את הטיעון.

ודבר אחרון. יש לי חברה. יש לי סבא. יש לי אמא. מאחר ואני מאוד מאוד בטוח שאתה אף אחד מהם - אל תקרא לי חמודי'לה. אני לא מנסה להתנשא עלייך - אז אל תתנשא עליי.

נ"ב. אם אתה מרגיש שאתה בדיקטטוריה (ואין דמוקרטיה ללא טעויות) - אתה מוזמן לעזוב לארץ דמורקטית. זה קצת מצחיק כי בדיקטטוריה לא הייתה מסוגל לעשות את זה...
ישן 21-08-2005, 17:08
  GM GM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.03
שלח הודעה דרך ICQ אל GM
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "סבבה, אחד לאחד. -בגין היה..."

דמוס כמו שאמרת שווה עם, כל עוד לראש הממשלה אין את הרוב הזה בעם זו לא דמוקרטיה. ותפסיק לצאת לי בסיסמאות זולות של "תעזוב את הארץ אם לא מתאים לך", זאת הארץ שלי ואני רוצה אותה מתוקנת!! רק שפנים כמוך יברחו כשהמצב לא יתאים להם.. ורואים את זה טוב בכל האנשים שיורדים מהארץ כי קשה להם.

בגין עשה את טעות חייו, מה אתה מערב אותו בכלל!? מי אמר שמה שהוא עשה היה טוב נכון ודמוקרטי? אני מדבר על המצב שלנו כיום.

זה שזאת זכותו לשנות את הדיעה שלו אני מסכים איתך לגמרי.. אבל להזכיר לך שהדעה שלו קובעת את גורל העם, ולא החמולה שלו.

מה הקשר עכשיו למקרה של הילדה שירקה לך בפרצוף? תענה להקשר הדברים שלי, אתה מתחמק.. ולי יש חבר שלא עשה כלום ושמים אותו עכשיו בכלא (אולי) לשנתיים.. ולמה? כי לשופט החרא הזה ששפט אותו לא היה כוח להתסכל "בראיות", שבהם מצולם בכלל מישהו אחר (מדינה דמוקרטית! שכחתי.. זה מותר לו..).

ראש הממשלה היה צריך קודם רוב בממשלה, אחרי זה בכנסת.

על איזה אישור רוב העם אתה מדבר לעזאזל!!? אין לשרון רוב. עובדה. הוא לא רצה ללכת למשאל עם, הרי אם יש לו רוב ממה הוא חושש כ"כ?

בקשר לדבר האחרון, מתנצל :\
ישן 21-08-2005, 17:45
צלמית המשתמש של חרוב

ושנית, נקודה לנקודה.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GM שמתחילה ב "דמוס כמו שאמרת שווה עם, כל..."

כמו שאמרתי, לשרון יש רוב בעם. אני לא ראיתי שום סקר בחודש האחרון שבו מספרי מתנגדי ההתנתקות היו גבוהים מתומכיה. ההפך הוא הנכון. חשוב לציין - שבשורת צעדים לא חכמים מבחינה פולטית, מתנגדי ההתנקות הפסידו הרבה קולות-עם בגלל מעשים שונים ומשונים (מטעני דמה, פינצור צמיגים, חסימת כבישים, פיגועים נגד ערבים ואפילו מטורף שרצה לפוצץ בית ברחובות שבו גרים 300 איש). ולכן, הסקרים שלי לא ממש אמינים. אבל, פה הבעייה. גם שלך לא.

אם למצב של הפיכת האויב ההכי גדולה שלנו - ל"שלום קר" - אתה לא קורא צעד טוב, חיובי ודמוקרטי (ששוב, קיבל את אישור הממשלה והכנסת)... אז קשה לי לחשוב על צעד טוב ודמוקטרטי. זה פשוט. מרים הייתה האוייבת ההכי גדולה שלנו בשנים 1948-1977. הרוב הגדול של האבידות שלנו מאומתם שנים - בא מיידה (הפאדיון, לדוגמא, היו גם שלה). במקום זה - כמה מתו מאז 1977? זה לא טוב? לא דמוקרטי וחיובי? אתה צוחק?

דעתו קובעת את גורל העם - ודעתו לא יכולה להפוך למעשים ללא אישור הכנסת.

הקשר לילדה ההיא שכמו שאתה יכול לתת לי דוגמא של עד כמה אנחנו לא בסדר - אני יכול לתת לך דוגמא נגדית. אני מאמין שבסוף נתאזן.

"ראש הממשלה היה צריך קודם רוב בממשלה, אחרי זה בכנסת." - מסכים איתך לחלוטין. ועצם העובדה שהההתנתקות אכן יצאה לפועל מעידה על דבר אחד: הוא קיבל את שניהם.

בקשר למשאל עם... חיים רמון אמר את זה הכי טוב. הוא אמר, בוא נגיד שנעשה משאל עם. נגיד שיגיעו תוצאות שרוצים פינוי. נגיד. ואז המפלגות הימניות ירצו להוציא מחוץ לעניין את קולות הערבים. והמפלגות השמלאניות ירצו להוציא את קולות המתנחלים והדתיים. ואז נשאלת השאלה: מה זה עם?
אתה באמת רואה מצב שבו יכול להיות משאל עם שיתקבל על ידי כולם וייצג את שכבות וסוגי האוכלוסיה? אני לא. ואז, כמובן, הוא לא ייהיה קביל ע"י אף אחד מהצדדים.

קודם קראת לי חמודילה. התנצלת - סלחתי. עכשיו אתה קורא לי שפן?! "רק שפנים כמוך". אתה ממש יודע איך להתחבב עליי...

ואגב, שפן? שירות קרבי, פציעה - התנדבות לצה"ל, המשך שירות קרבי ומילואים קרביים.
נתתי 3 שנים - ואני אתן עוד הרבה שנים בשביל המדינה. שפן. יפה...

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 21-08-2005 בשעה 18:06.
ישן 21-08-2005, 18:19
צלמית המשתמש של חרוב

ובקשר לבגין , הסיבה שהעלתי אותו.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GM שמתחילה ב "דמוס כמו שאמרת שווה עם, כל..."

ביצעתי השוואה מתבקשת - בין עלייתו לשלטון, על מצע מסוים, שינוי דעתו, קבלת הסכמה על כך, וביצוע בשטח מעשה שבשך שנים התנגד לו. בדיוק כמו שרון בימינו.

בקשתי שלא נגרר לפוליטיקה ובסוף, וגם באשמתי, נכנסנו לשם. אני עדיין חושב שזהו לא המקום המתאים לכזה דיון. אם אתה רוצה להמשיך לדון בזה, או נעבור פורום או שנשתמש בהודעות פרטיות או איסיקיו/מסנג'ר/דוא"ל. (כולם נמצאים בכרטיס שלי).

שיהיה לך יום טוב.

אהה. ועוד משהו. חשוב מאוד שתבין משהו. זה לא אישי. אני אוליילא מסכים עם דעותייך - אבל אין לי ולו שמץ של משהו שלילי כלפייך.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 21-08-2005 בשעה 18:31.
ישן 21-08-2005, 19:30
צלמית המשתמש של חרוב

רוצה היסטוריה? סבבה.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "בטח בטח. דמוקרטיה משמעה שלטון העם, לא שלטון המיעוט."

הפרלמנט הפולני לפני מלחמת העולם השנייה היה מורכב מ400 אצילים.
כאשר נודע למודיעין הפולני שהיטלר מתכנן לפלוש אליהם - המידע הגיע לפרלמנט.
הבעייה הייתה - 400 האנשים לא הצליחו לקבוע מה הם רוצים לעשות (בגלל ריבוי הדעות) ולבסוף, היטלר החליט במקומם.

דמוקרטיה בתצורה ההכי טהורה שלה כבר לא קיימת מימיי אתונה (שגם אז, כבר התחילו בשיטות של נבחרים).

בארה"ב יש קונגרס של... מה? מאה איש? שמחליטים החלטות בשביל כמה מיליוני אנשים?
בערך 300 מיליון איש?

לנו יש 120 שמחליטים בשביל 6 מיליון. ועדיין אנשים חושבים שארה"ב היא סמל הדמוקרטיה ומייצגת יותר את התושבים - יותר מישראל.

אני לא ראיתי שום עדות בשטח ו/או בדרך אחרת שהעם שינה את דעתו.

"הקטע המזעזע באמת, הוא שאתה לא מסוגל להבין שלא כל חוק שעבר בפרלמנט
יש לבצע." - אני, לתומי חשבתי שזאת בדיוק המטרה של חוקים. משהו שצריך לבצע. מוזר.

"כשתלמד קצת על ההיסטוריה של המאה העשרים, אולי תבין זאת." - אין לי מושג מה מידת הידיעות שלך בהיסטוריה. ולך אין מושג לגביי שלי. אני לא מכיר אותך, אבל, אני מכבד אותך כבוד בסיסי. אני לא מבקש הרבה מלבד זאת - את אותו הדבר בחזרה. אז בבקשה, בלי התנאשויות מיותרות, סבבה אגוזים?

ושנית, כמו שאמרתי, אני לא חושב שזה המקום לדיון כזה.
ישן 21-08-2005, 19:41
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
אתה פתחת את הדלת. לו באמת ובתמים האמנת שאין זה המקום, לא היית מתחיל עם השטויות שלך...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "רוצה היסטוריה? סבבה."

ארה"ב נחשבת לדמוקרטית בהרבה מישראל מכיוון ששם נבחרי הציבור
מבצעים את המצע שהבטיחו לבוחרים(בגדול). בישראל נבחר הציבור
ביצע את ההפך המוחלט ממה שהתחייב לעשות.
חוץ מזה, יש עוד מדינות בעולם מלד ארה"ב...

יפה מאוד שאתה מודה שהעם לא שינה את דעתו, כלומר - העם מתנגד
לנתינת רצועת עזה למחבלים ללא תמורה, ולטיהור אתני של יהודים.

תומתך מונעת ממך לראות את האמת, והיא גם מוכיחה שאינך יודע
הרבה על המאה העשרים. גם אני רחוק להיות מידען גדול - אבל אתה
יודע עוד פחות ממני, וזה הישג רציני...
ישנם חוקים שגם אם יעברו באינספור פרלמנטים אלפי פעמים - אין
לבצע אותם!
ישן 21-08-2005, 21:06
צלמית המשתמש של חרוב

וואו.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אתה פתחת את הדלת. לו באמת ובתמים האמנת שאין זה המקום, לא היית מתחיל עם השטויות שלך..."

כשאמרתי שהעם לא שינה את דעתו. הוא אף פעם לא הביע אותה. הוא בחר בשרון ובמפלגתו ובמצע שלה. במצע. מכלול דברים. לא בדבר אחד ספציפי. הפעם היחידה שהובעה הצבעה דמוקרטית באופן ישיר להתנתקות היה בכנסת.

בכל אופן, כמו שאורי אמר, וכמו שאני עצמי אמרתי מקודם, זה לא המקום. אתה מוזמן להתכתב איתי כמו שהצעתי לGM. יש לי תשובות לכל מה שהעלת נגדי.
מה שכן, אני לא בטוח שאני רוצה להתכתב עם אדם שמזלזל (וזה מה שאתה עושה) באינטיליגנציה שלי ובידע שלי - מבלי להכיר אותי! בדרך אנשים עושים את זה רק אחריי שהם מכירים אותי... חחחח

טיהור אתני? מאיפה זה הגיע?!?!

ואגב, צודק. יש עוד מדינות מלבד ארה"ב וישראל. ולכן, אם תצליח להביא לי מדינה כלשהי על פני הגלובוס אשר אזרחיה מונים כמה מליונים ושיטת השלטון שם היא דמוקרטיה ישירה (כלומר, כל התושבים מעורבים ישירות בהחלטות) - אני ממש אחזיק ממך. בהצלחה!

דמוקרטיה זאת שיטה עם הרבה חסרונות. אבל, אחד היתרונות שלה הוא זה: זאת השיטה ההכי פחות גרועה.

בקשר לדבר אחד אסכים איתך. קרטוס זה בהחלט שלטון. רק בקשר לזה.

מעבר לזה - לא אגיב פה.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 21-08-2005 בשעה 21:10.
ישן 21-08-2005, 21:57

אני מזלזל בך? להפך - לו הייתי מזלזל, לא הייתי טורח לענות לשטויות שלך...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "וואו."

אחד הנושאים העיקריים שעמדו בבסיס המצע של מפלגות העבודה והליכוד היה
תכניתו של עמרם מצנע(שהיה מועמד העבודה לראשות הממשלה בזמנו) לנסיגה
חד-צדדית מרצועת עזה. בתגובה להצעה הזו, שרון התחייב לכך שלא תהיה
נסיגה כזו והבטיח ש"דין נצרים כדין תל-אביב".
עכשיו בדוק כמה מנדטים קיבלה העבודה וכמה הליכוד. העם אמר את דברו - והוא
אינו חפץ בגירוש יהודים ללא תמורה. מאז הוא לא שינה את דעתו, ואף סקר
לא ישנה דבר לעניין זה.

הזלזול בך מגיע בגלל דבריך. אתה נתלה בארה"ב כאילו אין מדינות נוספות
בעולם, לא מכיר בעובדה הפשוטה שמשתמשים בדמוקרטיה ישירה במספר
מדינת(שבוודאי הן יותר דמוקרטיות מישראל), וטוען שהעם בעד טרנספר ליהודים
כשהמבחן האותנטי היחיד הוכיח שאין הוא רוצה בכך.

טיהור אתני הוא מצב שבו ממשל מנקה שטח מסויים מאנשים בעלי שיוך אתני
מסויים. ממשלת ישראל(ע"י צה"ל ושאר כוחות הבטחון) מטהרת את רצועת עזה
מיהודים. טיהור אתני, עפ"י ההגדרה.

ולסיום, קרא פה על משאלי עם
ישן 22-08-2005, 08:04
צלמית המשתמש של חרוב

אמרתי ואני יכול לענות עוד פעם במיוחד בשבילך.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אני מזלזל בך? להפך - לו הייתי מזלזל, לא הייתי טורח לענות לשטויות שלך..."

אני לא רוצה להמשיך לדון בזה פה. זה לא הפורום המתאים לזה. אין לי בעייה לדיון פומבי - בפורום פוליטיקה או אישי (בהודעות). אני לא מפחד מאף אחד ובטח שלא ממך.

תסביר לי איך שני המשפטים שלך מתיישבים אחד עם השני.
שבאחד אתה לא מזלזל בי, כי אם היית מזלזל בי - לא היית מגיב לשטויות שלי (שזה כבר זלזול כי אתה קורא לדעה של מישהו אחר שטויות) ו - כמה שורות אחריי זה: "הזלזול בך מגיע בגלל דבריך"
הממ...

נתתי את ארה"ב כדוגמא פעם אחת. איך זה נחשב להתלות בה? אמרתי לך. תן לי דוגמא נגדית. אבל לא פה.
למשאל עם יש מספיק חסרון גם ככה. יותר מיתרונות למען האמת. אני עדיין לא רואה מצב בו תוצאות משאל מסויים יתקבלו ע"י כולם. (שאף צד לא יירצה לשלול צד אחר, שלא יגידו שהשאלות מכוונות, שלא יגידו שהציבור חסר ניסיון בהכרעה בנושאים כאלה גדולים, שלא יגידו שצריך תשובה יותר רצינית מ"כן" או "לא" וכו'.)

ואגב, אתה צודק בהגדרה של טיהור אתני. אבל לא באיך זה נתפס. מה שהיטלר עשה היה טיהור אתני. מה שהיה ביגוסלביה, עירק וכו' - זה טיהור אתני. ככה זה נתפס.
לדוגמא, שואה היא קטסרופה, אסון גדול. אבל הקונטציה שלה היא שואת יהודי אירופה במלחמת העולם השנייה. בגלל זה ההתלהמות מהשימוש בצמד המילים טיהור אתני.

אין ספק שהליכוד נבחר. אין ספק שזה גם בגלל מה ששרון אמר. אין ספק שהוא שינה את דעתו (כמו שקרה עשרות פעמים בהיסטוריה הכללית - לא של שרון). אין גם ספק ששרון לא יכול ליזום מהלך בסדר גודל שלפינוי עזה על דעת עצמו. ככה פועלת דמוקרטיה מודרנית (או חדישה או עקיפה.).

עכשיו, אם אתה רוצה להמשיך להתלהם פה, מעל דפיו הוירטואלים של הפורום הזה - אתה מוזמן.
אתה גם תעשה את זה ללא מענה כל שהוא ממני. גם את התגובה הזאת לא הייתי צריך לעשות פה - אבל אני נורא עייף אז כוח הרצון שלי כרגע חלש...

בניגוד אלייך, אני דווקא מכבד את הידע שלך ואת התשובות המבוססות שלך. חבל נורא שזה לא הדדי.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 22-08-2005 בשעה 08:16.
ישן 22-08-2005, 12:35

חבל נורא שאתה מודה שאהת מתלהם, ובאותה נשימה מאשים אותי בכך...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אמרתי ואני יכול לענות עוד פעם במיוחד בשבילך."

חבל גם שלא קראת את הלינק, וראית איך הוא פועל בלא מעט מדינות דמוקרטיות
מודרניות. אז אולי היית נמנע מהתגובה המגוכחת הזו. למשאל עם, אל מול החלטות
בלתי-לגיטימיות של הפרלמנט, יש רק יתרונות. כל העניין הוא שהחלטת הפרלמנט
אינה מתקבלת בעם, כשהוא מבצע את ההפך ממה שהתחייב לו - אבל כשהעם עצמו
מחליט...

"דוגמה נגדית לארה"ב" כבר קיבלת בלינק, והנה ההוכחה שלא טרחת לפתוח אותו
בעצם, קיבלת שם מספר דוגמות נגדיות...

מה שאתה תופס, ואיך שאתה תופס, זו בעיה שלך. ביוגיוסלביה הייתה מלחמת אזרחים
(אתה יודע, כמו בישראל לפני קום המדינה) שבמהלכה בוצעו טיהורים אתניים על-ידי
שני הצדדים, אבל זה לא משנה דבר לעצם העניין. מדינת ישראל, בראשות הדיקטטור
שרון, מבצעת טיהור אתני של יהודים, משטחים הנמצאים תחת כיבוש ישראלי. ההשוואה
לאונס בהחלט במקומה!

כח הרצון שלך היה כבר חלש לפני 5 תגובות, כשכתבת את ההודעה שהתחילה את
השרשור הנוכחי
, למרות שהיה ברור לך שאין זה המקום לדיון...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר