לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 22:05
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
08.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (5)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט !

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2005, 18:50
  Itzik 007 Itzik 007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
מחשב חדש שבניתי לקניה מחר!!!... [!כנסו דחוף!]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "08.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (5)"

תראו, כמו שכבר כתבתי אז זה המפרט ה90% סופי של המחשב... אם לא יהיו בסוף בעיות תקציביות הסטריות (תמיד אני אוכל להוריד את האיכות ממה שלקחתי)

אז ככה,
המפרט הזה מיועד למשחקים לסרטים ולא כל כך לגרפיקה ולרזולוציה מדהימה
רק שיעבוד מהיר, שיחזיק לכמה שנים ושיהיה מספיק טוב זה מה שחשוב
מלבד זה- גם להרבה תוכנות ברקע ולעבודות

חשוב מאוד שיהיה מהיר...!

זה המפרט שלי:
http://img289.imageshack.us/img289/9258/computer8zo.png
(תמונה - ערכתי את זה שיהיה לכולם נוח)

אני רוצה לדעת מה לשפר או לשנות בו בהתאם לצרכים שציינתי...

בכללי, ממה שאני יודע - לא כדאי ללכת על אינטל מהמון סיבות
השאלה היא - אם כדאי ללכת על AMD למרות שהזיכרון הוא רק SDRAM וDDR ולא DDR2?
והמהירויות של כרטיסי הזיכרון היא רק עד 400 מגה הרץ?
בכל זאת כדאי!?

מהמ שראיתי הלוח אם שלי הוא מספיק טוב ועוד יש לו SLI....
אין צורך לשנות, נכון?

המעבד שרשום שם - מספיק חזק או חזק מידי?
(אם אני אצטרך לקצץ עלויות אז אני אוריד אותו ל3500 אני חושב)

זיכרון - 1G זה מספיק נכון?
ואז אני אעשה דיול צ'אנל וזה יהיה סבבה נראה לי

כרטיס מסך - לא רוצה של ATI רק NVIDIA
אני רוצה של 256 מגה זיכרון עם מהירויות שעון טובות
מה שראיתי הוא סבבה+
נראה לכם שהוא חזק מידי!?
(אם אני אצטרך לקצץ אני אוריד ל6800GT או רגיל נראה לי)

דיסק קשיח - לא צריך יותר
נראה לי מספיק + חברה טובה

צורב וכונן DVD - נראה לי איכותיים מספיק וגם לא יקרים
לא נראה לי שאני אשנה

מישהו יכול לעשות בדיקה בשבילי שבאמת יש כרטיס קול ורשת על הלוח - שלא יצא שפספתי דבר כזה........ ואם יש הם בסדר?
כי שחכתי לבדוק עכשיו שאני נזכר

מקלדת ועכבר - לא צריך יותר מזה
רק אני לא יודע מה כדאי - חיבור USB או PS2?!
מה ההבדל!?

המסך:ViewSonic VA712 17" LCD
איך הוא???
http://www.viewsonic.com.sg/products/productspecs.php?id=215&s=specs
הוא מספיק טוב?
זה ישפיע הרבה שאין לו DVI!?
כי לא מצאתי מסך אחר עם רמקולים מובנים שנראה יפה ומספיק טוב עם זמן תגובה של 8MS ולא יקר טילים

בקשר למארז - ראיתי אותו היום, הוא יפה וגדול
והספק לא ג'נרי
ככה שאני מרוצה

גוף קירור - נראה לכם שאני באמת יצטרך את זה!?
זה יחסוך לי כ300 שקל ולכן גם מועמד אם אצטרך קיצוץ

תודה רבה לכל מי שעוזר לי...
אני יודע שכתבתי הרבה אבל זה דחוף לי מאוד
כל שינויי הצעה וכו' יתקבל בברכה++

שוב תודה
(ומקווה שתענו לי על כל (!) השאלות...)
ישן 22-08-2005, 19:21
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Itzik 007 שמתחילה ב "מחשב חדש שבניתי לקניה מחר!!!... [!כנסו דחוף!]"

הזיכרון שהלוחות של AMD משתמשים בו הוא אכן DDR SDRAM (זה לא שני סוגי זכרונות - זה השם המלא ל-DDR, כמו שהשם המלא של DDR2 הוא בהתאמה DDR SDRAM2), אבל למרות זאת הם מציגים ביצועים עדיפים על מעבדי אינטל שמשתמשים בזכרונות מהירים יותר. למה? בגלל ארכיטקטורת המעבד. צריך להבין שהדרך הנכונה להשוות היא מבחני ביצועים, כמו זה לדוגמא: http://www23.tomshardware.com/index.html

אין טעם לקנות לוח SLI אם אתה לא מתכנן לקנות 2 כרטיסים בו-זמנית. תזכור שהמשמעות של SLI היא שהכרטיס השני שאתה קונה חייב להיות מאותו סוג של הראשון, כלומר 6600GT ידרוש 6600GT שני, 6800U ידרוש 6800U שני וכד'. מכיוון שהכרטיסים הגרפיים מכפילים יכולות כל שנה בערך, אין טעם לקנות לוח שיגביל לך את יכולת השדרוג העתידית. רצוי לקנות במקום זה לוח NF4 U. אין לך מה לדאוג לגבי כ. קול וכ. רשת - כל לוח אם מודרני מחברה מוכרת מכיל את הרכיבים האלה (בשלך יש 2 כ. רשת, כ. אלחוטי, וכ. קול)

לדעתי, לצרכים שציינת יספיק לך מעבד 3700+ עם ליבת san-diego (זהה ל-venice במפרט, אבל עם 1MB של cache).

יספיק לך 1GB של זיכרון, אתה יכול ללכת על יצרנים עדיפים על kingston - כמו OCZ, mushkin, crucial (micron), corsair.

אין טעם לקנות כ. מסך 6800U, כאשר כרטיס 7800GT עולה אותו דבר, ונותן ביצועים הרבה יותר טובים, כרטיס 7800GT יעלה לך 2500 ש"ח בערך.

בתור צורב רצוי ללכת על ה-NEC 3540, קיבל ביקורות טובות מאוד.

לפי מה שאתה מוציא על המחשב, רצוי לקנות מסך עם יציאת DVI - תקבל איכות תמונה הרבה יותר טובה.

מארז לא שופטים לפי יופי, שופטים לפי מס' וגודל מאווררים, תעלת איוורור למעבד, עובי פח. המארז שנתת אולי יפה אבל לא עומד בשאר הקריטריונים. רצוי ללכת על ספק כוח טוב שתומך ב-ATX12V ver 2 למפרט הזה אחרת אתה עלול לסבול מהרבה בעיות שקשורות לחשמל - מבעיות מתח (עודף או חוסר) ועד קצרים ופגיעה ברכיבים, למערכת בסדר גודל כזה רצוי ללכת על מארז טוב, המינימום הוא HEC 6A19, עדיף ה-SONATA II של ANTEC. וספק חזק (הסונטה מגיע עם ספק, אם אתה הולך על ה-HEC קנה ספק בנפרד של יצרן מוכר - antec, thermaltake, enermax.

ישן 22-08-2005, 19:47
  Itzik 007 Itzik 007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אז ככה"

אחת הסיבות למה אני אוהב את הפורום הזה היא שנותנים תשובות מלאות...
אז קודם כל תודה רבה!!!

דבר שני, רשמתי את זה כטעות אבל זה בערך מה שהתכוונתי...
ההבדל בין DDR לDDR2 הוא כזה גדול שצריך אינטל על AMD?
כדאי בסופו של דבר ללכת על אינטל או AMD??

אני סגור על זה שאני לא אקנה 2 כרטיסים בו זמנית ואני אכן יודע ששני הכרטיסים זהים.
לא הבנתי למה הלוח יגביל את יכולות השדרוג?
אני גם מנסה להימנע משדרוג כמה שיותר...
הלוח שאמרת הוא NF4 U, ואם אני זוכר ממה שראיתי - אין לו SLI - נכון?!
כי אני לא יודע אם כדאי לקנות SLI למרות שבזמן הקרוב (עד 3 שנים) אני 100% לךא אקנה כרטיס מסך נוסף...
אגב, מה זה נותן 2 כרטיסים מכל סוג?

כמה עולה ה3700SD והאם כדאי? אם אתה יכול, תן לי לינק למידע
אני צריך גם את הקרור למעבד!?

אני חושב שאני אשאר עם קינגסטון, מספיק טובים + סבבה של אחריות

בקשר לכרטיס מסך - גם בו קצת חרגתי מהתקציב נראה לי...
מה ההבדל בין ה6000 U, GT, XFX, LE ומה הכי כדאי?!
אני לא אקנה 7800....

אני עם היסטוריה של סוני, ככה שאני חושב שאלך על הצורב שרשמתי...
אגב, מה זה BULK בצורב?

אני לא מצאתי מסך DVI עם רמקולים של יצרנית איכותית במחיר סביר...
אם יש לך מה להמליץ זה סבבה...

על המארז טכנאי המליץ לי....
זה לא כזה קריטי לי כבר....
יש מספיק איוורור
ישן 22-08-2005, 22:33
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Itzik 007 שמתחילה ב "אחת הסיבות למה אני אוהב את..."

ההבדל בין DDR ל-DDR2 הוא המהירות המקסימלית האפשרית של הזכרונות, שב-DDR2 יכולים להגיע למהירות יותר גבוהה, אבל, ב-DDR2 תזמוני הזיכרון הרבה יותר גבוהים, כלומר מהירות ביצוע הפעולות איטית יותר.
בסופו של דבר למרות שהזכרונות עבור AMD מגיעים למהירות נמוכה יותר, מערכות מבוססות AMD נותנות תוצאות טובות יותר במבחני ביצועים ולכן עדיפות על מערכות מבוססות אינטל.

הכוונה הייתה שאם יש לך לוח SLI ותרצה לקנות כ. מסך נוסף תהיה מוגבל לכרטיס מאותו סוג כמו הראשון שקנית, לעומת זאת בלוח רגיל אין את השיקול הזה - אתה פשוט מחליף כרטיס אחד באחר.

הלוח שלקחת הוא לוח SLI, דגם ללא SLI הוא ה-DFI lanparty UT NF4 ultra-D.
היתרון התאורטי בשימוש ב-2 כרטיסים מאותו סוג הוא הכפלה של הביצועים, בפועל מורגשת עלייה של 20-30% בביצועים.

מחיר ה-3700SD: http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=10146
אם אתה קונה מעבד בגירסאת BOX אין צורך בקירור למעבד, אם אתה רוצה להרכיב קירור בעצמך לך על גירסאת ה-tray.
מקרא קצר ל-NVIDIA: גירסת LE - מוחלשת, גירסת GT - גירסה מואצת, גירסת U - אולטרה, גירסא מואצת במיוחד. XFX - יצרנית של כרטיסי מסך.

יש סיבה שאתה חייב רמקולים במסך ולא רמקולים בנפרד?

אני עדיין בדעה שלא רצוי ללכת על המארז הזה, כי הוא פשוט מדי עבור המערכת שלך, ועלול לפגוע בביצועים. אני לא רוצה ולא יכול להכריח אותך לקנות מארז + ספק טוב, רק לעזור לך לברוח מבעיות עתידיות, ולהזכיר שזה מאוד קריטי לביצועים של המחשב שלך בטווח הארוך.

ישן 23-08-2005, 16:43
  Isomorphism Isomorphism אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.05
מחשב חדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "08.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (5)"

שלום!

תחילה, אציין כי מעיון קצר נראה שיש לכם אחלה פורום, המשיכו בעבודה הטובה!

אני מתכוון לרכוש בזמן הקרוב מחשב חדש והייתי שמח להתייעץ בנושא עם אנשים בעלי ידע ונסיון רבים יותר ממני בנושא. להלן מצורף המפרט של המחשב החדש כפי שהומלץ לי עליו בחנות. ליד כל רכיב מצויינות אופציות נוספות (אלו אשר אפשריות מבחינת תקציב) בנוסף לעלות הנוספת שלהן, במידה והן קיימות.
אודה לכם אם תאמרו האם כדאי (או לא כדאי) לשפר (עם התייחסות לעלות השדרוג) ומדוע.
בנוסף, מצורפים בתחתית התמונה מספר מסכי LCD ואני אודה לכם מאוד אם תתנו דעתכם עליהם.

התקציב הכולל העומד לרשותי למחשב ומסך הוא כ-6500 ש"ח (ולכן, אין יותר מדי מקום לשיפורים).
למרות זאת, אני מעוניין שתחוו את דעתכם על הרכיבים השונים ותגידו אלו טובים יותר או פחות והאם כדאי או לא כדאי לשפר ביחס למחיר ולביצועים.

בעקרון, אני כבר לא ממש משתמש במחשב לצרכי משחק וכו' (כנראה הגיל עושה את שלו ;-)) אבל אני בכל זאת מעוניין שיהיה אפשר להריץ עליו יחסית בקלות ובצורה סבירה משחקים עכשויים ואף משחקים של עוד שנה/שנתיים. מדובר בעיקר במשחקי אסטרטגיה, תפקידים, פעולה וספורט (אם זה חשוב לענייני גרפיקה וכו'). בנוסף, חשוב לי שהמחשב יעבוד בצורה סבירה (ולא כמו צב) כאשר אני מוריד דברים "כבדים" בתוכנות למיניהן. פרט לזה, אני לא עושה יותר מאשר תכנות, גלישה, האזנה למוזיקה וצפייה בסרטים.

מקווה שהמידע שסיפקתי יספיק על מנת שתוכלו לעזור לי.

הערות, הארות, המלצות וכל מידע נוסף יתקבל בברכה.

תודה רבה מראש.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img150.imageshack.us/img150/6956/untitled5wi.gif]
ישן 23-08-2005, 18:33
  משתמש זכר חזי_פיפוש חזי_פיפוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל חזי_פיפוש
טוב אני יענה לפני קילמאשין, אם לא איכפת לו
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Isomorphism שמתחילה ב "ראשית, תודה רבה!"

אז תשובות לשאלותיך:
1. המפרט יותר טוב מבחינת ביצועים. ראשית זו מערכת שמבוססת על מעבד AMD שנחשבים החזקים בשוק ובמחיר טוב. כמובן שאם יש שאלה בין INTEL או AMD - AMD ללא ספק.
לוח אם מהיר יותר מבוסס על צ'יפ חזק מבית אנוידיאה NFORCE 4X.
זכרונות גדולים יותר ואיכותיים יותר.
דיסק קשיח גדול SATA.
כרטיס מסך חזק שיחזיק מעמד לטווח לא קצר.
צורב DVD איכותי מבית NEC.

2. כפי שאמרתי, מערכות מבוססות AMD הרבה חזקות כיום, לקנות INTEL תהיה טעות מרה. אם אתה אובססיבי בעניין אינטל, אל תצפה לביצועים טובים יותר.

3. כל החלקים שמצויים במפרט הם חזקים מאד. אם אתה רוצה לדעת בדיוק כמה הם טובים אתה מוזמן לשאול אחד מחברי הפורום - רועי AZ שקנה ממש לא מזמן מחשב דומה , אבל אני בספק אם סיים להרכיב את המחשב כראוי. אישית אני מבטיח לך שהחלקים איכותיים ושווים את הקניה.

לגבי השאלה האחרונה - אין לי שמץ.

מקווה שעזרתי ושיהיה לך יום טוב.
ישן 23-08-2005, 19:08
  Isomorphism Isomorphism אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.05
תודה, קיבלתי.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "הוא התכוון למפרט שהוא ציין..."

עוד כמה שאלות, ברשותך:

1. תוכל בכל זאת לבנות לי מפרט באותו סדר גודל של מחיר אך מבוסס אינטל?

2. איזה מפרט מאלו שהצעת (הרשתי לעצמי להניח שנענת לבקשה הראשונה :-)) טוב יותר?
(האם באמת AMD חזק יותר באותו המחיר?)

3. אם עומדים לרשותי עוד כ-200-300 ש"ח לשיפורים למיניהם, האם תוכל לייעץ לי מה הכי כדאי/חשוב/מומלץ לשפר (ביחס למחיר ולביצועים) במפרט שאני ציינתי ובשתי המפרטים שהבאת (אחד מבוסס AMD והשני של אינטל)?

4. בשני המפרטים שציינת, האם כל הרכיבים מתאימים ו"מסתדרים אחד עם השני"? (למשל, כפי שהבנתי, אפשר לשפר את הספק)
לצערי, איני מבין דיו בעניינים אלה ואני לא רוצה להגיע למצב לא נעים בו המוכר יגיד לי שהמפרט שהבאתי לו הוא לא בסדר ואי אפשר לשלב את כל הרכיבים יחד (כפי שהבנת, אני סומך עליך ועל הצעותיך אך בכל זאת מעוניין לוודא).

5. באיזו חנות בנית את המפרט והאם יש לה סניף/האם היא ממוקמת באיזור המרכז. אם לא, האם היא עושה משלוחים?

תודה ענקית!

נערך לאחרונה ע"י Isomorphism בתאריך 23-08-2005 בשעה 19:29.
ישן 24-08-2005, 14:47
  prgrmr prgrmr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.05
אני רוצה לקנות מחשב וצריך כמה עצות!!!

1. איזה זיכרון RAM מומלץ?
2. איזה קירור למעבד ואיזה למחשב כדאי לקחת?
3. איזה חברה מומלצת לכרטיס מסך ואיזה כרטיס GFORCE או ATI?
4.איזה מעבד AMD 64 BIT כדאי לקחת?
5. איזה רמקולים 2.1 כדאי לקחת?
6. האם הכרטיס קול מובנה על הלוח אם?
7. איזה ספק כדאי לקחת?
8. איזה מארז כדאי לקחת?
9. איזה צורב DVD כדאי לקחת?
10. איזה לוח אם כדאי לקחת(אם אפשר בבקשה שם מלא)?
11.האם עכבר ומקלדת אלחוטיים של MICROSFT גלי רדיו שווים או שכדאי אחר?
12.האם כדאי לקנות מחשב מכאן או ממקום אחר?
http://www.logicpc.co.il
*המחשב מיועד למשחקים ולתיכנות.
*התקציב הוא עד 4000.
* מחשב בלי מסך.
* אם כדאי לקנות בחלקים ולהרכיב בנפרד אין בעיה.

ישן 25-08-2005, 23:43
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Mad_Tiger שמתחילה ב "בס"ד זה לא נראה בדיוק..."

הלוח שהבאת לא נמצא במלאי של כל החנויות, אם אתה מנסה להרכיב מפרט בחנות, אתה חייב להשתמש במה שיש באותה חנות בה אתה מרכיב, הצלחת להכניס HD של 120GB כיוון שלקחת לוח אם ללא תמיכה ב-SATA II ועם FSB של 1600 במקום 2000 (ההבדלים בין NF4 4X ל-NF4 U זהים להבדלים בינו לבין ה-NF4 SLI, ללא יציאת ה-PCIEX16 כמובן)

איפה ראית באתר של enermax שהספק לא תומך ב-ATX 2?
אם תחפש את שם הדגם המדוייק לא תמצא אותו, מתחת לשם הספק ב-logicpc מצויין שהוא מסדרת noisetaker שלפי האתר של enermax תומכת ב-ATX ver2.

המפרט שבניתי נבנה גם כן ב-logicpc (תיגש ל: בנה מחשב-> AMD, שים כמה חלקים ותלחץ על הדפס למטה...)

* דרך אגב - את ההבדלים בין הדגמים באשכול שנתת אני רשמתי... :-)

ישן 24-08-2005, 16:19
  ken ken אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
שלום, צריך את עזרתכם בבנית מפרט

אז ככה, אני רוצה לקנות מחשב חדש וברשותי Radeon 9800XT
הבעיה היא שהלוחות החדשים (nForce4) תומכים רק ב-PCI-E ולא ב-AGP.
ההבדל גם לפי מה שראיתי בין שני לוחות nForce3 וnForce4 היא ש-4 תומך גם בSATA2

אני כבר לא משחק במשחקי מחשב, לכן אם עדיף nForce4 שהוא בלי AGP, אני יקנה כרטיס מסך פשוט וזול.

התקציב שלי נע בין 3500-4000 ש"ח, ואני צריך מחשב חזק (AMD) לצרכים של שימוש בישומים כבדים ותיכנות.
אני צריך צורב די.וי.די - Nec 3540 , והארד דיסק 80 גיגה SATA או SATA2,ו-1 גיגה ראם

אז מה כדאי לי לעשות? לקנות לוח-אם nForce4 וכרטיס מסך פשוט? או ש nForce3 עדיף?
אם אתם בונים לי מפרט לnForce4 אז אני צריך כרטיס מסך חלש, תומך DVI.
גם האם ההבדלים בין SATA ל- SATA2 הם כאלה גדולים?
ואם אפשר להצעה למפרט כולל מארז בבקשה...

נ.ב

אולי עדיף לי למכור את ה-Hercules Radeon 9800XT? ואם כן בכמה נראה לכם אפשר למכור? (במצב מעולה ואפילו יש לי את האריזה המקורית שמורה)

תודה מראש,

חן

נערך לאחרונה ע"י ken בתאריך 24-08-2005 בשעה 16:35.
ישן 24-08-2005, 22:14
צלמית המשתמש של Mad_Tiger
  משתמש זכר Mad_Tiger Mad_Tiger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.02
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי ken שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה.... כמה..."

בס"ד

בקשר לכ. מסך, לא שמתי לב. ובקשר להארד דיסק, אמרת שאתה צריך 80GB, ואין 80GB SATA II. ובקשר לספק, אני חושב שאתה יכול לבקש זיכוי, עדיף שתעשה את זה. (שכחתי לציין את זה כשנתתי לך ת'מפרטים, מצטער)

הנה מפרט מבוסס nforce 4 בלי כ. מסך, תחכה לתגובות ותבחר:
קוד:
Case: Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 W Front USB 300W Motherboard: Gigabyte GA-K8N-SLI CPU: AMD Athlon 64 3000 Venice BW-E6 Socket 939 Tray CPU Cooling: ARCTIC COOLING Silencer 64 Ultra TC Memory: GeIL 1GB (2x512MB) DDR 3200 Value Dual Channel Memory H.D.: Western Digital 160GB 7200 rpm 8MB Buffer S-ATA II HDD DVDRW: NEC ND-3540AW 16/8/4//48/24/48 Bulk DVD±R/RW Floppy: 1.44

כל החלקים האלו עלו בערך 3400 ש"ח (לא מצאתי חנות עם כל המוצרים), ככה שזה משאיר לך 600 ש"ח לכ.מסך ושיפוצים אם צריך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
I'm not going to not live because of the fear of what could happen" - Laird Hamilton"

ישן 24-08-2005, 21:11
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04

שלום לכם,

הורים של חבר שלי רוצים לקנות מחשב חדש לבית ספר למוזיקה, לשימוש משרדי (אופיס, אינטרנט...) וצפייה בסרטים באיכות גבוהה (DVD). הם מצאו איזה מבצע באופיס דיפו של מחשב בנוי מראש מבוסס אינטל עם חומרה ישנה יחסית ב-3500 ש"ח. אמרתי לו שבמחיר הזה בטוח אפשר להשיג מחשב יותר זול, וכאן אני פונה אליכם עמיתיי היקרים בבקשה לעזרה בבניית מפרט למחשב האופטימלי בתנאים הבאים:

מסך LCD (עדיף 17")
OFFICEXP עם רשיון חוקי כמובן
לעבודה משרדית (אופיס, אינטרנט...) וצפייה בסרטים באיכות גבוהה (DVD)

רק כדי שיהיה לכם מושג בערך למה הם מצפים, באופיס דיפו הציעו להם 256MBRAM, 80GBHD, מעבד אינטל, צורב רגיל... בקיצור, אני סומך עליכם, ועדיף כמה שיותר מהר, וכמה שיותר זול לטענתו. 3500 ש"ח גג!!
ישן 25-08-2005, 00:24
  אייל ברק אייל ברק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
פיגוע מבקש את עזרתכם בבניית מפרט עבור מחשב מהיר מאד מבוסס AMD ..........................

שלום רב, בעיקרון זו שאלה ששאלתי בפורום של תפוז, אני מעתיק אותה לכאן לאחר שלא הצלחתי לקבל שם תשובות -

להלן נתוני המפרט שבניתי עבור מחשב שאני הולך לקנות, מחשב שהולך להיות מהיר מאד -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
מעבד: "AMD Athlon 64 FX-57"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
לוח אם: "DFI - LAN PARTY NFORCE4 SLI - DR"
קירור למעבד: "Zalman CNPS9500 LED" (או "Zalman CNPS7700-Cu 120MM" בעדיפות שנייה)
זכרון: "Geil 2048MB DDR 400MHZ (2x1024)MB Value Dual Channe"
דיסק קשיח: "Western Digital 160GB 7200RPM 8MB Sata"
מארז: "Antec SUPER LANBOY Aluminum" (בצבע לבן)
מאוורר נוסף למארז: "מאוורר לפאנל הקדמי 120mm שקט של חברת Zalman"
ספק כוח: "ENERMAX EG651 AX 2.0 Noisetaker 550W"
כונן: "NEC ND-3540A Dual Layer 16X" (בצבע תואם למארז...)
כרטיס מסך: "GIGABYTE Radeon X800 256MB DDR 256 BIT PCI-EXPRESS"

חשוב - אין לי שום כוונה לעשות על המחשב הזה משחקיי OverClocking, את זה אני משאיר למומחים, המחשב הזה יותר מדיי חשוב לי בשביל להרוס אותו על משחקים.

כמו שאמרתי קודם המחשב הזה ישמש אותי עבור משחקים כבדים (סימולטורים ומשחקיי אקשן למיניהם) אך בעיקר עבור כמה תוכנות כבדות שאני מריץ על המחשב, תוכנות שמעבדות מסדיי נתונים לא קטנים שנטענים כל אחד בתורו לזיכרון ואז התוכנות מבצעות על מסד הנתונים הזה (שיושב כאמור בזיכרון) פעולות שונות של עיבוד מתמטי שכוללות הרבה שליפות של נתונים מהזיכרון והחזרתם לזיכרון לאחר מכן, חשוב לי מאד שהפעולות האלו יתבצעו כמה שיותר מהר, הפעולה של התוכנות האלו יכולה להימשך אפילו 4-5 ימים (תלויי בכמות הנתונים שיש באותו רגע במחשב) אני רוצה לקצר את הזמן הזה ככל שרק אפשר, לכן שמתי כאן את עיקר הדגש על מעבד חזק מאד, הרבה זיכרון איכותי, ולוח אם מעולה שיקשר בין כל הרכיבים בצורה הטובה ביותר.

שני נושאים עדיין נשארו לי פתוחים -

1. נושא דיי פעוט - קראתי באחד השירשורים כאן שלפעמים יש בעייה עם המאווררים של ZALMAN שבשל גודלם הם חוסמים לפעמים את אחד החריצים בלוח או מכסים רכיב ומונעים ממנו להתאוורר, אשמח אם מישהו יוכל להתייחס לנושא ולהגיד לי אם יש לי כאן איזו בעייה עם זה.

2. כמה אנשים בפורום אחר המליצו לי להחליף את הזיכרונות של חברת Geil שבחרתי (400HRZ) בזיכרונות מהירים יותר של חברת OCZ, אשמח אם תוכלו להמליץ לי על הזיכרון המהיר והאיכותי ביותר (ללא ביצוע OC!) מתוך הרשימה המופיעה כאן -

http://www.noacomp.co.il/category.asp?catcode=278

בכמה אחוזים מהירות הגישה אליו מהירה יותר לעומת הזיכרון המקורי שבחרתי במפרט? עד כמה חשוב אם זה זיכרון של 400MHZ או של 600MHZ? והאם המפרט שלי כמו שהוא תומך בכלל בתדרים האלו?

תודה מראש, והמפרט סה"כ כבר כמעט סגור, אשמח אם תעזרו לי לסיים עם זה.

אייל
ישן 25-08-2005, 00:51
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אם אני זוכר נכון, מה שאתה צריך זה לא רוחב פס גדול, אלא זמן גישה נמוך.
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי אייל ברק שמתחילה ב "מבקש את עזרתכם בבניית מפרט עבור מחשב מהיר מאד מבוסס AMD .........................."

לכן זיכרון של 600MHz (שהוא, אגב, זיכרון לאוברקלוקרים, תצטרך לבצע OC כדי להגיע לתדר הזה) לא יהיה יותר יעיל עבורך מזיכרון DDR400 איכותי, תזמונים 2-2-2-5.
אני מדבר על הזיכרון הזה:
http://www.noacomp.co.il/Product.as...411&catcode=278
זה הזיכרון הכי טוב בעולם.

כמו כן, היה נחמד אם היית מפרט מחירים על כל רכיב, וסה"כ. אולי יש חלקים טובים יותר באותו מחיר.
מה גם שבמחירים של היום, הייתי ממליץ לך לקחת כונן של לפחות 200GB, הוא עולה בסביבות ה 600 שקל, באמת חבל לא לקחת אותו עם תקציב גדול...

וכמו שאמרו לך לגבי לוח האם - אין שום צורך בלוח SLI אם לא תשתמש בשני כרטיסי מסך. אתה צריך לוח nForce4 Ultra רגיל, משהו כמו ה Gigabyte GA-K8N Ultra-9.

כמו כן, במחיר של המעבד שקנית, שעומד כרגע על בערך 6-7 אלף שקל, אולי יהיה עדיף לך לקחת את כפול הליבה הטוב ביותר של AMD, ה Athlon 64 X2 4800. אתה עובד עם תוכנות כל כך כבדות, סביר להניח שבסופו של דבר הן תתמכנה ב Multithreading, מה שאומר שכפול ליבות יהיה מעולה בשבילך, מה גם שגם לאפליקציות שלא תומכות בנ"ל, הביצועים הם מעולים, בשביל הפרש של כמה שניות באיזה קידוד אני לא חושב שעדיף לקחת את ה FX57...

כמו כן, אולי אפשר יהיה לקחת כרטיס מסך טוב יותר, קודם תגיד מחירים ואז נראה.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 25-08-2005 בשעה 00:57.
ישן 25-08-2005, 03:07
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
המפרט לא מאוזן לטעמי, הוצאת כסף ללא תמורה סבירה
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי אייל ברק שמתחילה ב "מבקש את עזרתכם בבניית מפרט עבור מחשב מהיר מאד מבוסס AMD .........................."

ממש אין צורך לקנות FX75, יש צורך לקנות 7800GTX, אין יותר מידי טעם כרגע ב 2 גיגה
בייט זכרון, זה רק יפגע בביצועי הזכרון מבחינת תקורות (תזמונים).

אתלון 64 3500+ או 3700+ או 3800+ או לכל היותר 4000+ יספיקו בהחלט.

זכרון מהיר (מבחינת תזמונים לאו דווקא מבחינת מהירות שעון) בתצורה של 2 * חצי גיגהבייט.

כרטיס מסך 7800GTX.

המארז קצת קטן ולא כל כך שקט ודי עדין, מבחינת עלות לא יזיק לקנות מארז+ספק של אנטק
מהדגמים החדשים שיצאו לפני חודש חודשיים.

ה DFI מיועד בעיקר להמהרות קיצוניות, אם זאת לא המטרה יש עוד אפשרויות.

עם מחשב חזק שמיועד למשחקים רצוי:
א. מסך שיידע לנצל אותו, למשל מסך LCD של 1600 על 1200 בגודל של 20"
ב. מערכת קול, רצוי לקנות מגבר (אמיתי) ומערכת רמקולים אמיתית (לפחות 5.1) ולחבר אותם לכרטיס הקול דרך חיבור SPDIF.

ישן 26-08-2005, 16:20
  nirsho nirsho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.03
המלצה מבקש חוו"ד על המפרט הבא: (דחוף! לפני רכישה!)

לוח אם Gigabyte K8NMF-9 Socket 939
1600FSB
ציפסט nForce4 x4
Socket 939
תומך זיכרון Dual-Channel עד לנפח של 4GB
4 חיבורי Serial-ATA לדיסקים קשיחים מבמהירות של עד 150Mbps
תמיכה ב Raid 1,0 לגיבוי בזמן אמת
חיבור פנימי וחיצוני להתקנים מהירים בממשק Firewire IEEE1394
תומך כרטיסי מסך מתקדמים PCI-Express x16
תומך עד 8 חיבורי USB 2.0
טכנולוגיית NVIDIA Firewall להגנה מפני חדירות למחשב

* מעבד: AMD Athlon 64bit socket 939 3000plus 2000fsb

* זיכרון: 512MB DDR 400Mhz Dual-Channel

* דיסק קשיח: 80GB 7200RPM 8MB Cache Serial-ATA

* כרטיס מסך: Geforce 6 PCX6200 64MB upto 256MB With Torbo-Cache Technology בטכנולוגיית PCI-Express x16

מארז Super ATX – עם 4 כניסות USB מאחור + 2 כניסות מלפנים.

* כרטיס קול 8 Channel Realtek ALC850 Audio AC'97 Codec כולל כניסה ויציאה S/PDIF

* כרטיס רשת Realtek 8201 10/100Mb LAN PHY chip

** המערכת אינה כוללת כונן תקליטורים/ציוד הקפי/מערכת הפעלה.

סה"כ - 2500 ש"ח.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר