לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2005, 18:40
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
זה מאוד תלוי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "לדעתכם הגיל משנה בקשר?!"

זה תלוי מה טווח הגילאים, תלוי בבגרות, במוכנות, בכימיה ומעל לכל - תלוי בתפיסה האישית .
אני עד לגיל 17 לא הייתי יכולה לצאת עם בחורים שגדולים ממני ביותר משנתיים וכיום בן זוגי גדול ממני בארבע שנים .
אך בנקודת זמן זו - אני בצבא והוא השתחרר לפני שנתיים, מבחינת "הספק", הפער בינינו אינו כ"כ גדול והבגרות די זהה (נו בינינו, גברים בכל גיל הם ילדים קטנים ) והכימיה מוצלחת וזה הכי חשוב
אך לכל אדם יש את הגבולות שלו, לא הייתי מסוגלת לצאת עם בחור שגדול ממני בלמעלה מ- 5 שנים, זה משאיר תחושה שאת "קצת" מאחור (ויש בזה הרבה מן ההיגיון) .

לסיכום - לך אחר הלב שלך, אם הוא אומר לך שזה נכון אז זה ממש לא משנה מה אחרים אומרים .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 22-08-2005 בשעה 18:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2005, 18:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....

יש הבדל גדול בהפרש בין המינים עם השנים, בגדול ככל שמבוגרים יותר כך הפרש השנים נעשה פחות משמעותי
בגיל ההתבגרות אפשר להגיד שלפעמים כל שנה קובעת בייחוד אם זה גיל 16 מול 12 כי גיל 12 זה כמו שאמרו פה ילדה שרק עכשיו מתחילה להכיר את גופה והופכת להיות נערה זה הגיל שגם הרוב מקבלות מחזור (למרות שזה נע בין שנתיים קדימה או אחורה) רק עכשיו עושים בת מצוה ועכשיו מתחילה את תהליך ההתבגרות בעוד שגיל 16 זה כבר נער/ה או אפילו אפשר להגיד בחור/ה שכבר באמצע ההתפתחות המינית ובכלל (ואני מקווה שרק בגיל הזה ולא לפני מתחילים על לחשוב לקיים יחסים וכו) בייחוד לבנים (אבל גם לבנות) יש את החשק לגלות כמה שיותר את המין אז זה עוד משהו שיכול להוות בעיה כי אם אתה תרצה סיכוי טוב שהיא לא תרצה או בכל מקרה היא תהיה צעירה מידי מכדי להתנסות

ואפרופו גילאים גם למשל 20 ו16 זה גיל שונה כי הבחור בדרך כלל בצבא והבחורה עדיין בתיכון מה שנקרא שתי עולמות שונים
חוץ מזה שההתענינות שלכם היא שונה בגילאים האלו
בגילאים מאוחרים יותר בייחוד אחרי 20 שני האנשים בוגרים וכבר חושבים על קריירות והבגרות הנפשית והמינית בדרך כלל כבר מאחוריהם כך שההפרש הוא פחות משמעותי וככל שהגיל גדל כך ההפרש נעשה פחות משמעותי

ולעניינך אם אתם מבלים ביחד וכיף לכם אז סבבה רק כמו שאמרתי כל נושא המין לדעתי צריך להיות מחוץ לתחום אצלכם והשאלה שלי איך ההורים שלכם במיוחד שלה מקבלים את זה
תהנו ותבלו זה הכי חשוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 22-08-2005, 21:12
  stardust stardust אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 17.12.01
לאהבה אין גיל, אבל תלוי באיזה גיל
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "חס וחלילה!"

כמו שאמרו כאן, בגיל ההתבגרות הפרש הגילאים הוא משמעותי לעומת השנים הבוגרות שלך. הפרש של 4 שנים בגילאים של 12 ו16 לעומת גילאים של 30 ו34 הוא לא אותו דבר. גם 20 ו16 זה הבדל רציני. אני מסתכל על זה בעיקר מהצד של נושאי שיחה וניסיון חיים. לדוגמה, שהגבר בצבא ישן בחולות ועושה מארבים, והחברה שלו מתעסקת בבגרויות וכו'. יש הרבה מאוד זוגות שנפרדו בגלל שהפרש הגילאים מנע מהם להבין דברים אצל הצד השני. בדרך כלל הצד הבוגר רואה את הדברים של הצד הקטן יותר כ"שטותיים" כיוון שהוא כבר עבר אותם. בגילאים מבוגרים, זה כבר לא בא לידי ביטוי.

זאת רק פרספקטיבה אחת, יש עוד הרבה. לי אישית קשה לראות את עצמי יוצא עם מישהי שקטנה ממני ב4 שנים (אני בן 21). אני חושב שפער הגילאים הוא גדול מדי. אולי הוא ניתן לגישור, אבל זה יהיה קשה.
ישן 23-08-2005, 00:06
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04

תראה, ביקשת את העיצה שלנו - אבל ממה שאני קורה מהתגובות שלך, נראה שכבר
קיבלת החלטה. אני מאחל לך בהצלחה כמובן. רק כמה דברים נוספים שרצית להגיב
לדברים שכתבת.
- כתבת שרואים בטלוויזיה נערה בת 20 שיוצאת עם אחד בן 70. שני דברים, אחד - זה אולי
יפה שזה מצטלם בטלוויזיה, אבל זה אחרת בחיים, ולדעתי האישית זה פשוט דוחה וסוטה,
אין לי תיאור אחר. אבל עדיין מדובר בשני אנשים מבוגרים - שיעשו מה שהם רוצים.
אתה וחברתך אינכם אנשים בוגרים דייכם לדעתי (אפילו לא מבחינת החוק היבש, עוד לא עברתם את גיל 18.. אבל זה לא קשור לנושא).

- כתבת שיש ביניכם חיבור מדהים. סבבה, זה לא אומר שזאת אהבה. גם לי יש ידידה מאוד טובה
(אומנם אנחנו באותו גיל) ויש בינינו חיבור מדהים ואנחנו מבינים אחד את השני, ומשלימים אחד
את השני ואף פעם לא קרה שרבנו. אבל עדיין, זאת לא אהבה. אני לא נמשך אליה מהבחינה הזאת
והיא לא אלי. יש לנו קשר ידידות עמוק כמו מעין אחים, נקרא לזה ככה.
מה שאני מנסה להגיד זה - שכימיה טובה עם בנאדם היא לא בהכרח אהבה. זה גם יכול להיות
קשר ידידותי.

בהצלחה שוב!

ישן 23-08-2005, 09:44
צלמית המשתמש של machine fight
  machine fight machine fight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.05
תראה..
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "קראתי את כל התגובות אחת אחת"

לפי דעתי היא קטנה מידי.. ואתה עוד בן 16 ומה יענו היא לא תשכב איתך עד שהיא לא תיהיה בת 14 ככה אני חושב.. ויכול להיות אפילו יותר.. ומה יענו אתה לא תדע מזה בחורה שנתיים? זה מלא זמן.. אבל יענו אם אתה אומר שכיף לך איתה אז לא יודע תישאר איתה אבל זה תלוי אם תוכל להחזיק שנתיים בלי בחורה..
וחחחחחחח לאהבה אין גיל חחחחח ההפרש בן ההורים שלי זה 9 שנים חחחחחח..
וגם בהתחלה שאלתה למה ההפקש לא משמעותי בין הגילאים 30-34.. ההפרש לא משמעותי כי בגיל כזה שני מבוגרים ופה זה לא אותי דבר אתה כבר גדול ואתה צריך שיספקו אותך והיא קטנה היא לא תספק אותה כמו שאת צריך.. בקיצור איזה תגובה ארוכה קרא אותה ואחרי זה תחשוב מה לעשות..

ישן 23-08-2005, 12:42
צלמית המשתמש של inspire
  inspire inspire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
שלח הודעה דרך MSN אל inspire Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי אורה ר שמתחילה ב "זו דאתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורה ר
תירא מבחינת הבדל בגילים לא משנה הבנות יותר מיתבגרות מהבנים אבל אתה חיב לחבין כמה דברים היא לר אמרה את הגל ההיתבגרות מיכול הבחינות ולחן אתה זה שחיב לקחת אלחה את המעסים ולישמור עליה יש סיקוי שתצליחו כי גם אני כשה היית בגילה היו הרבה בנות ביחסים כאלה הם זקוקות למידהו בגר כי הבנים בגילם עדין קטנים עז זה לא מיקרה נדיר ולא בילתי אפשרי אבל הוא מתיל אלחה הרבה אחריות תחלית עים אתה רוצה לקחת אלחה את האחריות.

תראה, מבחינת הבדל גילאים לא משנה הבנות יותר מתבגרות מהבנים אבל אתה חייב להבין כמה דברים, היא לא עברה את גיל ההתבגרות מכל הבחינות, ולכן אתה זה שחייב לקחת עליך את המעשים ולשמור עליה. יש סיכוי שתצליחו כי גם אני כשהייתי בגילה היו בנות ביחסים כאלה הם זקוקות למישהו בוגר כי הבנים בגילם עדין קטנים אז זה לא מקרה נדיר ולא בלתי אפשרי, אבל הוא מטיל עליך הרבה אחריות! תחליט אם אתה רוצה לקחת עליך את האחריות.

(אחי הכל בסדר איתך?)

ישן 23-08-2005, 14:22
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אני עוד חודשיים בת 16..

לק"י

ואני זוכרת בדיוק איך הייתי בת 12.ילדות בנות 12 הם ילדותיות,חיות בסרט ובעיקר לא ממש בוגרות.זוהי דעה כוללת.העניין שהעולם התחרפן,ילדות בנות שבע הולכות כמו פרוצות,ובנות 12 מתמזמזות עם בנים או גרוע מזה.העולם הופך למטורלל,אבל אין זה אומר שחייבים להסכים עם זה.יש כאלה שיגידו:אין חוקים במלחמה ובאהבה.ולא זה לא נכון.יש מוסריות,יש שליטה,יש חוסר כפייה ויש התנהגות לוגית.אי אפשר להפנות הכל כלפיי העובדה שאנחנו מאוהבים,או במקרה של מלחמה מרגישים עוצמתיים. אני חושבת שזה יהיה לקוי לחלוטין.היא ילדה,והיא בת 12.תן לה להתבגר בזמן שלה,ולא להתבגר בשבילך.אהבה או לא אהבה,לפעמים מחליטים החלטות קשות אך נכונות.אני רואה שאתה מתלבט ועל כן אני מגבה את דעתי.אני לא דוחפת אותך להאמין באמונתי,אבל מבחינתי מישהי בת 12 היא ילדה,לא משנה מה.

ישן 23-08-2005, 15:26
צלמית המשתמש של charm

ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "אוקי"

לפני שאתה עושה אולי טעות ואולי לא
קראתי את מה שכתבו לך ומה שאתה כתבת וממה שאני מתרשם אתה אכן מאוהב בה ואולי מאוהב בקשר בקיצור טוב לך עם זה
ובגדול אני לא רואה כל כך בעיה בקשר במיוחד אם אין לך כוונות להגיע למצבים אינטימיים אז נכון שבגיל שלך אולי החשק והיצר המיני מתעורר ואתה כבר רוצה להתנסות אבל אם חשוב לך הקשר איתה יותר מאשר להתנסות אז סבבה

נכון שתיאורתית שילוב של גיל 16 עם גיל 12 הוא נראה מוזר וללא הרבה סיכויים אבל כמו שנאמר פה לכל כלל יש יוצא מן הכלל ולפי מה שהתרשמתי מהתגובות שלך אתה נשמע כמו שיש לך מצב של יוצא מן הכלל, אז חבל שרק בגלל הודעות פה שאני מניח דיברו בעיקר על יחיסם תיאורטיים ולא בהכרח על המצב שלך
ושוב עם אתה מרגיש שלם איתה והיא איתך וגם הסביבה תומכת (בעיקר ההורים) אז שיהיה לכם בהצלחה ותבלו ואני מניח שבבוא הזמן בהנחה שתחזיקו מעמד עוד כמה שנים תוכלו להגיע גם לחלק המיני

לmachine fight נכון שבגיל הזה ההורמונים משתוללים וכבר רוצים לטעום אבל עדיין זה לא הדבר שהכי חשוב בקשר ולא נראה לי שזה מה שהוא מחפש בקשר איתה לכן לא רואה בעיה שהוא למשל יתחיל לקיים יחסים רק עוד שנתיים
תתפלא אבל מין וסקס זה לא הכל בחיים

שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-08-2005, 15:40
צלמית המשתמש של shelshel
  shelshel shelshel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל shelshel
אני המון זמן מסתקלת על האשכול הזה ופשוט לא יודעת מה לומר
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "[font=Book Antiqua][size=4]אה..."

כאילו ... ילדה בת 12 זה עיניין רציני אולי כדאי שתחשוב על זה כמו שכולם אמרו או רובם לפחות שההפרש די מציק (ואני לא אחזור ואפרט שוב הכול).
לפי דעתי זה לא ממש בסדר כלומר אולי אתה צריך לערוך עם עצמך ואיתה שיחה ארוכה מאוד על כול הנושא הזה של הפרש הגילים יכול להיות שהיא איתך רק כדי להרשים את החברות שלה...אני לא מנסה להיות מגעילה אבל אולי היא לא רצינית בקשר כמוך..?
בכול אופן הקשר הזה כמעט 80% יתפרק מתי שהוא בתור אחת שהיתה בת 12 ויודעת מה עובר לה בראש תאמין לי זה יחלוף מהר בהתחלה זה התלהבות אחר כך זה הדהודים בראש.
הן מחליפות בנים כמו גרביים אין כזה דבר קשר רציני, היא רואה מישהוא חתיך מתאהבת בו ועוזבת את האחר ככה זה . זה גיל שלא יודעים מה אתה רוצה מעצמך.
אבל אם טוב לכם אז סבבה בהצלחה תהנו...

משהו קטן לחיים: אני בת!

ישן 25-08-2005, 15:53
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
למען הסר ספק, השערות, תענות ומענות...
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "[font=Book Antiqua][size=4]אה..."

אפשר למצוא את זה במקורות נוספים, אבל את זה ראיתי ראשון...

לעניינינו המרכזי, "יחסים" בגיל ההתבגרות.
בחוק זה נקרא "בעילה אסורה בהסכמה", (לא קשור לאונס).

א. 1. הבועל קטינה שמלאו לה ארבעה עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין, דינו - מאסר חמש שנים.

זה הסעיף המרכזי בנושא, בעברית..., מי ששוכב עם קטינה מתחת 14 , רע מאד...
מי ששוכב עם קטינה בין 14 ל 16 והם לא נשואים, עדיין רע מאד...
מי ששוכב עם קטינה בין 16 ל 18 ,(לא חייב חתונה אבל..) תוך ניצול תלות שלה כלפיו ו\או השגחה, חינוך, אחריות ו\או הבטחת שווא לחתונה..., תענו אתם...

ישנו סעיף נוסף שבה לטובת הנאשם בסעיף רק אם ההבדל קטן מ3 שנים...
לרשותכם הקישור, שימו לב לסימן ה, עבירות מין.

http://www.pigur.co.il/law/onesh3.htm
ישן 25-08-2005, 18:59
צלמית המשתמש של charm

לכל המגיבים

נכון שהמקרה פה הוא חריג ובדרך כלל אין הרבה לבן 16 לחפש בבת 12 וכל הטענות נכונות
אבל כמו שנאמר לכל כלל יש יוצא מהכלל ולמה להרוס למישהו רעיון או חברות רק בגלל שהסטטיסטיקה אומרת שהסיכוי שהם יצליחו הוא קטן מאוד

סבבה על כל הלינקים והדעות לגבי יחסים אבל עם הוא אמר שאין לו כוונה לשכב או לקיים איתה בוא נסמוך עליו שהוא לא סתם אומר ואחרי כל הלינקים וההסברים יותר ברור לו למה אסור לו לקיים איתה מגע מיני כל שהוא (אולי נשיקות)

ולאליאור לדעתי קיבלת פה הרבה תגובות ועכשיו אתה צריך להחליט שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר