לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2005, 17:56
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
אמון.. הרגש הכי אמיתי שיש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה הוא אמון ?"

ההגדרה של אמון במילון: "אמון" אותו מניח נותן האמון עקב צפייה במציאות שהוכיחה תכונה מסוימת על דרך האינדוקציה. לדוגמה, אדם עשוי לתת אמון נרכש בחברו, כי חבר זה יבוא לעזרתו בעת צרה, אילו חווה חוויות קודמות בהן נכון היה חברו לבוא לעזרו. אמון נרכש ניתן לצמצום או לביטול, באם המציאות תפעל על פי חוקיות שונה (לדוגמה- החבר יכזיב).

ההגדרה שלי:
אם יש לי אמון באהבה.. אין לי שום פחדים לגבי דברים שאומר או שאעשה..
הנחת יסוד לקשר.. אמון!!! (תנאי בסיסי והכרחי לקשר).. אם אין אמון.. האהבה נמסה עם הזמן..

אמון זה לבטוח באדם.. להאמין בו שלא ישקר לך לעולם, יאמר את האמת.. אפילו אם היא קשה
וכואבת..

יש אנשים (כמוני) שאין להם אמון רב באנשים.. וזה מין תהליך שיכול לקחת זמן.. עד שמבחינים בטיב האדם, וגם בודקים אם הוא ראוי לרכישת אמון.. כשזה קורה, האהבה רק תפרח ותשגשג, וכמובן להפך..

נערך לאחרונה ע"י tiras777 בתאריך 22-08-2005 בשעה 17:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2005, 12:24
צלמית המשתמש של inspire
  inspire inspire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
שלח הודעה דרך MSN אל inspire Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "אמון.. הרגש הכי אמיתי שיש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tiras777
ההגדרה של אמון במילון: "אמון" אותו מניח נותן האמון עקב צפייה במציאות שהוכיחה תכונה מסוימת על דרך האינדוקציה. לדוגמה, אדם עשוי לתת אמון נרכש בחברו, כי חבר זה יבוא לעזרתו בעת צרה, אילו חווה חוויות קודמות בהן נכון היה חברו לבוא לעזרו. אמון נרכש ניתן לצמצום או לביטול, באם המציאות תפעל על פי חוקיות שונה (לדוגמה- החבר יכזיב).

ההגדרה שלי:
אם יש לי אמון באהבה.. אין לי שום פחדים לגבי דברים שאומר או שאעשה..
הנחת יסוד לקשר.. אמון!!! (תנאי בסיסי והכרחי לקשר).. אם אין אמון.. האהבה נמסה עם הזמן..

אמון זה לבטוח באדם.. להאמין בו שלא ישקר לך לעולם, יאמר את האמת.. אפילו אם היא קשה
וכואבת..

יש אנשים (כמוני) שאין להם אמון רב באנשים.. וזה מין תהליך שיכול לקחת זמן.. עד שמבחינים בטיב האדם, וגם בודקים אם הוא ראוי לרכישת אמון.. כשזה קורה, האהבה רק תפרח ותשגשג, וכמובן להפך..

בדיוק.

ישן 23-08-2005, 15:34
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
חבל שאת חושבת ככה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "לי נמאס לסמוך על אנשים..."

אם חיים כל הזמן בידיעה שרוב האנשים יאכזבו אותך הסבירות היא שזה אכן יקרה
כמו שנאמר מה שאת מייחלת וחיה לקראתו אכן קורה, אני יודע שיש לך אנשים שאת סומכת עליהם אפשר להגיד בעיניים עצומות ולזה קוראים אמון
וכמו שנאמר פה זה הרבה תלוי בכימיה שיש עם אותו בן אדם אבל לצאת בהנחה שהרוב יאכזבו מתישהו זה איפה שהוא לפספס את החלק הזה בחיים

אצלי בדרך כלל מי שמקבל את האמון המלא זאת המשפחה שאני ידוע שתמיד יהיו שם בשבילי ופועלים למעני ורוצים בעיקר שיהיה לי רק טוב ובהם יש לי אמון מלא

אני מסכים עם מה שנאמר פה בקשר לזה שיש אנשים שאפשר לסמוך עליהם בתחום מסוים אבל בתחום אחר לא בהכרח כי יודעים מה לצפות מהם לטוב ולרע

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-08-2005, 00:31
צלמית המשתמש של Pure Silence
  Pure Silence Pure Silence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05

אני באה בהנחה, שאין סיבה לאנשים לשקר לי..בטכלס
בגלל זה אני נותנת אמון מהתחלה, כמובן שיש אנשים שאני בוטחת בהם יותר ויש כאלה שפחות..
יש כאלה שאני מספרת להם יותר ויש כאלה שפחות..
ברגע שמשקרים, מאכזבים וכו'... מאבדים את האמון שלי..
וכן, גם פה תלוי מי זה.. ואיך אני מכירה אותו... אם זה מישהו שאני יודעת שיש סיבה טובה ואני פשוט מכירה אותו מספיק בשביל לדעת שזה היה או אי הבנה או סתם מקרי..
אז הכל בסדר.. ואני ממשיכה הלאה...
אבל אם אני יודעת שזה מישהו שכל החיים שלו רק משקר לסובבים אותו..
או שזה מישהו שכבר הרבה אנשים נפגעו ממנו.. אז זה גורם לחשוב על כמה דברים..

בכל אופן, אמון בשבילי זה אחד הדברים הכי בסיסיים בבן אדם...
אני לא חושבת שאני יכולה להיות עם מישהו שאין לי בו אמון ולהרגיש לידו בנוח..
אמון בשבילי זה דבר קדוש, ואם מישהו סומך עלי, אני לא יכולה להרוס את זה..

הוא בא לידי ביטוי ע"י הבנה, שמירה על הפה, שמירת סודות... וכד'...

אמון הוא צורך אנושי.

ישן 26-08-2005, 05:09
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
אם תרשו לי...

אם תרשו לי לומר זאת ואני בטוח שאני אהיה שונה מכולכם אך אני רגיל לזה ושמח בזה.

אני מאמין בכולם, באותו בחור ברחוב שאני לא מכיר, באותו בחורה שרק דיברתי איתי באיסיקיו, באותו חבר בוגד שבגד בי אינספור פעמים ואני מכיר אותו שנים, באבא שלי או באחותי שתמיד מגלה להורים מה אני עושה.

אתם יודעים מה למדתי ? למדתי רוחניות למדתי חיים ודרך ואמת אוניברסלית , למדה כוונה וסיבה ותוצאה ופירוש במשך שנים לאורך זמן טוב וטוב שימשיך.

אתם יודעים מה למדתי? שאם אני רוצה משהו הוא יקרה, וזה לא עוד אחד מזיבולי השכל שאתם קוראים להם ככה שאם אני רוצה ארטיק יהיה לי ( למרות שזה גם נכון ), זה אחד האמונות האמיתיות באמת אוניברסלית שהכל קיים למחייה, ואם אני ארצה משהו הוא יתקיים. לא רבים מצליחים לממש אמונה זו או לקבל אותה אבל אלו שכן כמוני חים טוב יותר.

אני גם עדין לא מממש אותה לגמרי, קיבלתי אותה ואני משתמש בה אבל לא יכול לגמרי. אם אני מאמין בכל לשון של טוב ואמונה שאני מפקיד את אמונתי בבחור זה או בחורה זו סמכו עלי שהם לא יפנו גבם אלי.

בנוגע לקטע עם הארטיק : אם אני ארצה ארטיק יהיה לי, איך? לא קסמים לא טריקים, אבל חיים פשוטים.. ללכת למכולת ולקנות, ואם לא יהיה לי כסף אז ללכת למכולת ולבקש יפה ארטיק כי אין לי כסף ואם אני אבקש עם רצון מלא אני מבטיח שהמוכר יתן לי, ואם אין חנות מכולת אז אני אקנה חומרים ויכין לעצמי ארטיק, ואם אין חומרים אני אלך למפעל ואבקש לקבל ארטיק, ואם אין מפעל אז אין ארטיק בכלל ואני לא יכול לרצות משהו שלא קיים כי אז אני לא אדע עליו.

נקודה למחשבה - וזה נוגע לכל דבר, גם מחשב .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר