לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 09:18
  david_chesterman david_chesterman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל david_chesterman שלח הודעה דרך MSN אל david_chesterman
אני נפלתי עם הקבוצה הגדולה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "שמועה שרצה - ישנם נופלים רבים כבר היום - ביום השני מגיבוש שייטת"

היה בערב מסע של 4 ק"מ בערך ואז הלכנו לישון. פתאום ב3 וחצי לפנות בוקר, מעירים אותנו ויוצאים למסע. זה היה מחורבן ביותר!!! בחיים שלי לא התאמצתי ככה. זה היה לדעתי בסביבות ה10 ק"מ, למרות שהיו כמה שאמרו שזה היה יותר. קרעו לנו את התחת, אני אישית התחלתי לפתוח פער מהקבוצה ואז אמרו לי להפסיק וללכת הצידה. אם הייתי יודע שאנחנו בחצי ק"מ האחרון... בקיצור, כל האלה שנפלו ממש בסוף (כמוני) התרכזנו בערך 15 אנשים אצל איזה מדריך. אנשים הגיעו לשם ממוטטים ומעולפים והיינו צריכים לטפל בהם. כשחזרנו למאהל ריכזו את כל מי שנפל- והיו פוווול יותר מחצי מהגיבוש!!! חבר שלי אמר שזה היה 70% מכל הגיבוש. בקיצור, כמה שזה נשמע מסכן לשרוד רק עד היום השני- מי שלא היה שם- אין לו מושג. לרוץ 10 ק"מ- שניה אחרי שהעירו אותך באמצע הלילה ואחרי שעשית לפני כמה שעות מסע קשה (לא כמו השני- אבל עדיין...), עם כל השק חול וכל המשקל והנשק, והשיפשופים העצבניים בגב מהתד"ל, בחול הרך... והמדריך בלי כלום עליו, בוגר שייטת, רץ לו ריצה קלה בפנאן...
איזה ביאוס.... ד"א שמתי לב שרוב מי שנפל, למשל אני, לא מורעל בכלל. אז מי שרוצה ללכת לזה סתם לראות, או לפתוח אפשרות- שישכח מזה. אתה צריך לדעת שזה מה שאתה רוצה, ולא להגיד "אני יחשוב על ??? כשיהיה לי קשה" בגלל שיש שלב שאתה פשוט לא יכול לחשוב ולכן אתה צריך לדעת שאתה רוצה ליהיות בשייטת. בהצלחה לכולם, והמשך חופש נעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2005, 09:35
צלמית המשתמש של AlienwareIL
  AlienwareIL AlienwareIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי david_chesterman שמתחילה ב "אני נפלתי עם הקבוצה הגדולה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי david_chesterman
היה בערב מסע של 4 ק"מ בערך ואז הלכנו לישון. פתאום ב3 וחצי לפנות בוקר, מעירים אותנו ויוצאים למסע. זה היה מחורבן ביותר!!! בחיים שלי לא התאמצתי ככה. זה היה לדעתי בסביבות ה10 ק"מ, למרות שהיו כמה שאמרו שזה היה יותר. קרעו לנו את התחת, אני אישית התחלתי לפתוח פער מהקבוצה ואז אמרו לי להפסיק וללכת הצידה. אם הייתי יודע שאנחנו בחצי ק"מ האחרון... בקיצור, כל האלה שנפלו ממש בסוף (כמוני) התרכזנו בערך 15 אנשים אצל איזה מדריך. אנשים הגיעו לשם ממוטטים ומעולפים והיינו צריכים לטפל בהם. כשחזרנו למאהל ריכזו את כל מי שנפל- והיו פוווול יותר מחצי מהגיבוש!!! חבר שלי אמר שזה היה 70% מכל הגיבוש. בקיצור, כמה שזה נשמע מסכן לשרוד רק עד היום השני- מי שלא היה שם- אין לו מושג. לרוץ 10 ק"מ- שניה אחרי שהעירו אותך באמצע הלילה ואחרי שעשית לפני כמה שעות מסע קשה (לא כמו השני- אבל עדיין...), עם כל השק חול וכל המשקל והנשק, והשיפשופים העצבניים בגב מהתד"ל, בחול הרך... והמדריך בלי כלום עליו, בוגר שייטת, רץ לו ריצה קלה בפנאן...
איזה ביאוס.... ד"א שמתי לב שרוב מי שנפל, למשל אני, לא מורעל בכלל. אז מי שרוצה ללכת לזה סתם לראות, או לפתוח אפשרות- שישכח מזה. אתה צריך לדעת שזה מה שאתה רוצה, ולא להגיד "אני יחשוב על ??? כשיהיה לי קשה" בגלל שיש שלב שאתה פשוט לא יכול לחשוב ולכן אתה צריך לדעת שאתה רוצה ליהיות בשייטת. בהצלחה לכולם, והמשך חופש נעים.

בדיוק.. בגד"צ האחרון אני רואה פה אנשים בפורום באים עם חברים שלהם שלא יהיה להם משעמם.. מה זה קייטנה?!!! זה הרתיח אותי כמו לא יודע מה!
ישן 23-08-2005, 14:32
  david_chesterman david_chesterman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל david_chesterman שלח הודעה דרך MSN אל david_chesterman
בבקשה, בכיף.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "תודה,"

כל מה שאומרים על מסעות של 4, 8 ו- 16 זה לא תמיד נכון, לפחות זה לא מדויק ולא בסדר הזה.
נגיד, אנחנו עשינו מסע ראשון שלדעתי היה קצת פחות מ4 ומסע שני שלמעלה כתבתי שהוא היה 10 אבל כולם אומרים שזה היה 16 ואין מצב שזה היה פחות. אבל האורך לא כזה עקרוני, זה משנה כמה המדריך רץ, באיזה מהירות ועל איזה חול(רך או קשה). יש גם הבדל בין המדריכים למשל אחרי שחיכינו בצד בחצי קילומטר האחרון ראינו שיש מדריכים מאספים שמקפידים הרבה פחות על אנשים שמפגרים מאחורה ויש מדריכים מובילים שרצים יותר מהר מאחרים. אני לא יודע אם זה כתוב איפשהו, אבל שתדע שהכל על זמן. מילוי מיימיות, מקלחות, אוכל ,ארגון לשינה, הכל! בקיצור אין לך הרבה זמן לכלום.
אתה הולך לגיבוש מתישהו? אם יש עוד שאלות למישהו אני אשמח לענות.
ישן 23-08-2005, 20:58
צלמית המשתמש של מורה"ל
  מורה"ל מורה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי david_chesterman שמתחילה ב "בבקשה, בכיף."

סליחה?!?!?!

אני זייפתי את מה שאני כתבתי?! או שאני מקל ראש בעניין?!

המסע השני הוא למעשה שניים אם זכור לך נכון.
התחלתם אותו בבוקר, אלונקות מקופלות, 4 ק"מ.

הגעתם לבסיס, מעט מתיחות ממלאים מימיות. יוצאים שוב לאותו מסע עם אלונקות פתוחות.

תמיד!
בסדר הזה.
תמיד!
במרחקים הללו (בשינויים מינורים של עשרות מטרים).
תמיד!

כל מפקד מקבל מערך וסדר גיבוש על פיו הוא פועל - ישנם פעיליות שהוא מחוייב לעשות בסדר מסויים וזמנים מסויימים (כגון מסעות). וישנן פעילויות שבהן יש לו חופש פעולה מסויים.

אנא ממך - לא סיימת (ואני ממש לא יורד עליך - כל הכבוד על בכלל שניסית והצלחת להתמודד עם מה שיכלת), וישנם דברים שאינך מודע לאליהם ואינך יודע, הנתונים שמופיעים אצלי המאמר אינם הערכות שלי כי אם מידע אשר קיבלתי ממפקד גיבוש (לא שלי - אחד אחר). יש לציין שלאחר הגיבוש.
ישן 23-08-2005, 15:18
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
אני חזרתי לא מזמן(תחילת היום השלישי)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "שמועה שרצה - ישנם נופלים רבים כבר היום - ביום השני מגיבוש שייטת"

קיצור לעניין..
הגיבוש מאוד קשה... פיזית, ומנטלית יותר, וכמו שאמרו פה כל הזמן, ועד לגיבוש הזה לא הבנתי כמה זה נכון... ומי שעוקב יודע שאני לא דוגל בזה, הכל בראש!!!!!!!!! אין לכם מושג כמה המשפט הזה נכון!!! צריך ראש חזק מאוד ורצון עוד יותר גדול לשרת בשייטת בשביל לעבור את המסעות האלה- מי שלא בא עם מוטיבציה ורצון אין לא סיכוי!! חד משמעית!! כמו שכתבו פה תכניסו לכם את זה טוב טוב לראש!!!
אני לא יודע איך היה בשאר הצוותים אבל אני אדבר על הצוות שלי.. התחלנו 21 בסוף היום הראשון 1 פרש, עד סוף היום השני נשארנו 10. עוד 5 (כולל אותי) עפו אחרי המסע של ה16 בערך- שאותו אגב סיים רק 1..(וככה זה נע בין הצוותים- בחלק סיימו 2 בחלק 3 והכי הרבה זה 6 מאותו צוות שסיימו את המסע)
התחלנו בסביבות ה380.. אני מתאר לעצמי שכרגע יש שם איזה 60 חבר'ה..ויש פחות או יוותר 24 שעות עד הסוף...

אגב המסעות..
המסע הראשון הוא לא 4- הוא פחות!
המסע השני הא בסביבות ה8
המסע השלישי הוא קצת פחות מ16(אבל זה מחושב עם התד"ל ועל החול הרך ככה שזה יוצא פחות או יותר 16).
וזה גיבוש מאוד קשה.. ואני אחזור על זה שוב בתור עצה למי שרוצה ללכת לגיבוש שייטת.. תעשו טובה גדולה לעצמכם ואל תבואו בכלל אם אין לכם מוטיבציה ורצון ללכת לשם.. אין לכם סיכוי מראש תזכרו את המילים שלי(אני יודע שעוד מעט יתחילו פה תגובות אבל מי שהיה שם יודע כמה שאני צודק).. ובהצלחה לכל מי שכן מנסה וינסה!!!!!!
ישן 23-08-2005, 16:50

לא פלצנית... שאלה לעניין..
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי r27n שמתחילה ב "שאלה פלצנית לשני הבחורים..."

אתה באמת רוצה להכנס לזה..? סבבה.. אני אספר לך ת'צד שלי..
התאמנתי מבערך אמצע ספטמבר עד סוף מרץ(כשסגרו להו ת'צוות של הכושר קרבי..), משם התאמנתי ככה חודש לבד אז שהתחילו לי כאבים רציניים ולא סימפטיים בגב ומאז אני נח(הלכתי לרופא, לאורטופד, לרנטגן.. הכל בסדר זה כנראה משהו בשריר..), בקיצור התאמנתי פה ושם במכון כושר עד שגם את זה הפסקתי כי כאב לי מאוד..מאז לא התאמתי ואתה יכול להחשיב את זה כ3 חודשים בערך בלי אימון...
בקיצור מספיק עם התירוצים הא..?
איפה אני חושב שטעיתי..? אני לא טעיתי בשום מקום.. עשיתי כל מה שיכלתי על הצד הטוב ביותר ואף פעם לא פרשתי.. חזקים וטובים ממני פרשו.. וזה ממש ביאס אותי, לראות ככה את החברים פורשים זה לא מראה מלבב בכלל... אבל בסופו של דבר הגיע גם תורי..
מה שאולי טעיתי בו שלא ממש בשליטתי הוא הירידה העצבנית במוטיבציה להגיע לשם.. כי עם הפסקת האימונים והפגרה המוקדמת שלקחתי בגלל הגב, ירדה לי המוטיבציה חבל על הזמן... וכמו שאמרתי קודם אי אפשר לעשות ת'גיבוש הזה בלי לרצות חזק להיות שם..!!!
אני מאוד רוצה לשרת שם.. אבל כל ההמתנה הזאת לגיבוש הורידה לי קצת את המוטיבציה.. והגיבוש(שזו אחת המטרות שלו) הוריד את המוטיבציה עוד קצת..
וגם לבוא עם גב קצת דפוק(למרות שהוא לא ממש הפריע לי) ועם הרבה ק"ג עליו. זה לא קל..
ההדחה שלי הייתה אחרי המסע השלישי.. אותו לא סיימתי כי קרוב לתחילת המסע עיקמתי את הקרסול בחול ים(מה שדיי קל לעשות..) ומשם הכל הדרדר ולא הצלחתי לסגור ת'פער לקבוצה והוא הוציא אותי.. למרות שאני חייב לומר שהמדריכים שלי היו שפיצים חבל על הזמן.. הם ממש תמכו בי שאני אמשיך לרוץ והוא גם דחף אותי קצת אבל בסוף כמה שניסיתי בתוך החול הרך הזה עם כל הק"ג האלה על הגב לא הצלחתי לסגור ועם כל הרצון הטוב הוא נאלץ להוציא אותי(כי אחרי הכל אסור לא לעזור חוץ מלדבר-וגם את זה הם לא אמורים לעשות).

נערך לאחרונה ע"י Papa_Sutul בתאריך 23-08-2005 בשעה 16:55.
ישן 23-08-2005, 17:12
  Nightwind Nightwind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
מבין אותך
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "לא פלצנית... שאלה לעניין.."

אני מתאמן לגיבוש בספטבמר כבר מיוני
יש לי מוטיבציה די גבוה אפשר להגיד אני רץ 4 פעמים בשבוע(אימון אחד בעצימות נמוכה) ו 3 פעמים חדר כושר
עוד חודש ויומים הגיבוש אני אמשיך להתאמן עוד 28 יום ככה כל יום
אבל אני מרגיש ירידת מתח.. אני מרגיש שהמוטיבציה שלי לא כמו שהייתה לפני חודש או חודשיים
אני רק יכול לקוות שלקראת הגיבוש היא תעלה שוב(ברגע שאני אקבל את המכתב
השקט שלפני הסערה.........

אחי אתה לא צריך להיות עצוב מצבך הוא מצויין!
עוד לא היה לך יום סיירות ולפי איך שזה נשמע הכושר שלך הוא די טוב כל מה שנשאר לך זה להתאמן על הגב\רגליים וכושר גופני עד לגיבוש הבא שיהיה באפריל(ליום סיירות) יש לך עוד 7 חודשים!!!
אחי אם אתה באמת רוצה להיות בשייטת אני לא רואה מצב שלא תהיה שם.
ישן 23-08-2005, 18:29

תודה אחי, צריך כאלה זריקות מוטיבציה לפעמים..
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Nightwind שמתחילה ב "מבין אותך"

באפריל גיבוש טייס.. אלא אם כן אני אחליט לוותר על זה .. ינואר יום סיירות לפי זה נראה מה אני אבחר..
והכושר שלי לא טוב לצערי.. בתיזוזים למרות שלא נישברתי הגתע בין האחרונים כל הזמן, וכנ"ל בזחילות... רק באלונקה סוציומטרית הלך לי טוב..
באמת שכחתי לציין.... החול הרך וכל הציוד הורג את הרגליים... זה מאמץ מאוד אינטנסיבי... אז מי שמתכנן ללכת לגיבוש שיתחיל לטחון במכון כושר או יותר מומלץ פשוט ללכת לרוץ בחול ים רך ...

**אם יש מישהו לפני גיוס שרוצה ללכת לקבוצת כושר קרבי מעולה פשוט!!! וגר באיזור רחובות,נס ציונה, ראשון, יבנה ואיזור שלא רחוק מחוף פלמחים שיפנה אלי בפרטי.. אני כרגע לא בקבוצה ההיא בגלל הגב אבל הייתי כמה אימונים... והוא פשוט מעולה...... חבל לכם על על הזמן... אני לא פה לעשות שיווק כי אני עצמי לא שם עכשיו - פשוט אם מישהו רוצה להגיע רחוק אני ממליץ על זה... הוא פועל כבר יותר מ16 שנה.. הרבה לפני יובל עילם ועמית לכושר וכל המרכזים הממוסחרים האלה.. אימונים באמת מעולים ובינתיים אפשר לומר שיש הצלחה של 100% בגיבושים(נכון לשנה הזאת) , בקיצור אני לא אכתוב את הכל פה ואני לא רוצה להכנס לויכוחים למי יש קבוצת כושר יותר טובה..אז מי שרוצה אני בפרטי, ממליץ בחום!!!!
ישן 24-08-2005, 00:32
  Teris Teris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ProphecY שמתחילה ב "אני רואה שאתה לא נרגע"

1. מה ההבדל? לי אישית אין בעיה אבל אני לא רוצה שהמנהל ינעל סתם כי האשכול סטה מתוכנו המקורי

2. כמו שאמרתי מקודם, אני לא מכיר אף אחד שרץ על חול ים ונפצע מפציעות כאלו או אחרות שקשורות לרגליים (אבל אני מוסיף שצריך לרוץ בהדרגה כמובן ואם אפשר עם השגחה מקצועית), אבל אני מכיר כל כך הרבה אנשים שנפצעו מאספלט \ כביש שזה מגוחך, למען האמת אבל אני לא מדבר על חול עם משטח ישר של חוף ים, אני מדבר על מקום עם מלא חול רך שבעיקרון כולו זה עליות וירידות של דיונות, אני די בטוח שיש הבדל כי גם אני שמעתי שלרוץ על חוף הים זה די מסוכן.

ולמה היציאה הזאתי של "אתה לא נרגע", אי אפשר לפתח דיון בלי כל החרא הזה... הרי כולנו מתאמנים בשביל אותה מטרה.
ישן 23-08-2005, 20:08
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
אריאל, מה קורה אחי?!

אני ואריאל (פאפא סוטול) היינו ביחד בצוות.. וגם אני הלכתי ביום השלישי בגלל מצבי הבריאותי.
במסע 8(או כמה שזה לא יהיה) התעלפתי למדריך בידיים ורציתי להמשיך אבל לא נתנו לי .
אח"כ במסע 16 עמדתי להתעלף שוב והם הפסיקו אותי לפני שזה קרה( בדיוק שניה לפני..הרגשתי כאילו אני שיא השיכור והלכתי עקום ולא ידעתי שבכלל אפשר להגיע למצב כזה...לא הרגשתי טוב כל היום ככה שזה כנראה גם בגלל זה..). והם שלחו אותי הביתה על רפואי. תכלס אני יגיד לכם, ציפיתי להרבה יותר קשה. הגיבוש קשה בטירוף אבל באותה מידה גם אפשרי. הסיבה היחידה שאני לא מאוכזב מעצמי היא שאני יודע שבאמת נתתי תמיד הכל וכנראה שזה גם למה התעלפתי...כי שתיתי המוןן!!! ככה שזה לא כי התייבשתי וזה בטוח....!
המבדקי ים הם כפיים בטירוף!! קצת שבירת שיגרה של חול לים. היה לנו צוות ממש טוב והיו איתי עוד שתיים מהגדנע בצוות עוד פעם(אחד מהם זה אריאל..).
קיצור, למרות כל הקושי והקריעת תחת של הגיבוש הזה היה כיףף!! ואני לא מצטער בכלל על זה שהלכתי לשם.
בהצלחה לכל מי שהולך לשם בגיבוש הקרוב..כמו שפאפא סוטול אמר, אתם באמת צריכים לרצות את זה מאודדד!!, אבל בוא אני יגיד לכם עוד משהו: הרבה, הרבה מאוד אפילו זה בראש. אבל ממש לא הכל! כי אני אישית הגעתי למצב שנתתי כל כך הרבה שהגוף פשוט לא יכל למשוך עוד עד שהתעלפתי...ככה שחייבים להיות במצב פיזי מעולה ביותר ורק אז, הכל בראש!
שוב, בהצלחה לכולם בהמשך.

נערך לאחרונה ע"י Gadi-x בתאריך 23-08-2005 בשעה 20:22.
ישן 23-08-2005, 21:54
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05

לא אחי אז זה הקטע שאמרתי ששייטת שונה ממטכל ושלדג כי במסלול של שלדג ומטכל אין נפילות כמעט לחלוטין.. מכסימום 2-3 נופלים שמה וזהו.. ואני יודע כי מקור מוסמך אמר לי, ואילו שייטת מבוסס על תהליך המיון כמו שיש בטייס - שעושים סינון התחלתי במיונים ובגיבוש ובקורס עדיין נמשך סינון ככה גם פועל תהליך הסינון בשייטת שכן הזכרתי כבר מיקודם ששני שליש עפים משם בכוונה כדי לבדוק את תפקודם ביחידה לאורך חודשים... זה למה תמיד הם לוקחים מכסה גדולה של 60 איש שמתקבלים למסלול השייטת כדי שהם יפילו מתוכם הרבה וישארו איזה 25 כמו במטכל ושלדג, בשלדג ומטכל מבוסס העיקרון של "אם עברת תגיבוש - אתה בפנים" ובמסלול אין את העניין של הבינון כי אחרת אם היה אז הם היו לוקחים גם איזה 60 איש כמו שייטת ואז מפיליפ הרבה.
ישן 24-08-2005, 19:13
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי ProphecY שמתחילה ב "מי אמר לך דבר כזה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ProphecY
הסיבה שבגללה השייטת לוקחת מחזור גדול של מועמדים היא בגלל הפציעות הגדולות שמהוות את האחוז הנשירה הגדול מהיחידה.
שלדג ומטכ"ל ממש לא פועלות ע"פ עקרון של "עברת גיבוש- אתה בפנים" אפילו חודש לפני קבלת הסיכה אתה יכול לעוף. למשל מי שלא שורד תרגיל סמלים במטכ"ל לדעתי לא מתקבל. למרות לשגבי כך אני לא בטוח.

אז כתגובה לזה אני יגיד לך שהסיבה שבגללה השייטת לוקחת מחזור גדול של מועמדים זה לא בגלל פציעות בכלל... אלא רק בגלל שהם רוצים לעשות סינון יעיל במשך המסלול אך ורק כדי לבדוק מי ראוי ליהיות בשייטת ומי לא ראוי כמו שעושים בטייס עם כל הסינונים במשך הקורס כדי לקבל ליחידה את הטובים ביותר.. פציעות זה חלק שולי וזה לא מהווה בכלל את אחוז הנשירה הגדול. ואני אומר זאת ממקור מוסמך אין מה להתווכח על זה מקסימום איזה 2-4 אנשים נפצעים אולי ועוזבים אבל לא צריך להגזים ולהגיד שזה כולם נפצעים . ותגובה למורה"ל, העבודה הרבה עם המים היא גם לא הבעיה לאחוז הנשירה הגבוה אלא שוב- אך ורק כי השתתפותם של המועמדים נפסקת ולא בגלל פציעות או עבודה קשה עם מים... פציעות זה קטע שולי וזה לא שכל ה40 אנשים כולם נופלים רק בגלל שהם נפצעים זה בכלל לא נכון, זה כאילו אתה אומר שהם כולם שוברים תרגל אחרי חודש וזה לא נכון..
וזה שהם אומרים שהם יקחו את מי שראוי להיות מתאים... אתה לא מחדש כלום זה ברור שהם לוקחים את מי שלדעתם מתאים,אבל, בכל זאת יש מכסה מסוימת שהם צריכים למלא ולקחת את ה60 אנשים הכי טובים למסלול ובכל מחזור של השייטת זה 60 אנשים בערך ככה שזה אומר שכן יש מכסה קבועה שהם צריכים למלא..
ישן 24-08-2005, 06:59
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
אל תגידו שטויות שאתם לא יודעים בקשר לריצות

דבר ראשון וזה דבר שהוכח
קבוצות אימון לפני צבא גורמות לשברי מאמץ אבל אם ניראה לכם שזה טוב אז תלכו רק תזכרו שאני ועוד הרבה אנשים שמבינים הרבה יותר ממני בתחום הזה אמרו לכם שיהיה לכם שברי מאמץ וזה מ2 סיבות
1)עומס יתר של אימונים
2)חוסר התאמה בין היכולת לאימון (לא בנו לחניך סרגל מאמצים)
פשוט מאוד מה שעושים באימון כושר קרבי האלה זה דברים ששוברים לכם את כל הגוף וכמה שניראה לכם שמשקיעים בכם הם שמים עליכם זין אחד גדול ואני יודע את זה כאחד שלומד חינוך גופני כמקצוע מורחב לבגרות
חדר כושר:
חדר כוח לא ממש יעיל לגיבושים מסיבה אחת
הוא לא מפתח סיבולת אלא שרירים ליופי בלבד
חדר כוח יעיל רק בשילוב עם אימון נוסף (אימון אירובי+אימון כוח)
לדוגמא:
אם אתם רצים 4 ק"מ 3 פעמים בשבוע ועושים פעמיים בשבוע חדר כושר זה יעיל
בנוסף לאימוני הכוח החדר כושר ולאימונים האירוביים חובה להתאמן כל יום בבית על שכיבות שמיכה וכפיפות בטן בצורה נכונה ועבודה של סטים (כפיפות בטן-הגב ישר וכל הגב עולה 5-7 ס"מ מעל המזרון, שכיבות סמיכה-שמים משהו בגובה 3-4 ס"מ והחזה צריך לגעת בו)

ריצות:
זה החלק שגורם הכי הרבה לשברי מאמץ ולבעיות ברצועות ובגידים
אם אתם רוצים להתאמן נכון אתם צריכים לבנות סרגל מאמצים
נגיד להתחיל מ1100 מטר 3 פעמים בשבוע וכל שבוע להוסיף משהו כמו 150-200 מטר לריצה עד שתגיעו למצב שכל יום אתם רצים 10 ק"מ לפחות
משטחי הריצה המועדפים:
כורכר
דשא
חול ים קשה שאין לו שיפוע גדול מידי

בשביל להתחיל להתאמן עדיף שתלכו למאמן כושר שיש לו קצת ניסיון והוא יבנה לכם סרגל מאמצים ותוכנית כושר
ישן 24-08-2005, 10:39
  Nightwind Nightwind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
מה אתה מזיין תשכל
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי ga02 שמתחילה ב "אל תגידו שטויות שאתם לא יודעים בקשר לריצות"

אחי עכשיו עבצנת אותי.
אני רץ בחדר כושר.
אני מתאמן בחדר כושר ואתה יודע מה ? אני מרגיש את זה וזה כן יעזור לי לגיבוש!
לפני 3 וחצי חודשים רצתי מחוץ לחדר כושר ריצת אלפיים רצתי את זה 8:42
הלכתי לחדר כושר ביקשתי מהמאמן ליבנות לי תוכנית אימונים הכי רצחנית שיש בשביל לרוץ יותר טוב.
לפני שבוע הלכתי לרוץ אלפיים על אותו מסלול ועשיתי 7:25
בקשר לאימונים בחדר כושר לא עוזרים ?!
תתפלא אבל בחדר כושר אפשר גם לעבוד על סיבולת וזה מה שאני עושה! לא כל מי שעובד בחדר כושר רוצה שרירים בשביל שכולם יראו כמה הוא "חזק". ורק שתדע שאם אתה רציני ויכול להתאמן לבד ולא צריך
עמיתלכושר\יובלעילם\אחרי\כושראקסטרים\ועוד
עדיף לך להתאמן בחדר כושר כי אז אתה תגיע לתוצאות הרבה יותר גבוהות.
ואתה מדבר על אימוני כוח ?! זה ממש לא מה שמישהו שרוצה להתאמן לקראת גיבוש ירצה לעשות
בייחוד לגיבוש כמו לשייטת בשביל גיבוש כזה אתה צריך אימוני סיבולת כדי לבנות סיבולת שריר
מה יעזור לך שריר חזק בגב אם אחרי 10 דקות של מסע אתה תרגיש כבר שאין לך כוח לסחוב ?
או שריר חזק ברגליים אם אחרי 20 דקות תרגיש גמור ?
רק סיבולת...........

נערך לאחרונה ע"י Nightwind בתאריך 24-08-2005 בשעה 10:41.
ישן 25-08-2005, 11:19
  יוגב מהצפון יוגב מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.04
אני אענה בשבילו ממה שאני יודע כי הייתי בגיבוש
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי אלירן ב שמתחילה ב "מה היה אצל הפסיכולוג??"

הפסיכולוג שואל אותך על הכל ממש כל החיים שלך הוא יושב איתך בין חצי שעה לשעה וחצי ויותר תלוי בבנאדם
עד כמה גבוה הרצון שלך להגיע לשייטת ובמה זה מתבטא
למה אתה רוצה להגיע ליחידה
איך היה הגיבוש
איך הסתדרת עם אנשים
בקיצור שאלות של פסיכולוג
סיום גיבוש גדנ"ע ו/או כמה ימים ממנו לא מקנה לך כלום חוץ מקצת כבוד , זה לא כמו בגיבוש בכיתה י"ב שאתה יכול לקבל גיבוש 669 ודברים כאלה, בגיבוש גדנ"ע יש שחור ולבן-עברת או לא עברת.
עברת-מזל"ט
לא עברת-ליום סיירות(או לאן שבא לך )
שאלו עוד שאלות אני אשמח לספר על כל החלקים בגיבוש פשוט אין לי כוח ממש לכתוב מאמר אני גמור עוד חח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר