לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2005, 19:19
צלמית המשתמש של yehonatan_m
  yehonatan_m yehonatan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yehonatan_m שלח הודעה דרך MSN אל yehonatan_m
פעם הייתה לי דעה עכשיו אין לי כלום חחח
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "לא לדעתי הוא צריך לשים את זה באיור ותלת מימד"

שמע אני כבר מתחיל לשנוא את כל אלה שבאים לכן וכותבים"ציור חדש!" זה כמו שאני אעלה הודעה בפורום "היי הפלצתי היום נוד!" כאילו מה הקטע ציור חדש ציור חדש שמור אותו לעצמך אלא אם כן אתה רוצה משהו מאיתנו אולי היית רושם "היי זה ציור שאני צריך ביקורת עליו האם מישהו יכול לעזור לי להשתפר" כי ככה לא מעניין אותי הציור החדש שלך בגרוש שיהיה חדש עד מחר זה לא מוזיז לי!
ואם כבר הגענו לנקודה הזו יש לי משהו לומר לכל אלה שמציירים כאן אם אתם רושמים היי ציור חדש אז לפחות באמת תציירו ציור ולא רק דמות אני מדבר על רקע וכל מיני דברים נוספים ואם אתם מציירים רק דמות אז לפחות תנו לו שם או רקע לסיפור שלו ולא סתם לתקוע ציור של דמות ואנחנו צריכים לנחש מה זה ולמה זה ואייך זה ומאיפה זה אז להבא כל מי שתוקע כאן ציור של דמות שירשום קצת רקע למה הוא צייר אותה ותשתדלו לצייר גם סביבה לדמות ולא רק דמות על מנת שזה יהיה מעניין ולא סתם נסתכל על הציור בתור ציור אלא מעבר לכך OK הבהרתי את העמדה שלי ואני לא בא לרדת על אף אחד או משהו כזה שלא תקחו את זה אישית או משהו אני רק רוצה להבהיר כמה דברים ודרך אגב הציור נחמד.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר