לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 18:22
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מגזים בכוונה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה קצת מגזים ."

לרוץ ולצעוק בקולי קולות שהבחור לא מוכן לשרת את המדינה בזמן שאחרים כן משרתים וחלקם נהרגים במסגרת מילוי משימתם משאיר טעם רע
הוא רוצה להשתחרר? שישתחרר
אם הוא לא רוצה לשרת את המדינה שיפסיק לשלם גם עבור חשמל ומים (שלהזכיר- מקורות וחברת החשמל הן חברות ממשלתיות)
ואז ברגע שיפסיק לשלם אין סיבה שיקבל שירות מהמדינה.
גם אני מתנגד לתוכנית ההתנתקות אבל יודע שברגע שהתקבלה ההחלטה לבצע אותה מותר למחות מחאה לגיטימית ותו לא
למרות ההתנגדות שלי לתוכנית אני עדיין ממלא את חובתי למדינה אם זה בשירות מילואים ואם זה בתשלומי מיסים.
אנשים שמרגישים שהם לא חלק מהמדינה, שורפים דגלים ופוגעים פיזית ונפשית בחיילים ושוטרים
לא ראויים לקבל זכויות בסיסיות של אזרח.
יש לי סימפתיה למפונים- אלה שהלכו בראש מורם, גאים ולא לאלה שמול מצלמות הטלוויזיה עושים הצגות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2005, 08:15
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
פחחחח
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא יודע מה שמו, אבל אני בטוח שגם הוא יכל לכתוב כמו שצריך :)"

אמא שלי וודאי מתהפכת בקברה עכשיו. אולי גם עליה בא לך כמו שבא לך על אחותי הדמיונית? או אולי על סבתי ז"ל? על סבא שלי אולי? אולי בא לך על אחד העצים בחצר שלי? גיל ההתבגרות הוא גיל קשה, אנחנו יודעים. חחחחחחחחחחחח
אתה משול לנתז החרא שצף באסלה לאחר הורדת המים. מסכנים הוריך שצריכים לסבול את נוכחותך לפחות עד גיל 18. אבל מצד שני, אני בטוח שלאמא שלך אין זמן אליך כ"כ מכיוון שיש צומת על שמה בכל עיר במדינה והיא צריכה לשמור על הסטנדרטים שלה. עולי ברה"מ יכולים לתלות בה את האשמה לסטיגמת הזנות שנדבקה לבנות העדה. לאביך כנראה אין זמן בשבילך כי מישהו צריך להסיע את אמא לעבודה, לגבות את הכסף מאמא ולתת לה סטירה כל כמה זמן. עסק "מכניס" יש להוריך.
אני חושב שעכשיו אנחנו מבינים למה פנית לרבני הימין הקיצוני לנחמה.
קח מאמא 5 שקל (או יותר נכון, תגיד לאבא שלך שירביץ לה וייקח ממנה 5 שקל) ולך תקנה לעצמך בזוקה.
לוזר.
ישן 24-08-2005, 10:50
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
אני רוצה להחזיר את תעודת הקצין שלי אבל אני לא מוצא אותה..
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "לא צה"ל ולא המדינה אשמים במה שקרה."

למי אפשר להחזיר תעודה? חבל שלא ידעתי... איזה אדיוט אני... עשיתי מילואים עד גיל 48. עשיתי כמה שנים ברצועת עזה וביו"ש. כולל אבט"ש (אבטחת מתנחלים). חבל שלא ידעתי... ככה זה נכון- אם משהו לא מוצא חן בעינך פשוט מחזירים את התעודה או יותר קל פותחים אשכול בפורום. לעזאזל, אם הייתי יודע, הייתי יכול בכלל (כמו הרבה) לא לעשות מילואים, ורק לכתוב בפרש: שאני מחזיר את התעודות, זורק את המפתחות, יורד מהמדינה, קורא לבן שלי לבטל את החתחימה שלו לצה"ל ומפסיק לשלם מיסים (או הכל ביחד). ואם ממש לא יתנו לי פיצויי עוגמת נפש שחייתי בישוב ספר וחטפתי קטיושות ומרגמות כמה שנים טובות, צללתי בקישון, ישבתי עם מסכות גז ועוד...- אני זורק צואה על חיילים וחומצה על שוטרים ואולי גם עורך טכסי כישוף ופולסא דחרטא על הממשלה המחורבנת הזו...
חבל שלא ידעתי... הייתי יכול גם לגור בוילה בהיאחזות שהיתה לא חוקית, עברה להיות חוקית וקבלה המון כסף בצורה כמעט חוקית. הייתי עובר לגור שם ומקבל מאות אלפי דולרים פיצויים. כך היה לי מה שהורי בקיבוץ שהתיישבו בחום ובקדחת ונלחמו במלחמת השחרור- לא יכלו להוריש לי= וילה בישוב קהילתי. הייתי מתפלל בפאתוס, מייבב, בוכה, בועט זורק ויורק על חיילי צה"ל והשוטרים וככה מבטיחצ לי פיצויים גם בעתיד. איזה חרא...אם רק הייתי יודע... בעצם אני יודע כבר. לכן, אני מחר נרשם ליישוב שייפנו בעתיד. מה אני פראייר שלכם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר