לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 18:36
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
דו"צ : רבני צפון השומרון מנעו את האלימות

דוברת צה"ל, תת אלוף מירי רגב רגב, אמרה הערב שסיום הפינוי בשומרון ללא אלימות מיוחדת התאפשר הודות לשיתוף פעולה מצד הנהגת המתנגדים להתנתקות. בגלי צה"ל דווח, כי תא"ל רגב סיכמה את הפינוי ואמרה כי "בחומש השליכו שתן, צואה, צבע וביצים על כוחות הביטחון אבל בסך הכל הפינוי בחומש ובשא-נור עבר בצורה מכובדת ושקטה. המנהיגים והרבנים שהסתובבו בשטח שיתפו פעולה עם המפקדים והצליחו להשפיע ולהרגיע. אנשים הביעו את המחאה שלהם והתפנו בכבוד וללא אלימות וחיכוך עם כוחות הביטחון. היו מספר התרעות על שימוש בנשק על ידי מספר מתגברים בשא-נור ובחומש ואני שמחה שהמנהיגים, הרבנים והמפקדים שהסתובבו בשטח מנעו את השימוש בנשק".

אגב , בניגוד לכתוב בוואלה , מופז הוא אולי גבר-גבר (not) אבל מירי היא לא רגב רגב

http://news.walla.co.il/?w=//767712

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2005, 19:59
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
צר לי לומר
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "הכל טוב ויפה"

הייתי,שהיתי ועבדתי על הגג בימים האחרונים, ולא שמעתי אף גורם מנהיגותי קורא כל קריאה שיש בה פוטנציאל לאלימות, בדיוק ההפך. ואני מדבר על שיחות פנימיות ולא כלפי התקשורת. בימים האחרונים נדהמתי כל פעם מחדש כששמעתי את "האיומים" שבתקשורת ואת האמל"ח שלא היה ולא נברא.
אני לא אומר שלא היו עושי צרות, בסביבה, אבל הם היו תחת שליטה ותועלו לאפיקים חסרי השפעה רעה.
הדאגה העיקרית שלי הייתה אי-אלימות כלפי לובשי המדים,ורק המקום השני התנגדות ראויה, ולדעתי הצלחנו היכן שחשוב. הדם היחיד שראיתי היום, היה הדם שלי (תאונה ולא זדון).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 23-08-2005, 19:50
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
כל שונאי המתנחלים דופקים את הראש בקיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "דו"צ : רבני צפון השומרון מנעו את האלימות"

עיתון "אל-באלאד" מנהל נגדם כבר שבוע מסע הסתה חסר רסן, יוסי שריד וכנופיית השנאה שלו נטפלים אל משפחות בשעת צערן ועושים ככל שבזדוניותם מאפשרת להם לזרות מלח על פצעי העקורים, התקשורת הנפיצה עלילות דם ללא שום קשר וביסוס בשביל להשחיר את המתנחלים ולעשות להם דה-לגיטימציה - היום כל אלה צריכים לאכול את הכובע ולבקש סליחה.

למתנחלים ולכוחות צה"ל מגיע בסך הכל ציון לשבח. למנהיגי המאבק מימין - המדינה צריכה להצדיע להם על שמנעו אלימות ופעלו באיפוק גדול ביותר. למנהיגי השמאל מגיע "נכשל" גדול על ההסתה, השנאה וחוסר הרגישות שלהם וגם לממשלה מגיע נכשל על הביזיון שלה בטיפול במשפחות העקורות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונת ארכיון: נערות נצרים מחלקות פרחים לחיילים. היום מגיעים פרחים לכל המשפחות שנעקרו. יש להוקיע את אלה המסיתים נגדן בזמנים קשים אלה ולא לתת להם לפלג את העם ולעורר ריב ומדון.
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר