לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 23:18
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
משהו מעניין בהקשר האיסלם היא דת החרב.

ציתות מספר שכרגע אני קורא.
" על הדרך שבה תיאר היטלר לעצמו את הכנסיה הממלכתית שעליה חלם , יעיד סיפורו על משלחת של נכבדים ערביים שביקרו אצלו: בפגישה זו , היה חוזר ומספר שוב - ושוב , העלו האורחים המוסלמים בין השאר השגות היסטוריות מאלפות. כאשר במאה השמינית , הטעימו האורחים , שאפו מאמיני אללה ונביאו לחדור דרך צרפת לאירופה המרכזית , אומנם נהדפו בקרב פואטייא. אך אילו ניצחו הערבים בקרב זה , כי אז היה היום העולם כולו מוסלמי. בנקודה זו , הדגיש היטלר בפנינו , היה תמים - דעים עם אורחיו , וזאת על סמך שיקולים משלו , שעיקרם הרעיון הבא: אילו ניצחו הערבים באותו קרב , אירופה הייתה הופכת למוסלמית , מפני שאמונה זאת מצאה לה מסילות בלב האנשים. אולם עקב נחיתותם הגזעית , הכובשים הערבים בוודאי לא היו מסוגלים להחזיק מעמד לאורך ימים , לעומת התושבים המקומים - שבנוסף היותם בריאים וחזקים יותר בגופם , אף היו מורגלים בתנאי האקלים הקשים , מכיוון שבסופו של דבר לא הערבים כי אם הגרמאנים המוסלמים , היו עומדים בראש הממלכה של האיסלם.
....
... גם האיסלם היה הרבה יותר מתאים לנו מאשר הנצרות , דווקא והסובלנות הרכרוכית שלה."
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 12:49
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
אם היטלר העדיף את האיסלם על הנצרות.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "לא הייתי מפתח א הנושא הזה. זה נכון למדי גם על היהדות..."

זה אומר משהו על האיסלם. את הציטוט הזה כתב אלברט שפאר האדריכל של היטלר ושר החימוש שלו וכן הוא היה מאנשי החצר של היטלר. לא כתב את זה פרשן או היסטוריון.
ואלברט שפאר כתב בספרו שהיטלר היה חוזר על שוב ושוב במונולוגים אינסופים שלו לאנשי החצר.
היטלר שהאמין במאבק והמלחמה כחזות הכול מעיד על דת האיסלמית יותר מכול פרשן.
וכבר בביקור שערכו בשנת 1937 הערבים התעצבו עד מאוד שהם נכשלו במאה השמינית לחדור לארופה.(כנרה שזה היה המופטי של ירושלים אבל אני לא בטוח) ולא אסלמו את כול העולם.
כנראה שיש מזל גדול לעולם שערבים יחסית נחשלים.
ווהציטוט הזה גורם לי להרגשה עד כמה אפשר "לסמוך על השחצונות ארופאית". הם לא פוצים פה על רצח העם שעשו המוסלמים בסודן. וכן גם איך הן גרמו לברית הצפון אטלנית להרוס את סרביה בשביל מוסלמים. שבתוקפת מלחמת העולם השניה שיתפו פעולה עם הנאצים.

סתם חומר למחשבה על כמה אנחנו יכולים לסמוך על "הבני דודים שלנו."
ישן 24-08-2005, 13:02
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
בני דודים שאני מתבייש לחלוק איתם משפחה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "אם היטלר העדיף את האיסלם על הנצרות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי end__game
זה אומר משהו על האיסלם. את הציטוט הזה כתב אלברט שפאר האדריכל של היטלר ושר החימוש שלו וכן הוא היה מאנשי החצר של היטלר. לא כתב את זה פרשן או היסטוריון.
ואלברט שפאר כתב בספרו שהיטלר היה חוזר על שוב ושוב במונולוגים אינסופים שלו לאנשי החצר.
היטלר שהאמין במאבק והמלחמה כחזות הכול מעיד על דת האיסלמית יותר מכול פרשן.
וכבר בביקור שערכו בשנת 1937 הערבים התעצבו עד מאוד שהם נכשלו במאה השמינית לחדור לארופה.(כנרה שזה היה המופטי של ירושלים אבל אני לא בטוח) ולא אסלמו את כול העולם.
כנראה שיש מזל גדול לעולם שערבים יחסית נחשלים.
ווהציטוט הזה גורם לי להרגשה עד כמה אפשר "לסמוך על השחצונות ארופאית". הם לא פוצים פה על רצח העם שעשו המוסלמים בסודן. וכן גם איך הן גרמו לברית הצפון אטלנית להרוס את סרביה בשביל מוסלמים. שבתוקפת מלחמת העולם השניה שיתפו פעולה עם הנאצים.

סתם חומר למחשבה על כמה אנחנו יכולים לסמוך על "הבני דודים שלנו."

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר