לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 12:07
צלמית המשתמש של TRiStaNs
  TRiStaNs TRiStaNs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TRiStaNs שלח הודעה דרך MSN אל TRiStaNs
Final Fantasy VII - Advent Children, The Movie

הסרט הזה הוא המשך למשחק פיינל פאנטסי 7, הסרט הזה הינו סרט אנימה
הסרט המלא יוצא ב 14\09\2005 עוד חודש
הסרט הינו תלת מימד מלא, לא כמו שרק אלא תלת מימד איכותי.

תקצירון:שנתיים אחרי עלילת המשחק (שקלאוד הביס את ספירוט) העולם התחיל לקום על רגליו,אבל התפתחה מחלה חדשה, שגורמת לך כאבים וייסורים, קלאוד חולה במחלה הזאת,המחלה נוצרה ע"י ג'נובה, והוא נזכר ברגע שבו ספירוט הורג את איריס,באותו זמן שלושה אנשים מחפשים את jenova שהיא מכונה שיצרה את ספירוט, הם רוצים אותה שתגדיל את כוחותייהם,כל החבורה מתאחדת שוב (קלאוד,טיפה,סיד,בארט,RED XIII,יופפי, וגם בחלק מהסרט רואים את איריס, כי במשחק אמרו שקלאוד יודע איפה היא והוא מחפש אותה)
כדי להביס את שלושת האנשים שמנסים לצבור כוחות בעזרת היוצרת של ספירוט.

הטריילר הרשמי של הסרט להורדה
http://rapidshare.de/files/2926221/...wmvlow.wmv.html

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img2.anidb.info/pics/anime/5317.jpg]

חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 13:52
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אני אבל לא מבין למה לוקח לאנשים כ"כ הרבה זמן לעשות ריפ"

כי זה לא כמו סרטים הוליוודיים שמסתובבים סקרינרים ו DVD'ים אצל עיתונאים ואנשים מהתעשייה...

לסאב גרופז אין קשרים פנימיים ולכן עד שהסרט לא יוצא ב DVD בצורה מסחרית בד"כ קשה למדי להשיג אותו. וגם כשסרט יוצא מישהו צריך לקנות/להזמין אותו מיפן, דבר שמעורב בהוצאה כספית. בסה"כ, רוב הסאברז שאני מכיר הם חבר'ה בני 20 וקצת, רובם סטודנטים, מה שאומר שהם די לחוצים בכסף וזמן...

מישהו בסופו של דבר ישיג את הסרט (בשביל לכל גרופ שמכבדת את עצמה יש raw provider) אבל זה עניים שייקח קצת זמן לדעתי.

נ.ב. - כל זה לא תופס לגביי סרטים ממש רציניים כמו howl's moving castle, appleseed, steamboy וכו'... סרטים כאלה בד"כ יוצאים ב cam rip די מהיר. את האול'ז ראיתי חצי שנה לפני שהוא הגיע לארה"ב, לדוגמא.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 23:06
צלמית המשתמש של Bakagami

Morrowind, אחח, מעלה בי זכרונות של אובססיה...
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "אני לצערי שיחקתי רק בFF8 =("

מורווינד הוא משחק נשגב. אין לי מילים לתאר את גדולתו (ובד"כ לא חסרות לי מילים ).
אמרתי אובססיה בכותרת ואני מתכוון לזה. יש לי דמות שעברתי איתו את המשחק הראשי ושני האקספנשנים. השקעתי חודשים מחיי בדמות היחידה הזאת. כשפרשתי ממנו יכולתי להרוג את דאגות' (או vivec) בשתיים או שלוש מכות ולקבל ממנו מכות עד אינסוף בלי למות. היה לי רג'נריישן חיים של 10 לשניה, של סטאמינה של 15 לשניה, 150 ומעלה ברוב הסטאטס, ציוד אלוהי בשווי מיליונים רבים, חסינות מוחלטת בפני כל האלמנטים ואינסוף יכולות מיוחדות (טיסה בלתי מוגבלת, ראיה מטורפת, קפיצה מטורפת ועוד הרבה כאלה). כל (כל!!) היכולות היו על 80 ומעלה. רובן היו 100.

לא חרשתי ככה על שומדבר בחיים שלי. ואני לא מאמין שאני אחרוש על משהו עד ש- oblivion ייצא. אני מוכן למכור כליה בשביל לקבל כבר את elder scrolls 4 - oblivion.

ואם אהבת את FF8, אתה חייב לשחק באחרים. לדעתי, 8 הוא מהפחות טובים מבחינת עלילה, דמויות וסאב קווסטים. 6, 7 ו-9 הרבה יותר מגניבים. אתה חייב לנסות אותם.

חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 23:45
צלמית המשתמש של Bakagami

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי _Dark_Angel שמתחילה ב "שאלה אחת.."

כן, אבל יש אותו גם לקונסולות אחרות. זה RPG לא ליניארי והעיקר בו הוא פיתוח הדמות ולא העלילה. יש עולם ענק עם אין סוף אפשרויות וסאב קווסטים. יש אינספור מיומנויות לרכוש, נשקים להשיג, כיוונים להתפתח אליהם, גילדות וארגונים להצטרף אליהם... פשוט אין סוף דברים לעשות. זה משחק שאפשר לשחק בו שנים בלי להשתעמם ובלי ספק הדבר הכי טוב שנתקלתי בו בחיים. וכל זה באנימציה מעולה ובעולם מציאותי ומושקע ובליווי מוזיקה מצוינת והולמת.

אגב, המשחק הבא בסדרה - oblivion - אמור לצאת עוד מעט. יש טראילר באתר והמשחק נראה מדהים. הציגו את המשחק ב E3 והוא זכה בכל פרס אפשרי בקטגוריה שלו, הן בכנס והן מהעיתונאים המסקרים. מבקרים שראו את המשחק מדברים על משחק מהפכני ומדהים ביופיו. ייתכן שמדובר ב RPG הכי מושקע ומרתק שנוצר אי פעם, לפי מה שמבטיחים.

חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 23:59
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
רוצה לשמוע אובססיה...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Bakagami שמתחילה ב "Morrowind, אחח, מעלה בי זכרונות של אובססיה..."

אני שיחקתי במורווינד כמעט 20 שעות ביום וגם כשישנתי חלמתי על מורווינד (הייתי חולם שמכניסים אותי לבית משוגעים ואני הייתי מספר להם שואוס עדיין חי והוא מתחזק והם צריכים לשחרר אותי,הייתי מספר להם על כל ההרפתקאות שלי ושל נולדתי ביום ללא כוכבים וכל זה)... כל הזמן היה לי פחד שמישהו יופיע מאחוריי כי אני הולך נגד ואוס כשהלכתי ברחוב בלילה... קראתי שם כמעט את כל הספרים ופתחתי את כל המפה... בן אדם אני כמעט מתתי מהתלהבות כשקיבלתי את מה שנחשב להיות הנשק הכי חזק במשחק...... לקחתי את המשחק ועשיתי את החיים שלי סביבו אבל הסיוט הנורא נגיע כשסיימתי אותו =( זה כאילו איבדתי חלק מעצמי אני עד עכשיו זוכר את הכאב הזה!!!
אבל באמת היה על מה לבכות כלומר הייתי יכול לחקור רצח ווווו להתנקש באדם באותה עיר. איפה עוד אתה יכול לעשות את זה????
עכשיו אני רק מחכה לאובביליאון...

נערך לאחרונה ע"י Nicholas בתאריך 25-08-2005 בשעה 00:01.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:45

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר