לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 15:01
  siov siov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל siov
חורים שחורים

אני רק רוצה לדעת את התשובה לשאלה הזאת בוודאות..
אני יכול לשער את התשובה וגם שאלתי אנשים, אבל אני רוצה שמישהו יגיד לי בביטחון..

האם לחור שחור יש כוח משיכה אינסופי ולכן גם מתקיים על גבו השהיית זמן מוחלטת, שזה בעצם עצירת זמן, או שיש לו כוח משיכה עצום אבל סופי, ולכן יש בו רק השהיית זמן ולא עצירת זמן?

יש לתשובה השלכות רבות בנוגע ליכולת של דברים שהם בגדר תאוריה בלבד להשפיע בצורה ממשית מאוד על הקיום הממשי, כי אם עצירת הזמן היא מוחלטת וכוח משיכה הוא אין סופי, גם אם יהיו אמצעים להתגבר על המשיכה כמו תנועה במימד הרביעי ומעלה, עדיין זה יהיה בלתי אפשרי לצאת מהחור בגלל השהיית הזמן המוחלטת המתקיית בו יחסית לשאר העולם, זו שאלה שגם בעצם מערערת מעט את קיומנו שלנו, עקב כך שזמן אין סופי לעולם לא עובר.
אני אשמח אם מישהו יוכל להגיד לי תשובה אבל בבקשה שזו תהיה תשובה ודאית, אני משער שהכוח שם הוא סופי, כי אין דבר כזה אין סופי בטבע (כמעט).
תודה מראש
(S)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2005, 12:02
  prgrmr prgrmr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "התשובה יותר מאפשרית-היא נכונה, וכדאי לחבר שלך לפרוק את בעיות האישיות שלו מחוץ לפורום."

בקשר לתשובה אני אברר למה היא לא נכונה אבל אם הוא אומר שהיא לא נכונה אז היא לא נכונה, תסמוך עלי הבנאדם כל היום לומד הוא יודע אני לא רוצה להגיד שיותר ממך אבל הוא יודע את התשובה הוא רק רצה להיות בטוח וחוץ מזה למה להעיף אותו מכל הפורומים, והוא חדש פה הוא לא ידע את חוקי החתימות.
וכדי להוכיח אני אגיד לך קצת ממה שהוא כתב הוא כתב משהו על נשרים חסרי משהו שהוא במקומו היה מתאבד וכו' אני לא אשקר לך תאמין לי הייתי לידו כשהוא כתב את זה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר