לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 16:52
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "זוכרים את הגותיקה? הנה עוד סקיצות."

וואלה, יפה עשית. מעניין לראות את זה צבוע, במיוחד אם זה אמור להיות בסגנון גוטי. ואני רואה שהם מהסוג הגוטי המיוסר שאוהבים להכאיב לעצמם. (עזבו, זה סיפור שלם)
בכל אופן בציור הראשון היד הימינית שלה נראת ממש מוזר, האגרוף שציירת שם נראה לא מציאותי וגם הכתף הימינית שלה נראת קטנה לעומת הכתף השמאלית.
אין לי הרבה לומר לגבי הציור השני חוצמזה שהוא לא ממש מושקע בהשוואה לאחרים לדעתי והמרפק בזרוע השמאלית שלה נראה מוזר ביותר, בולט מידי.
הציור השלישי פחות מצא חן בעיני, הגזרה שלה נראת מוזרה מעט, אני לא אומר שאין כאלה בני אדם אבל לדעתי זה מעט הורס את הציור. הזרועות לא שוות בגודלן והחזה שלה נראה גבוה מידי.
אבל זה רק אני, נראה לי שזהו.
כל הכבוד על העבודה הטובה.

~O.G~

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 21:33
צלמית המשתמש של FreekStyle
  משתמש זכר FreekStyle FreekStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "וואלה, יפה עשית. מעניין לראות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
וואלה, יפה עשית. מעניין לראות את זה צבוע, במיוחד אם זה אמור להיות בסגנון גוטי. ואני רואה שהם מהסוג הגוטי המיוסר שאוהבים להכאיב לעצמם. (עזבו, זה סיפור שלם)
בכל אופן בציור הראשון היד הימינית שלה נראת ממש מוזר, האגרוף שציירת שם נראה לא מציאותי וגם הכתף הימינית שלה נראת קטנה לעומת הכתף השמאלית.
אין לי הרבה לומר לגבי הציור השני חוצמזה שהוא לא ממש מושקע בהשוואה לאחרים לדעתי והמרפק בזרוע השמאלית שלה נראה מוזר ביותר, בולט מידי.
הציור השלישי פחות מצא חן בעיני, הגזרה שלה נראת מוזרה מעט, אני לא אומר שאין כאלה בני אדם אבל לדעתי זה מעט הורס את הציור. הזרועות לא שוות בגודלן והחזה שלה נראה גבוה מידי.
אבל זה רק אני, נראה לי שזהו.
כל הכבוד על העבודה הטובה.

אני מצטרף לתגובתו של MSR אבל החזה בציור השלישי לא גבוהה מידי,הוא פשוט קצת מידי.
ישן 26-08-2005, 15:24
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
תודה רבה לכולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "זוכרים את הגותיקה? הנה עוד סקיצות."

לגבי התגובות:
בציור הראשון, אחת הכתפיים אכן רחבה יותר, זו אכן טעות שלי, אבל לאו דווקא טעות אנטומית מובהקת, שכן זה יתכן עקב התנוחה (גם אם היא איננה טבעית), אבל כן - טעיתי
הציור השני לא פחות מושקע מהשלישי, יש לי יסוד סביר להניח שחסרון האישונים מטעה אתכם לחשוב שלא השקעתי בו, אני חושב שאנטומית הוא אפילו יותר מדויק מהשניים האחרים, מלבד כפות הידיים שיצאו גדולות מדי.
מה רע בגזרה של הדמות השלישית? הידיים אכן לא שוות בגודלן.

הערת אגב: לא על מנת להתנשא (למרות שזה בהחלט נשמע כך לפעמים), אבל אני מאמין שהידע שלי באנטומיה לא רע, והשקעתי לא מעט בלימוד שלו, אני גם לא מתבייש לבדוק כשצריך, בעיקר להעזר בראי. ההערות על ידיים ארוכות, צווארים, מבנה האגן וכו' הן לא ממש רלוונטיות בד"כ, מסיבה מאד פשוטה, אם משווים את האנטומיה שאני מצייר לאידאל כלשהו, נניח האדם האידאלי של דה-וינצ'י, הדמויות שלי מאד ארוכות, לכולן יש ידיים ארוכות יחסית, הן מתוחות בד"כ. זה לא תואם את האידאל, אך עדיין במסגרת הסביר, וכתבתי את זה לא מעט פעמים בפורום. ישנן "טעויות אנטומיה" נסלחות שהן בגדר הסביר וההגיוני. אצלי זו לא טעות אלא "פגימה מכוונת", כדי ליצור משהו שקרוב יותר לאידאל שלי, ולא אידאל שהורגלנו אליו.

ודבר נוסף, תניחו לחזה שלהן, זה עניין גנטי, לא אשמתי

ישן 28-08-2005, 13:32
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
א. תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Maxim שמתחילה ב "הדמויות שלך סבירות מבחינה..."

ב. אני אשמח אם תסביר ולא רק תזרוק דברים בעלמא.

קח למשל את הדמות השלישית, הייתה לך בקורת על הברכיים. הבעיה היחידה שאני רואה בברכיים היא קו מיותר בכל אחת מהן, (הקו דמוי הסהר), בהתחשב בעובדה שזו סקיצה, ואין הצללות, אני חושב שהקו הזה מאד מטעה, אתה צודק שהוא נותן מראה מאד לא אמין, אבל מעבר לא, מה בדיוק לא בסדר בשאר?
זו השאלה גם לגביי הבקורת על השרירים הדו-ראשים בידיים, אני אשמח אם תקח אפילו את אחד הציורים ותתקן עליו.

האחרונה נועדה להראות אסייאתית, לגבי השניה לא ממש החלטתי, אבל הקווים בחלק הפנימי של העין אכן משווים להן מראה כזה.
לגבי קומפוזיציות, אני מנסה לגוון, זה יוצא עקום .
אני לא מצליל כי ככתוב, אלו הן סקיצות ותו לא, הן לא גמורות, את אלו ספציפית עזבתי לאנחות, לא חושב שאחזור אליהן כדי לתקנן, הסיכוי היחיד שתהיה איתן התקדמות כלשהי הוא שאצבע אותן דיגיטלית.
שלא תטעה, לא כתבתי בשום מקום שאני חף מטעויות, יש לי המון טעויות שנובעות מחוסר שימוש ברפרנס, ובציור מהראש, אבל לחפש טעויות מתחת לאדמה זה נדוש, ולבקר ציור (על אף שנכתב מראש שזוהי סקיצה), לומר כמה טעויות יש בו ולא להצביע עליהן זה לא הוגן. (אני יודע שמבחינתך מנית את הטעויות, אבל לא מובן מה צריך לתקן ומהן הטעויות עצמן).
אל חשש, אני לא נרתע מבקורת, אני מודע למגרעות שלי, הציורים שלי, ברובם, פשוט עקומים למדי. אני מקווה שלא אצטרך להתפרנס מהם

אגב, הנה ציור מאתמול:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בכוונה לא פתחתי עוד אשכול, לא רוצה להציף
אני אשמח לבקורת על זה.

ישן 29-08-2005, 16:00
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
אויש המש"ד משגע!! O.O

תחילה אתייחס לזה שזה פעם ראשונה שאני מחוץ למיטה מזה ארבעה ימים, עקב ארבעים מעלות
חום (YEY) ודלקת ראות משו לפנים. אז סליחה על ההקפצה. (:

שנית, הציורים יפים נורא, חלקם הספקתי לנתח בעבר.. את סגנונו של אסף אני מכיר מזה זמן מה
ובציורים אלו ובכלל בתקופה האחרונה חל שיפור/שינוי ניכר ומשמעותי, הפרופורציות לדעתי מעולות
ברוב הסקיצות, הן עגלגלות ויפות, בניגוד לדמויות המוארכות (יותר מאלו) השדופות ובעלות תווי הפנים
הארוכות יתר על המידה שציירת דאז.. דבר אחד עדיין שריד מהעבר, וזה החזה הקטן מעט והנוקשה,
הטורסו כולו נראה מעט מורם מידי מכלל חלל הבטן...

וכמובן, כפי שנאמר מעלי מספר רב של פעמים, התלבושות ליגה, יהיה מעניין לראות אותך מיישם את
הרעיונות האלו באופן מקצועי בעתיד (בלי קריצות וחארטא, יקרעו אותך בבצפר).

בציור השלישי שוב דגש על התלבושת המדהימה, והטכניקה היפה של הצביעה בעפרונות, שוב חוזרת
הבעייה עם החזה המורם מדי, האנטומיות שלך טובות, ואני בהחלט מבין את מה שאתה אומר בכל
הנוגע לאידיאל שלך, כי גם האידיאל שלי שונה (ובמקרה שלי, מעוות לחלוטין.)

ישן 29-08-2005, 23:34
  nimidb nimidb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.03
יפה מאוד

אהבתי את הראשונה מוצלחת מאוד.. משום מה נראה לי שאתה רוצה להציג משהו אחר בכלל וזה לא את הנשים יכול להיות שאני טועה? ..
השנייה והשלישית יפות גם.. מעט הצללות לא יזיקו .. מפריע לי דבר אחד בסגנון ציור שלך והוא שאתה מדגיש כל תווי גוף למורת שהוא לא אמור להיות מודגש ככה..אבל עזוב זה מה שמיוחד בכל אחד ואחת..
האחרונה צביעה טובה מאוד שוב הדגש הוא על הבגד ולא על האישה.. עיצוב אופנה זה התחום שלך

טיפ קטן אבל יכול להיות שימושי.. שאתה צובע בצבעי עיפרון נסה להעביר מכחול לח על הצבע זה ייתן מראה חלק יותר.. מומלץ לנסות קודם על דמה..

לכל מי ששאל מה זה מש"ד --מסגרת שחורה דקה--

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר