לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2005, 00:02
  אייל ברק אייל ברק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
פיגוע מפרט עבור מחשב מהיר מאד מבוסס AMD

שלום רב, בעיקרון זו שאלה ששאלתי בפורום של תפוז, אני מעתיק אותה לכאן לאחר שלא הצלחתי לקבל שם תשובות -

להלן נתוני המפרט שבניתי עבור מחשב שאני הולך לקנות, מחשב שהולך להיות מהיר מאד -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
מעבד: "AMD Athlon 64 FX-57"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
לוח אם: "DFI - LAN PARTY NFORCE4 SLI - DR"
קירור למעבד: "Zalman CNPS9500 LED" (או "Zalman CNPS7700-Cu 120MM" בעדיפות שנייה)
זכרון: "Geil 2048MB DDR 400MHZ (2x1024)MB Value Dual Channe"
דיסק קשיח: "Western Digital 160GB 7200RPM 8MB Sata"
מארז: "Antec SUPER LANBOY Aluminum" (בצבע לבן)
מאוורר נוסף למארז: "מאוורר לפאנל הקדמי 120mm שקט של חברת Zalman"
ספק כוח: "ENERMAX EG651 AX 2.0 Noisetaker 550W"
כונן: "NEC ND-3540A Dual Layer 16X" (בצבע תואם למארז...)
כרטיס מסך: "GIGABYTE Radeon X800 256MB DDR 256 BIT PCI-EXPRESS"

חשוב - אין לי שום כוונה לעשות על המחשב הזה משחקיי OverClocking, את זה אני משאיר למומחים, המחשב הזה יותר מדיי חשוב לי בשביל להרוס אותו על משחקים.

כמו שאמרתי קודם המחשב הזה ישמש אותי עבור משחקים כבדים (סימולטורים ומשחקיי אקשן למיניהם) אך בעיקר עבור כמה תוכנות כבדות שאני מריץ על המחשב, תוכנות שמעבדות מסדיי נתונים לא קטנים שנטענים כל אחד בתורו לזיכרון ואז התוכנות מבצעות על מסד הנתונים הזה (שיושב כאמור בזיכרון) פעולות שונות של עיבוד מתמטי שכוללות הרבה שליפות של נתונים מהזיכרון והחזרתם לזיכרון לאחר מכן, חשוב לי מאד שהפעולות האלו יתבצעו כמה שיותר מהר, הפעולה של התוכנות האלו יכולה להימשך אפילו 4-5 ימים (תלויי בכמות הנתונים שיש באותו רגע במחשב) אני רוצה לקצר את הזמן הזה ככל שרק אפשר, לכן שמתי כאן את עיקר הדגש על מעבד חזק מאד, הרבה זיכרון איכותי, ולוח אם מעולה שיקשר בין כל הרכיבים בצורה הטובה ביותר.

שני נושאים עדיין נשארו לי פתוחים -

1. נושא דיי פעוט - קראתי באחד השירשורים כאן שלפעמים יש בעייה עם המאווררים של ZALMAN שבשל גודלם הם חוסמים לפעמים את אחד החריצים בלוח או מכסים רכיב ומונעים ממנו להתאוורר, אשמח אם מישהו יוכל להתייחס לנושא ולהגיד לי אם יש לי כאן איזו בעייה עם זה.

2. כמה אנשים בפורום אחר המליצו לי להחליף את הזיכרונות של חברת Geil שבחרתי (400HRZ) בזיכרונות מהירים יותר של חברת OCZ, אשמח אם תוכלו להמליץ לי על הזיכרון המהיר והאיכותי ביותר (ללא ביצוע OC!) מתוך הרשימה המופיעה כאן -

http://www.noacomp.co.il/category.asp?catcode=278

בכמה אחוזים מהירות הגישה אליו מהירה יותר לעומת הזיכרון המקורי שבחרתי במפרט? עד כמה חשוב אם זה זיכרון של 400MHZ או של 600MHZ? והאם המפרט שלי כמו שהוא תומך בכלל בתדרים האלו?

תודה מראש, והמפרט סה"כ כבר כמעט סגור, אשמח אם תעזרו לי לסיים עם זה.

אייל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר