לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2005, 11:56
צלמית המשתמש של _Liora_
  _Liora_ _Liora_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
טוב אז דבר ראשון...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "תגדירי כלום לשום בן?"

אני לא לסבית ^^
רק כדי להבהיר את זה חחח
כשאמרתי שאני לא מרגישה כלום לשום בן...הכוונה שלי הייתה שכל החברות שלי מסביבי או שהן דלוקות על מישהו, או שהן מאוהבות ובלה בלה..
ואני לא...אין לי מישהו בראש שאני חושבת עליו.
הן מתחילות להגיד לי איזה כייף זה לקום בבוקר וישר לחשוב עליו...
אני לא מעוניינת עכשיו האמת בקשר זוגי ככה שלא נראה לי שהריקנות נובעת מזה

ההרגשה הזאת...התחילה מלפני המון זמן..
זה כבר משגע אותי, הייתי חייבת כבר להוציא את זה.
שמעתי פעם על מישהי שניסתה בכוח להתאהב במישו..בגלל שגם היא הרגישה סוג של ריקנות.
זה מה שאני גם אמורה לעשות?!..לא יודעת...בכוח להתאהב במישו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2005, 23:58
צלמית המשתמש של _Liora_

אין לי אופניים ^_^
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "אוקי.."

סתם חחח
peach the bitch - האמת שבתחילת החופש ניסיתי לעשות חלק מהדברים הללו...ניסיתי להעשיר את היום שלי בכל מיניי פעילויות או תחביבים
אני זוכרת שהרגשתי טיפה יותר טוב כי זה עזר לי..
יכול להיות שלא ניסיתי מספיק כי לא האמנתי שזה באמת יעזור לי
אני אנסה שוב, אני חייבת להצליח...ההרגשה הזאת חייבת להעלם...זה מטריף אותי!
אפילו היום יצאתי סתם עם חברה לקניון...העיקר לצאת מהבית.
לא עשינו משהו מיוחד...סתם החברה התחילה לפטפט בלי סוף ואני שתקתי. [איזו חברה כייפית אני הא?] P:
כשחזרתי הביתה ירדו לי דמעות...לא בכי רציני. אני אפילו לא יודעת למה ירדו לי דמעות, הרגשתי פשוט תסכול. הלוואי וזה יעלם כבר.
המשפחה יוצאת לטיול בקרוב ואני אבוא איתם...תאחלו לי בהצלחה שאולי זה מה שיעזור לי..

ישן 26-08-2005, 01:06
צלמית המשתמש של _Liora_

אממ..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "את מרגישה ריקנות, נכון?"

האמת שלא...לא כל כך ניסיתי לשבת ולחשוב על זה
כי גם ככה אין לי מצב רוח רק מהריקנות הזאתי
אז עוד לשבת ולהתחיל לחשוב ולהתעמק בזה?
ברור שזה מה שאני צריכה לעשות..אבל לא יודעת, אני מפחדת לגלות ממה זה נובע.
אני לא יודעת ממה הריקנות הזאתי..באמת שאין לי מושג. אחרת ממזמן כבר הייתי עושה משו בנידון..
אבל זאת הבעיה, שאין לי מושג מה עושים :/
יש כמה סיבות שברורות לי לעין שהן גם גורמות לחלק מהריקנות..או הדיכאון...איך שנקרא לזה :/
וזה מה שנאמר פה באשכול בעצם..

אני חייבת לשאול משהו - זה הגיוני...זאת אומרת, שחלק מהדיכאון והרייקנות הזאתי תנבע מזה שאולי אין משהו מסעיר בחיים שלי כבר כל כך הרבה זמן? אין חידוש..?
זה נשמע לי הגיוני אבל אני לא יודעת אם באמת כזה דבר יכול לגרום כזאת ריקנות בלב..

ישן 26-08-2005, 04:54
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
הקשיבי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Liora_ שמתחילה ב "ריקנות בלב"

ראיתי הרבה כמוך אם אפשר לומר את זה כך, אני מקווה שאני אצליח לעזור כמו שאחרות השתחררו מזה אבל זה רק בידים שלך. דבר אחד אני מבקש שתביני, אמרת שאת בת 16 אז את לא ילדה קטנה יש לך הבנה של בוגרת ולומדת בתיכון, אני רק מבקש שתעכבי אחרי מה שאני אומר ואולי זה יצא לך, אולי.

את לא צריכה פסיכולוג, ואת לא צריכה כדורים, את לא צריכה זמן לשבת ולחשוב ואת גם לא צריכה לקום מוקדם ולשון מוקדם, את לא צריכה להתעלם מחברות שלך ואת לא צריכה לחפש תעסוקה.

הדבר היחיד שאת צריכה לעשות הוא פשוט לומר לעצמך אני שמחה, אני לא בדיכאון.

( לא זה לא צחוק ולא אני לא צוחק, לא זה לא כמו בסרטים ולא זאת לא מדיטציה של אום... אום... )

תשכבי במיטה, תחשבי על עצמך, מי את? ליאורה בת 16, מי את? ילדה חברותית, בעלת חברות, אוהבת לצאת, ללא רגשות לבנים. מה את רוצה מהחיים? כיצד את מעוניינת לחיות אותם?

הביני דבר אחד , אלו לא שאלות מחשליות, אין תשובה נכונה או לא, את לא צריכה להיות כמו אחרים ואת לא חייבת לשתף אף אחד במחשבות שלך. את ילדה בוגרת ומסוגלת לחשוב לבד, חשבי על זה, מי את? מה את רוצה מהחיים? מה את רוצה להשיג? מי הן החברות שלך? מה הבנים בשבילך? מה את רוצה לעשות בהמלך החופש? מה תרצי לעשות כשיתחילו הלימודים?

אחד הדברים שאני דוגל בהם ואומר לאנשים זה דבר מאוד פשוט: במציאת השאלות הנכונות, מוצאים את התשובות המספקות. אחת השאלות הטובות ביותר היא "אולי" ואת צריכה להתחיל להשתמש בהן.

אף אחד מאיתנו בפורום זה לא יוכל לעזור לך או לתת לך את התשובה אותה את מחפשת, כמו כן כל שאלה שאנחנו נשאל כדי למצוא את המידע בך לא תוכלי לתת לנוץ אף אחד כאן לא מסוגל לעזור או לרפא אותך, אך אנו כן יכולים להדריך אותך.

במקום לבוא ולשאול אותנו מה אנחנו חושבים ומה אנחנו היינו עושים שאלי את עצמך. כל בן אדם הוא יחיד, פרט, אינדיבידואל, ואם מישהו יומר לך שהוא חושב כמו מישהו אחר אז הוא חיקוי כי אף אחד לא חושב כמו מישהו אחר ואם הוא כן זהה לאחר אז הוא לא קיים, הוא לא יחיד, הוא חיקוי חסר דעה.

אני לא אומר שזהו דבר רע, אבל זה חוסר, חוסר באינטליגנציה, חוסר במעשים. חשבי לבד ועבדי לבד ולבד תמצאי את התשובה.

עצה : צעי מהבית, טיילי ברחוב היכן שאת גרה ( עשי 20 סיבובים מסביב לבית אם צריך ) אל תחשבי על כלום, הביטי בשמיים וראשך יהיה ריק, אז תראי את השלווה, כאשר דבר לא מפריע לך, דבר לא קיים שימנע ממך להיות מאושרת או מנגד להיות עצובה, פשוט ריקה ובשלווה. התחילי לחשוב מה את רוצה וראי כיצד הדברים הטובים יצוצו ואם תתחילי לחשוב על דברים רעים חשבי כיצד לסלקם ומדוע את לא צריכה אותם, רוקני את ראשך שוב ועשי זאת מהתחלה. זה יעזור לך בהחלט.

מקווה שעזרתי, באהבה רון.
ישן 28-08-2005, 15:56
  Electric Boom Electric Boom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
מזדהה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי _Liora_ שמתחילה ב "רון.."

שלום ליאורה,שלום כולם
אני אייל,פעם ראשונה שאני כותב כאן,אני פשוט לא יכול להתאפק.
אני מזדהה מאוד עם המצב שלך,מן חוסר ידיעה ,כאילו שפשוט אין מחשבה אחידה ולא יודעים מה עושים היום? ולמה? ואיך?
אני מרגיש יותר(אישית) שזאת ריקנות מנטלית,או משהו בראש שלי ולא בלב ואני כ"כ שמח שמצאתי מישהו שיכול אולי קצת להבין אותי,או לנסות להבין אותי ועוד לא הייתי צריך ליזום את השיחה בכלל!!
אז כדי לעזור אחד לשני,אשמח אם תעני לי על כמה שאלות:
אמרת שאת בת 16(גם אני),האם את זוכרת מתי בערך המצב הזה הכה בך?האם את יכולה להצביע על אירוע משמעותי שקרה(הו כה באופן מפתיע) לצד התחושה הזאת(בהתחלה)?האם את מרגישה שהמחשבות שלך סתמיות,כלומר מין מחשבות ריקניות חסרות משמעות או חשיבות גדולה?האם הן מקוטעות?את אמרת שאת לא מרגישה כלום כלפי אף אחד,האם זה כי את מחפשת מישהו מושלם?האם את מתעסקת בדקויות יותר מדי?האם את מתעצבנת מדברים שטותיים בקלות יורת?
האםאת מרגישה כאילו ואף אחד לא מבין אותך?

אני עברתי,כמוך אני מניח,כל כך הרבה ניסיונות בהם ניסיתי להסביר לעצמי מה לעזאזל עובר עלי - החל מגיל ההתבגרות וכלה(תתרגלו,אני משתדל שלא אבל כשאני כותב אני תמיד נשמע קצת תנ"כי) בהרגשת עליונות.
גם ניסיתי כ"כ הרב דברים על מנת לנסות ולצאת מהתחושה המחורבנת הזאת,אבל כל מה שניסיתי הרגיש רק כפתרון זמני אם בכלל.
אם יש משהו שכתבתי שאת מכירה מקרוב בבקשה תשתפי אותי,זה קשה אני יודע(אני לא הטיפוס שמדבר בחופשיות על מה שכואב לו,אין לי מושג מאיפה זה בא פתאום,כנראה שאני נואש מדי כבר...)אבל...
ולשאלה החשובה מכולן - את מרגישה כאילו ואת לא מי שהיית פעם(לא בנוגע לתחושה כמובן), ואת השתנית לרעה?
ישן 29-08-2005, 01:31
צלמית המשתמש של _Liora_

כל השאלות ששאלת אותי..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Electric Boom שמתחילה ב "מזדהה"

זה מה שאתה מרגיש בעצם?
וואו...האמת שאלת אותי בהחלט הרבה שאלות ^_^
על חלקן קצת קשה לי לענות...אין לי תשובה מדוייקת או תשובה שאפשר להסביר בכתב.
אני אנסה לענות על השאלות שלך כדי לעזור..שנעזור אחדלשני

מתי זה הכה בי לראשונה? אני ממש לא זוכרת, אני מרגישה ככה כבר כל כך הרבה זמן..אבל רקבחופש באמת הקדשתי לזה מחשבה ושמתי לב שזה לא נורמלי ההרגשה הזאת.

אההה בקשר לזה שאני לא מרגישה כלום לאף אחד זה לא כי אני מחפשת אחד מושלם...גם ידוע שאין כזה דבר. אני חושבת שפשוט בניתי מסביבי חומה נגד רגשות..נפגעתי כבר כל כך הרבה עד שכנראה החומה שבניתי סביבי ממש חזקה...עובדה שאין בי כמעט רגש.
כולם אומרים לי שאני פשוט אדישה חחח
האמת אבל שדווקא התגובות פה באשכול מאוד עזרו לי, לך הם לא עזרו??
אם אני מרגישה שהשתנתי לרעה? כן..לגמרי. אף פעם לא הייתי כזאת...כולם אמרו לי שהם כבר לא מכירים אותי. זה לא נעים לשמוע את זה אבל מה אני יכולה לעשות.
אבל אני מתעודדת לאט לאט כי בזכות התגובות שפה באשכול אני מצליחה לצאת מהריקנות הזאתי. תנסה אולי גם אתה לעשות את מה שהמליצו פה..אני בטוחה שגם לך זה יעזור.
בהצלחה לשנינו

ישן 29-08-2005, 11:42
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
הביני
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי _Liora_ שמתחילה ב "גם אני חושבת.."

אהבה לא תעזור עם משהו שאינך מסוגלת לקבל, חשבתי שהבנת מה שרשמתי וקיבלת את זה?

אין דבר שיעזור חוץ מהבנה ואמונה, את צריכה להבין מה את רוצה, את צריכה להבין למה זה קורה, את צריכה להבין למה החיים שלך עברו שינוי והגעת לשלב הזה,כתבתי נושא על סימנים, גם זה סימן, זה הכאב שלך וכך הסימנים מתבטאים בכאב.

קבלי את הכאב, תאהבי אותו, הביני מהיכן הוא בא ותטפלי בו.

אם באמת תראי שמה שאת צריכה זו אהבה, האמיני בזה שזה מה שאת צריכה, הפסיקי לחפש את האהבה, והיא תבוא אליך לבד בלי שתשימי לב בבוא הזמן. העולם בוחן אף את סבלנותך, סבלנות - אחת המעלות הגדולות של האדם, הוכיחי שיש לך ותתוגמלי.

שלך , רון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר