לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2004, 16:49
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
העצלנות הרגה את החתול?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "פירמידה (עפרון)"

בכל פעם מקרה חדש
רואים שיפור גדול מעבודה לעבודה, אבל יש כמה דברים עיקריים שנורא מפריעים לי ברוב העבודות שלך בזמן האחרון:
1- מריחה, אם אתה רוצה למרוח- תלך עם זה עד הסוף, עד כדאי כך שלא יראו את כיוון ההצללה שלך, שיהיה אחיד, או שפשוט- אל תמרח, תצליל בכיוון אחיד וזה לא יוריד מהרמה כלל. (בציור הזה זה כבר נראה הרבה יותר אחיד, אך אני רק להדגיש את הדברים האלה )
2- עשית משהו סימטרי, תעשה את זה כמו שצריך- קח סרגל, תעשה קווים ישרים ואולי גם תמדוד סנטימטרים במידת הצורך, וזה כבר יעלה את העצמים הסימטרים ברמה.
3- את הקווי מתאר בציורים ריאליסטיים נהוג לעשות חלשים, בניגוד לסגנונות קומיקס או קריקטורה, אני חושב שאתה מבין למה, תחשוב על זה ...
אבל אני סתם מתעמק, עזוב P:
נ.ב- השתמשת בעיפרון לבן?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 17:10
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מסע צלב?! :-)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "העצלנות הרגה את החתול?"

אין פה טיפת עצלנות, ישבתי על הציור הזה די הרבה זמן ועדין לא סיימתי איתו, כך שלטעון הפעם שמדובר בעצלנות זו יומרה...
1. אני יכול להבין את הטענה על מריחה לא אחידה, למרות שלדעתי המריחות טובות, (ואגלה לך סוד, אני מורח ככה מעט מאד זמן, אני לומד את הטכניקה ועדיין בשלבי גישוש), אשמח אם תראה לי מקומות ספציפיים בהם נראים כיווני המריחה.
2. כל הצורות הסימטריות נעשו בעזרת סרגל, כל הזוויות מדודות, וגם הפרספקטיבה הפעם נכונה למדי, (מלבד אולי שורת המרצפות האחרונה, כמו ש"רוח רפאים" העיר), אתה מוזמן לבדוק ולתקן על הציור במידה ואתה מוצא טעויות, ואף אודה, הדמות לא נמצאת בדיוק במרכז, (בטח כי אני שמאלי )
3. זה סגנון הציור שלי, אני מנסה ללמוד סגנונות חדשים, אני גם נאבק עם ההצללות, בציורים ישנים לא היו הצללות כלל וכל הציור נבנה אך ורק בעזרת קווי מתאר, כך שההרגל נשאר, (הרגל מגונה?), אקח זאת לתשומת לבי.

לא נעשה שימוש בעפרון לבן, אלא "ציור" בעזרת המחק, כך לימדו אותי פעם, מחק לא מוחק אלא מצייר בלבן

תודה על ההערות והביקורת, אשמח עם תגיב על ההערות שלי.
(ועוד משהו, היות ולא הגבת על ציור השמן האחרון, שנעשה בטכניקה אקרילית, אם אתה מכיר טכניקות לציור בשמן - אשמח לשמוע ולקבל עיצות )
שוב תודה.

ישן 25-11-2004, 21:37
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מסע צלב?! :-)"

עיצבון.. כתבתי תגובה ארוכה אבל היא נמחקה לי בטעות \:... בוא קצת נקצר את זה אז:
רוב הקווים הלא אחידים בציור הזה הם בצד שמאל (שלנו), אבל זה לא מהותי כלכך.
אני חושב שניסית לעשות את הלבנים לא ישרות לגמרי כי הן באמת לא כך, אבל עשית אותן מעוגלות למעלה וזה לא כלכך נכון, הם פשוט עם צ'וקצ'קים קטנים, בקושי נראים- זה ממש לא חשוב כרגע אבל, אולי רק בשלבים מאוחרים יותר של היפריאליזם, כרגע עדיף לא להסתבך .
בכל מקרה לדעתי עדיף לעשות אותן ישרות, מאשר קצת לא סימטריות, ואולי גם להצליל אותן ( ? ).
המחשה קטנה למה שהתכוונתי:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ברור שאני לא מתכוון לכזאת רמה של דיוק, כי במחשב זה הרבה יותר פשוט, אבל אפשר לעשות משהו קרוב עם סרגל מספיק ישר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר