לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2005, 23:12
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "כותבים else if, לא elseif."

אני חושב שזה שכתובת URL היא לא case-sensitive זה תלוי בהגדרה של השרת, וגם אם רוב השרתים כבר מוגדרים כלא תלויי רישיות, עדיין יש כאלו שכן.
לגבי HTTP, אני גם בדעה כמוך שזה מיותר, אבל מה שכן, לוודא שיש או להוסיף "www" כן חיוני, כי עדיין יש אתרים שהכניסה אליהם רק עם www (בחלקם יש פשוט תוכן אחר עם www ותוכן שונה בלי www (למלש באתר מסויים אני יודע שבכתובת בלי ה-www צריך להכנסי שם וסיסמא כי זה רק לניהול של האתר).

התאמתי קצת את הקוד, אבל עדיין יש אצלי בעיה כשהוא מנסה לעבור לכתוב הדף הרצוי, הוא בעצם רק מוסיף סימן שאלה לכתובת הנוכחית.

הדף:
קוד:
<html> <head> <script type="text/javascript"> <!-- function move() { var url = document.getElementById("text").value.toLowerCase(); var ishttp = (url.substring(0,4) == "www.") ? true : false; if(ishttp == false) { url = "www." + url; } window.location.href = url; } --> </script> </head> <body> <form id="form" onsubmit="move()"> The url of the page: <input type="text" id="text" /> <input type="submit" value="Move" /> </form> </body> </html>

או כאן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר