לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 18:02
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
השר עזרא העביר את ניצב מזרחי מתפקידו

השר לביטחון פנים, גדעון עזרא, זימן הערב את ניצב ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב משה מזרחי, והודיע לו כי החליט לאמץ את המלצת היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, והצוות המשפטי במשרד לביטחון פנים ולהעבירו מתפקידו. השר עזרא הודיע למזרחי כי שיבוצו לתפקיד חדש ייקבע בהתאם להמלצות שיובאו בפניו ע"י מפכ"ל המשטרה, רב ניצב משה קראדי.
בחוות הדעת שפירסם היועץ לשעבר אליקים רובינשטיין בעניין האזנות הסתר שבוצעו ביאחב"ל בעת שמזרחי פיקד על היחידה, דחה רובינשטיין את המלצת מח"ש להעמיד לדין משמעתי את מזרחי, והמליץ למפכ"ל המשטרה על נקיטת "צעדים פיקודיים עד כדי העברה מתפקיד" נגד מזרחי. המפכ"ל הקודם, שלמה אהרונישקי, החליט על "הערה פיקודית" בלבד בתיקו של מזרחי והחלטה זו היתה טעונה את אישור השר לביטחון פנים.

בתחילת החודש דחה בג"ץ את עתירתו של ח"כ גלעד ארדן (ליכוד), שדרש לפתוח בחקירה פלילית נגד מזרחי, בעקבות פרשת תמלול האזנות הסתר במשטרה, בין היתר לאיש העסקים דוד אפל ולשר לשעבר אביגדור ליברמן. ארדן דרש להעמיד את מזרחי לדין משמעתי בשל עבירות על פקודת המשטרה. לטענתו, בחוות הדעת שפרסם רובינשטיין לא היתה כל התייחסות להבדל בין רמת הראיות הנדרשת בהליך פלילי לבין זו הנדרשת להעמדה לדין משמעתי.

http://news.walla.co.il/?w=//629048
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2004, 10:22
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
העובדה שזה שרץ, אינה הופכת את ההוא לקדוש
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "אתה תמים או...."

ההדחה הזו נועדה לרצות את אספסוף הליכוד, והיא נעשתה למראית עין - גם בגלל פרק הזמן הקצר לפני יציאתו מהתפקיד וגם בגלל המעמד שבה הוכרזה. המהלך, אם כן, מפוקפק, אין ספק. אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. מזרחי צריך היה ללכת הביתה, אם לא גרוע מכך. לא יתכן שקצין משטרה ירשה לעצמו, בשם שלטון החוק, לעבור על החוק. לא יתכן, שקצין משטרה בכיר יסמן מטרה וידרוס כל מי ומה שבדרך כדי להגיע אליה. לא יתכן, שאנשי שמאל, שמתיימרים לדאוג לשלטון החוג ולדמוקרטיה, יגנו על אחד כזה. צר לי לומר, אבל המטריה המוזרה שפרסו מעל מזרחי מוכיחה שיש פה דאגה ל"אנשי שלומנו". לפעמים יש משהו במה שאומרים הזויי הימין.
הדבר היחיד בפרשה שחבל לי, מעבר לכך שהאיש לא הודח מזמן, זה שההדחה שלו נעשתה במהלך מסריח כזה שהפך את מזרחי לקדוש מעונה. תיאור שלו שהוא רחוק מאוד מהמציאות. רחוק מאוד.

ישן 22-11-2004, 13:34
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
שאני אבין, אתה כופר בעובדה שמזרחי , תמלל ושמר
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "כמה שטויות אתה מיצר בדקה?"

שיחות וציטוטים תוך פגיעה בפרטיות מאזניו ובני משפחותיהם שלא לצורך (או שלצרכים שאינם קשורים בחקירה) - או שאתה מקל ראש בעובדות אלה???

לא שאני מחסידי נמרודי, אבל בזמנו מילאו הרבה אנשים את פיהם צחוק למראה הקלטת שבה הוא נראה משמיד ראיות בחדר החקירות ואשר הוצגה למרבה ההשפלה בפריים טיים של ערוץ 2.
האם אתה היית מאלו ששאלו את עצמם-איך קלטת כזאת מגיעה לטלויזיה? מה זה אומר על ראש אגף החקירות שבאחריותו היתה החקירה? איך הוא מעז? מה זה אומר על זכויות הנחקרים? האם אני הייתי מוכן להיחקר ע"י אדם כזה ולבטוח בהגינותו?? - או שהיית מאלו שאמרו, נמרודי עבריין ופושע- אז החוק לא אמור לשמור עליו, ומגיע לו!
ישן 22-11-2004, 13:36
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
שאני אבין, אתה כופר בעובדה שמזרחי , תמלל ושמר
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "כמה שטויות אתה מיצר בדקה?"

שיחות וציטוטים תוך פגיעה בפרטיות מאזניו ובני משפחותיהם שלא לצורך (או שלצרכים שאינם קשורים בחקירה) - או שאתה מקל ראש בעובדות אלה???

לא שאני מחסידי נמרודי, אבל בזמנו מילאו הרבה אנשים את פיהם צחוק למראה הקלטת שבה הוא נראה משמיד ראיות בחדר החקירות ואשר הוצגה למרבה ההשפלה בפריים טיים של ערוץ 2.
האם אתה היית מאלו ששאלו את עצמם-איך קלטת כזאת מגיעה לטלויזיה? מה זה אומר על ראש אגף החקירות שבאחריותו היתה החקירה? איך הוא מעז? מה זה אומר על זכויות הנחקרים? האם אני הייתי מוכן להיחקר ע"י אדם כזה ולבטוח בהגינותו?? - או שהיית מאלו שאמרו, נמרודי עבריין ופושע- אז החוק לא אמור לשמור עליו, ומגיע לו!
ישן 21-11-2004, 21:10
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
שריד: השר עזרא התייצב לצד הגנבים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "השר עזרא העביר את ניצב מזרחי מתפקידו"

ראשון, 21 בנובמבר 2004, 21:02 מאת: מערכת וואלה!

החלטתו של השר לביטחון פנים, גדעון עזרא, להדיח את ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב משה מזרחי, עוררה תגובות סוערות במערכת הפוליטית. ח"כ יוסי שריד (יח"ד) אמר כי השר עזרא "התייצב לצד הגנבים ולא לצד השוטרים, לשמחתם של כל עברייני הארץ וביניהם חברים רבים במרכז הליכוד". ח"כ אופיר פינס (העבודה) אמר כי היום הזה ייזכר לדראון עולם, וכי מדובר ב"יום שחור לדמוקרטיה הישראלית".

בגלי צה"ל דווח כי ח"כ רשף חן (שינוי) אמר כי יש משהו מוזר במדינה שבה השופט והתליין הם הפוליטיקאים. ח"כ יורי שטרן (האיחוד הלאומי) בירך את השר עזרא, וציין כי החלטתו מחזקת את המנהל התקין ואת האמון במשטרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר