לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2005, 12:13
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע חיסול ביפו באמצעות רקטת לאו

עוד פיגוע פלילי
הלילה בוצע חיסול בין עבריינים בירי רקטת לאו ביפו. העבריין שנהרג הוא ערבי לכן לא שמעתם על כך בכלי התקשורת.

בעיני זה עצוב שירי לאו הפך להיות דבר שיגרתי בישראל, הלאו הינה רקטה (לא טיל) קטלנית ביותר.

עוד על לאו בידיים עברייניות:
  • 16 בפברואר השנה. טיל לאו השייך לכנופיה של העבריין אלירן לוי מחדרה נתפס. על פי חשד המשטרה התכוונו חברי הכנופיה לירות את הטיל לעבר אולם השמחות, פאר 2000, שבו התקיימה חתונתו של חני ג'רבי חבר בכנופיה היריבה.
  • 14.2.04 פושטת המשטרה על דירת המסתור של "המחסלים מאוקראינה" בכפר סבא, בדירה נמצאים 3 M16 מקוצר, עוזי אחד, קלאצ' אחד ושני משגרי לאו (גם משתיקי קול, כוונות, שלושה רימוני רסס, תחמושת רבה ועוד).
"אם טיל כזה היה עף פה לתוך מסעדה היה קורה פה אסון שלא ידענו כמוהו בכלל". אמר קצין משטרה שהשתתף בפשיטה.
  • 13.4.04 נמצא משגר לאו מוחבא לצד כביש ארבעים בין רמלה לצומת ביל"ו. על-פי מידע מודיעיני נועד לשימוש עברייני.
  • ינואר 2004 המשטרה מוצאת בביתו של נער מאזור הצפון שנחשד בסחר בסמים משגר לאו.
  • ינואר 2003 ניסיון חיסול של העבריין זאב רוזנשטיין בירי כמה רקטות לאו שפיספסו את מכונית המרצדס הממוגנת שלו בצומת ירקון, ככל הנראה ירו את הטיל בני חמולת ג'ארושי מרמלה.
  • דצמבר 2002 בחיפוש בביתו של עבריין צעיר מוצאת המשטרה משגר לאו ממחוזר עם רקטה מאולתרת.
  • יולי 2002 בפשיטת המשטרה בראשון לציון מאותרים כלי נשק רבים ובינהם גם רקטת לאו אחת.
  • תחילת פברואר 2002 במסגרת סיכסוך החמולות בשכונת ג'ואריש ברמלה נורה לאו לעבר ביתה של אחת המשפחות. כעבור פחות משבוע נמצא עוד משגר לאו בארגז החול של גן הילדים בשכונה, לצידו נמצא M16 מקוצר.
  • דוד אטיאס, הרוצח הסידרתי שהפך לעד מדינה, הודה, בין השאר, כי התכוון לחסל את מאיר אברג'ל בירי מקלע מא"ג ורקטת לאו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2005, 12:33
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "תודה על הסקירה ! אכן נתונים קשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אגב - אם איני טועה בוצע ירי לאו בעבר לעבר אוטובוס של ערבים בירושליים.......
וירי תת"ק לאו לעבר בית ערבי בחברון....

את אכן צודק.
לא כללתי אותם בגלל שהיו ישנים יחסית ובגלל המאפיינים הביטחוניים לעומת האירועים הפליליים שהבאתי.
  • ב28.10.84 ירה דוד בן-שימול רקטת לאו על אוטובוס ערבי בגיא בן הינום בירושלים.
  • ב15.1.95 בשעה 8:30 בבוקר חדר תת"ק לאו לחלון המטבח של משפחת משולם ב"בית שניאורסון" בישוב היהודי בחברון. "פתאום שמעתי בום, רצתי לשכנים שלנו וסיפרתי להם מה קרה, אחר כך נכנסתי למטבח שלנו, ראיתי טיל על הריצפה, זה נראה כמו צינור" אמרה הבת בת-אל, בת ה-10 שהייתה בבית לבדה. ככל הנראה לא ידועו המחבלים שמדובר ברקטת תירגול. כחודש קודם לכן התקשר אדם בעל מבטא ערבי אל הרב הלל הורביץ, תושב תל רומיידה בחברון והזהיר אותו: "בעוד שעה נשגר טיל לאו על הבית שלך".

ישן 26-08-2005, 15:02
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
עכשיו נותר לחנך גם את המשטרה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "תודה על הסקירה ! אכן נתונים קשים..."

טילי לאו שוגרו לעבר בניין ביפו

בהמשך לדיווח אודות פיצוץ שארע לפנות בוקר ביפו בו נגרם נזק לשתי דירות ונפצעו שני אנשים באורח קל, במשטרת מרחב יפתח נפתחה חקירהוהוברר כי מדובר ככל הנראה בשני טילי לאו ששוגרו לעבר הבית.

בסריקות שערכו הבוקר שוטרי מרחב יפתח אותר שלד בניין בשכונת עג'מי ביפו שממנו ככל הנראה שוגרו הטילים.

לזירה זומנו חבלני משטרת מחוז תל אביב שטיפלו בממצאים ופינו אותם מהמקום להמשך טיפול ובדיקה.

הרקע ככל הנראה פלילי.

26.08.2005

http://www.telaviv.police.gov.il/do...x1.asp?id=14470
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר