לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2005, 16:42
  Sagilevi Sagilevi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KAV שמתחילה ב "עזרה - הודעה על ספייוואר, גם באנטיוירוס"

בחלון הראשון אין כ"כ מה לעשות - זה Microsoft AntiSpyware ואני ממליץ לך למחוק אותו.
בחלון השני - תלחץ delete, זה בסדר, רק תוודא שאם יש לך sp2 עשית פתיחת התחברויות מ-10 ליותר, יש מדריכים לזה..
בחלון השלישי - תמחק את התוכנה הזאתי

עכשיו תתקין את התוכנות:
Spybot
Ad-aware

תעשה סריקות ותמחוק הכול, תרסטט ואחר-כך אם תראה שהכול בסדר תמחק גם את הגיבוי.

אל תתפתה להאמין לפרסומות ואל תוריד תוכנות שאתה לא מכיר. אם יש לך פיירפוקס אתה יכול לחסום את הפרסומות.

אגב, לתוכנות כאלו קוראים אנטי-ספיוור ולא אנטי-וירוס, בכל מקרה מומלץ לעשות סריקה גם עם תוכנת אנטי-וירוס (קספרסקי ).

עכשיו תוריד את התוכנה Hijackthis ותעלה לפה את הלוג כדי שאני אראה...עם התוכנה אפשר למחוק די הרבה דברים אבל מכיוון שאתה יכול למחוק דברים נחוצים עדיף שלא תתעסק עם זה, תעלה לפה את הלוג ואני אגיד לך מה למחוק.

עריכה: כדי להימנע מספייוור ופופאפים, מומלץ להתקין Firefox (דפדפן אינטרנט), בכל מקרה תתקין SpywareBlaster, הוא לא רץ ברקע והוא עוזר מאוד.

את כל התוכנות תמצא בגוגל

נערך לאחרונה ע"י Sagilevi בתאריך 26-08-2005 בשעה 16:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2005, 17:23
  KAV KAV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.05
עזרה נוספת הלאה בבקשה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KAV שמתחילה ב "עזרה בבקשה, הודעה נוספת של אנטיוירוס...."

בצעתי מחיקה לגבי התוכנה הראשונה בתחילה האשכול, והנה מצורף התצלום מסך שלה של מה שקבלתי. ושאלתי לגביו, האם תקין ומה הלאה? האם מחקתי? אם לא כיצד ניתן סוף סוף למחוק..

לגבי תצלום המסך השני: מחקתי כדברי קודמי, הסריקה המשיכה לרוץ והלאה קיבלתי הודעה על קובץ נגוע.... אלא שקיבלתי אפשרות רק להשאירו ולא למחקו... מה עושים... ומדוע ...
מצורף בזה תצלום המסך הבא.....

לגבי תצלום המסך השלישי שנתבקשתי על ידי המגיב למחוק את התוכנה בכלל בתגובתי הקודמת היות שלא ראיתי את תגובתו לפני שכתבתי אותה, מצורף תצלום מסך סופי שלה עם שאלה בנ"ל, האם למחוק את הקבצים או את התוכנה, בקיצור מה ואיך....

המון תודה!
kav

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 27-08-2005, 19:18
  KAV KAV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.05
מבקשת תגובה רצינית..... בבקשה....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Sagilevi שמתחילה ב "אתה מגיב כל פעם באופן כללי..."

אין לי מושג מי המגיב שלפני, אך מילא למחוק את התוכנה הראשונה והשלישית.... אולי... אך את השניה למחוק? הרי היא NOD32 מהממת גם בלי להבין היטב בנושא ומתוך מה שקראתי בחומר שונה, חבל על הזמן שם לי אותה טכנאי מקצועי ביותר שאני סומכת עליו... מילא את הראשונה והשלישית התקנתי לבד.
אגב התוכנה הראשונה מופיעה כאן באחד האשכולות בנושא... כחלק מן ההוראות לנושא... ממש בצעתי כמו שכתוב... אז כבר 2 נקודות שאינני מבינה בתשובת המגיב....
אז אנא בבקשה מצפה לתגובות ממשתמשים נוספים....
כמו-כן, בד"כ כשמשתמשים רציניים הגיבו לי הם נתנו קישור לה שהתכוונו, פה התשובה חוזרת על עצמה... וסותרת את עצמה, פעם בתוכנה השניה תמחק מה שאמרתי לך ומיד לאחר מכן למחוק את כל התוכנה.... מדוע התייחסת אליה מקודם אם בכלל סברת שגם אותה צריך למחוק... נראה מוזר... אולי אתה לא מכיר את התוכנה כי אתה לא מכיר את החידושים בנושא.... ולא כי היא לא טובה....
אז אם אתה רציני, הסבר את עצמך ותן לי בבקשה קישורים כדי שאוכל להאמין שאתה מקצוען שיודע במה שהוא מדבר... ולא עוד אחד שרוצה להראות כביכול את הידע שלו...
סליחה על ההתקפה... אף אחד לא חייב לי כלום, אך אם כבר עוזרים באופן ברור יותר....
אני מקבלת פה תשובות לא ברורות ולכאורה סותרות....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר