לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2005, 21:54
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
"אני שוב מתאהב ונשבע כבר שלא .." [בעיה]

פגשתי מישהו נחמד מאוד, אני מוצאת את עצמי חושבת עליו דיי הרבה, הוא מתחיל איתי וזה נחמד, הבעיה היא שהוא עולה לי'ב ואני כבר מתקרבת לגיל 20, ההפרש הזה של השנתיים לא הכי משמעותי - הוא פשוט מוזר קצת, עד עכשיו יצאתי עם בני גילי ובעיקר עם גדולים ממני. <לא כ"כ משנה לי הגיל, אבל אמא שלי זרקה הערה שזה יהפוך אותי למעין בדיחה קטנה שאני יוצאת עם מישהו שקטן ממני בשנתיים ושהוא בטח יתגאה בזה מול החברים שלו, דבר שבהחלט מרשים (לצאת עם מישהי בת 20 ואחרי השירות כשאתה בי'ב)>.

הבעיה הנוספת היא שבזמן שהוא יהיה בבה"ס אני אעבוד 24/7 בתור אומנת- דבר שלא ישאיר לי הרבה זמן לבילויים ולא אוכל להביא אותו לבית עם הילדים. אפילו היום הוא רצה שנצא לאכול משהו יחד אבל הייתי עם הילדים.

אין לי זמן לפתח משהו חדש, ואני מאוד רוצה לפתח משהו איתו.. מה כדאי לעשות? <להבנה כללית, אנחנו נהנים יחד מאוד- עוד אין משהו חזק, אבל יש קליק>

תמי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2005, 00:49
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "למה את כל כך מתעסקת בלמצוא את הבעיות?"

אני מגיע מנקודה מבט של ילד וומדריך בוא זמנית אם אפשר לומר כך, אני אומנם רק בן 17 אך אני יכול לייעץ לך משהו ותוכלי לקבל או לדחות אותו.

דבר ראשון את חייבת להכניס לאמונה שלך היא הגיל לא משנה דבר, הביני זאת שגיל אינו קיים אלא רק בראשינו, מישהו החליט שעל מנת לשים לנו טאגים ולדרג אותנו צריף שיטת מספור ולכן החליטו על גילאים, ילד הנולד יהיה בן 0 כל 12 חודשים כעבור שנה יתווסף מספר אחד לגילו. הגיל אינו אמור למנוע ממכם לצאת, אף אדם או חוקה קבוע כי גילאים שונים לא יכולים להתחבר וזה ממש אבסורדי שמישהו יגיד את זה.

דבר נוסף ואני לא רוצה להסית אותך נגד אמא שלך אבל אמא שלך טועה והיא פוגעת בך, אמא שלך אמורה לתמוך בך ולהיות מאחוריך בשקט, לא במילים, לא בעצות, אלא בשקט להיות שם ולראות בך גודלת וחייה את חייך בלי לומר מילה ורק כך תוכלי ללמוד לבדך.

צאי איתו, אל תתיחסי למה אחרים חושבים הם עוד רק בני אדם שלא התבגרו או לא הבינו את מהות החיים האמיתית שאת כבר הבנת על ידי צעד זה. אל תייחסי לגיל אל תייחסי להפרשים. אם יש חיבור זה אומר שאתם תואמים, לא משנה הגיל, לא משנה הבגרות ולא משנה החוכמה.

אם את חושבת שאתם מתאימים ונהנים את חייבת לתת בו אמון, ללא אמון אינך יכולה להיות איתו מאותה סיבה של סטריוטיפ הגיל שכולם מעמיקים בו. תבטחי בו שהוא לא יבגוד בך או יספר לחבריו או יצחק עליך מאחורי הגב, בטחי בו שהוא יתנהג כמבוגר ויראה בגרות ויכולות כאהבה אליך. והכי חשוב אמונה מלאה.

בנוגע לסידור עבודתך, במילים הכי פשוטות והכי אמינות שאני יכול לתת לך: "זה יסתדר". הסיבה שלא יצאתם עדין והיית צריכה להיות עם הילדים היא מאוד פשוטה והגיונית : את בדילמה ואינך יודעת מה לעשות, את לא בטוחה בקשר שלך איתו וחוששת. עד שלא תצאי מהחששות הללו, תבטחי בו ותרצי להיות איתו בכל מכיר ושמחי על כל מה שיש בניכם אתם לא תצאו.

ברגע שתשתחררי, ותרצי לצאת איתו, וסמכי עליו, ותבטחי בו, הכל יבוא על מקומו. אתם תמצאו את הזמן לצאת, אתם תבלו יחד, אתם תהנו. העבודה תתפנה, תרד קצת, מצד שני אולי תעלה והכל תלוי בך. מחשבה רצונית תצור הכל.

בהצלחה, רון.
ישן 27-08-2005, 08:46
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי CellularPlaya שמתחילה ב "את אוהבת אותו?"

וואי.. נראה לי שדלוקה... לא רוצה להתאהב שוב בחיים שלי, הספיקה לי פעם אחת, זה יותר מידיי, לפחות בשלב הזה של חיי.

חושבת עליו די הרבה, אבל זה גם יכול להיות בגלל שאני רוב הזמן עובדת <עם נכים, אנשים עם פיגור, או עם ילדים> ולכן הראש שלי כביכול התפנה והגוף דורש משהו חדש ושונה <מזל תאומים..> ,החיים שלי מתנהלים כמו בשדה בוער, כל הזמן רצה ממקום למקום, כל שניה האש עולה ויורדת במקומות השונים.. אין לי זמן לעצמי (ועד עכשיו זה לא הפריע לי - לשקוע בעבודה).

בהקשר לתגובה הקודמת, העבודה לא תפחת בגלל שזה כבר לא בשליטתי, משלמים לי משכורת דיי גבוהה וגם על דיור ואוכל, בבוקר עד הערב אני בשירות (כך שמהשירות אי אפשר ללכת באמצע-אנשים תלויים בי), והעבודה השניה (מהערב עד הבוקר) תלוייה בתינוקות , בשינה שלהם ובמצב של האמא שמשלמת לי המון כדי שאהיה שם (יש חוזה שמחייב אותי), אני לא רואה את האור בנתיים.. נקווה שזה באמת יסתדר.. לא יודעת..

ישן 27-08-2005, 18:48
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי תמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב ""אני שוב מתאהב ונשבע כבר שלא .." [בעיה]"

תראי יקירתי, אני חושבת שאם את מרגישה שזה נכון בשבילך לפתח איתו משהו - עליך לעשות את כל המאמצים לשם כך .
וגיל זה רק מספר, כימיה ותקשורת טובה לא נקשרות בהכרח בגיל, אלא בקשר שנוצר .
נכון - זו יכולה להיות טפיחה גדולה על שכמו ונקודת זכות לו בעיני חבריו, אבל אם הוא יבחר לנתב את הקשר שלכם למקום הילדותי הזה, תעבירי לראשון ותני גז .

בנוגע לזמן - אני מאמינה בכך שכל אדם עסוק מוצא זמן לדברים החשובים לו ביותר, ואהבה זה דבר חשוב עד מאוד .
הכל טוב ויפה שאת אומרת שאת לא רוצה להתאהב יותר, אבל אני לא מכירה הרבה אנשים שיודעים לשלוט על הרגשות שלהם וזה כל היופי שבכך - שהלב מוביל אותנו, לעיתים הרבה יותר מאשר השכל..

בנוגע לעבודתך - איך יכלת להתחייב לעבודה שלא תאפשר לך לצאת ולנשום אוויר/לראות משפחה/לבלות עם חברים ? זה נשמע לי תמוה במיוחד; אלא אם כן הגדרתם שעות מסויימות שבהם את חופשייה לעיסוקיך .
באם לא - אני חושבת שהשגרה הזו תשחוק אותך, את חייבת למצוא זמן לעצמך, לתחביביך למשפחתך ולחבריך .

לסיכום - אם טוב וכיף לכם ביחד, נסי למצוא זמן בלנסות לפתח את הקשר הזה .
והזמן יעשה את שלו, את תראי לאן כל אחד מנתב את זה וכמה אתם מוכנים להשקיע בהצלחת הקשר הזה .
לדעתי את צריכה לתת לזה צ'אנס, שווה לנסות ולהתנסות .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 27-08-2005 בשעה 18:50.
ישן 28-08-2005, 01:22
צלמית המשתמש של _Liora_
  _Liora_ _Liora_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מצב קצת מסובך..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי תמי"

לאהבה אין גיל, זה קודם כל
לדוגמא - - > אבא שלי קטן מאמא שלי בשנה
אבל לא משנה המספרים עכשיו חחחח
בדוגמא הזאת רציתי להראות לך שלא משנה הגיל...יכולים להתפתח קשרים מאוד חזקים אפילו שהגבר קטן מהאישה.
בעיניי אין לך מה להפסיד...הוא מוצא חן בעינייך, נכון? זה מה שחשוב
נכון שיש המון גורמים שיכולים להפריע לקשר הזה, אבל כשרוצים משו באמת..שום דבר לא יפריע
נכון שלו יהיה לימודים ובגרויות וזה משו שיקח ממנו זמן ולך כמו שאמרת יש את העבודה וגם את עסוקה. אבל יש את ימיי שישי שבת, חופשים, ימים פנויים במהלך השבוע. תמיד אפשר למצוא זמן פנוי לבלות ביחד =]
בעיניי תפתחי איתו את הקשר, יכול ללכת לכם ממש טוב דווקא...וגם אם לא, לפחות את יודעת שניסית.
בהצלחה

ישן 28-08-2005, 11:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הולי יקירתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב ""אני שוב מתאהב ונשבע כבר שלא .." [בעיה]"

בקשר לגיל אני לא חושב שזה בעיה ואני לא חושב שזה יהפוך אותך לאיזה בדיחה כי לא חסרים זוגות שהבת גדולה מהבן ובמקרים אחרים גם גבוהה ממנו (עוד מצב שיש בנות שלא מוכנות לצאת עם מישהו נמוך מהם) לכן זה בטוח לא הסיבה לא להתחיל קשר, וגם לא כדאי לפסול רק מחשש שאולי הוא מתחיל איתך בשביל לכבוש ולסמן עוד V על החגורה או ברשימת הכיבושים שלו כמו שאמרו אם המצב הוא שרק רוצה לעשות את זה בשביל הפוזה את תביני את זה דיי מהר ותחתכי משם כמה שיורת מהר
עכשיו לבעיית הזמן שלך שזאת בעייה יותר קשה ונראה שאת אכן עובדת כמעט 24 שעות וכמו שרחלי אמרה, תבדקי ותעשי חושבים אם זה לא ישחוק אותך מהר ומפול עבודה ימאס לך לגמרי ולא תרצי בכלל לכן רק תוודאי שזה לא גומר אותך לגמרי אלא זה לתקופה מסויימת ואחרי זה תעברי לעבודה שתוכלי גם לחיות כי כמו שנאמר יש חיים אחרי העבודה וחשוב לחיות ולהנות מהם כי הם לא יחזרו
בקשר לבחור ולקשר אם אין לך באמת זמן להקדיש לקשר ובהתחלה צריך זמן, מה שתצטרכי להחליט זה מה יותר חשוב לקצץ קצת בעבודה או לדחות את הקשר וכל קשר אחר בשביל להרוויח כסף כמה שיותר עכשיו. לדעתי אם נראה לך שהקשר הזה הוא משהו מיוחד ושווה להשקיע הייתי אומר לך לראות איפה את יכולה לקצץ או לקחת לך שעות / ימי חופש כדי להיות איתו ובשאר הזמן לדבר בטלפון ואולי גם להפגש איתו בעבודה שלך אם אפשר
זה הזמן לקבל החלטות
שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 02-09-2005, 04:55
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
אצלי זה הפוךךך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "יש לי אותה בעיה בידיוק!(רק שאצלי זה הפוך..."

'סמעק אני שלוש פעמים רשמתי משו ארוך שהיה עוזר לך על בליינד וזה מחק לי אותו ועכשיו שחכתי כבר!קיבינימט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

אבל בשביל הולי שלנו אני ינסה לשחזר את זה מהזיכרון שלי....

מה שרציתי להגיד זה שאני מכיר מישהי שגדולה ממני בשנתיים (אני בן 14 והיא 16) ואני אוהב אותה ואנחנו לא חברים אני והיא
רציתי להגיד שאמא שלך צודקת שזה יעורר את גאוותו בראסמי גם אני הייתי מתלהב עם הייתה לי חברה גדולה ממני אבל שתהפכי לבדיחה?!למה מה עשית רע למישו בזה שאת חברה של מישו קטן ממך? הוא לא קטין ויודעת מה גם אם ייצחקו עלייך את שמה על מישו?את חייבת משו למישו?לא...! לאהבה יש חוקים משלה והחוקים הם:שאין חוקים! וזה מה שטוב בזה
אם יש אהבה משני הצדדים (בכוונה הדגשתי)אז למה שלא יהיה קשר?אבל בשביל זה צריך שהצד האחד יואהב את השני כמו שהשני אוהב את האחד

וטיפ קטן מציון:הידידה שאני אוהב היא גרה בירוחם(שזה בדרום ליד באר שבע) ואני גר בפתח תקווה שזה בפתח תקווה אז אני למדתי משו מיזה ואני רוצה שתלמדי גם:

לעולם אל תיתני לגורמים כמו גיל כסף מרחק וכו'.... להפריע ליצירת קשר או לקשר קיים.
רק לגורמים ריגשיים!

לסיכום:
אני מהסיפור שלי למדתי כמה דברים וזה אחד מהם:
שלמשפט:"האהבה תנצח" יש אמת מאחוריו והוא לא סתם לקוח מאיזה סרט והאמת היא שאם רוצים לאהוב אז יכולים שום דבר לא יישבור את האהבה
(אם ראית טיטניק שזה הסרט האהוב עלי אז איך שג'ק ורוז נשארו ביחד עד שג'ק טבע למה?בגלל האהבה שהייתה בנייהם)

מקוווה שעזרתי ובהצלחה(גמלי.... )

ושוב--->בהצלחה

ישן 02-09-2005, 06:56
  הולי הולי אינו מחובר  

עדכון!!!!

טוב אז יצאנו.. והיה דיי נחמד, הוא רק ניתק את הקשר איתי חחח

הסתבר לי שהוא כנראה רצה שיהיה בנינו משהו מיני..אולי כי אני יותר גדולה לא יודעת.. ולא הסכמתי..

הזמין אותי אליו הביתה וכאלה.. אפילו לחבק אותו בסוף הדייט הזה לא רציתי.

הוא בנאדם מקסים, אבל אני מניחה שאמצא מישהו שיותר בראש שלי, שלא יגע בי (לפחות על ההתחלה), שיתן לי ספייס..והכי חשוב - שלא יבקש שאני יעשה לו ביד וכאלה אחרי שאפילו לא התנשקתי איתו.

אני אומנם מתקרבת לגיל 20 והיו לי לא מעט חברים אבל .. לא!

בכל אופן, כבר הספקתי לצאת עם אחד בן 21 יומיים אחר כך (מתגברת מהר), ואכן הבנתי את כוונותיו של הקטין, והכי הבנתי את ההבדל הגדול בין לצאת עם בן 17 שעוד אין לו ניסיון ומחפש לרכוש , לבן לצאת עם מישהו בן 21 שכבר רגוע מהבחינה הזאת..

לסיכום: הכל תלוי בבנאדם, הוא יכול להיות בן 17 ואפילו בן 15 , הוא גם יכול להיות בן 19 או 27 , הגיל ממש לא משנה - העיקר שיכבד אותי ולא ידרוש ממני לעשות דברים שאני לא רוצה (ועוד ינסה ללחוץ עליי -זה רק גורם לאנטיות).

תמי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר