לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2005, 14:24
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
אני לא מאמין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רז הברווז שמתחילה ב "עוגן: ציורים חדשים שלי הפעם השקעתי!"

שאתם אשקרה מגיבים לאנשים כאלה.
תבינו, אם תתעלמו מהם - הם לא יצליחו במה שהם רוצים לעשות.
אני אתן לכם דוגמה:
אתם נכנסים לכם לפרש, לוחצים על פורום אנימה ומנגה.
אתם רואים דיון חדש.
אתם נכנסים לדיון.
אתם רואים משהו כמו "חה חה חה!! אבדתי אליחם, אטם מתומתמימ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111"
או "אינה אציור אחדס שלי, אפעם או יצע ממס יפע!!!!!!!!!!" ומה שאתם בתמונה רואים זה פשוט גוש של חרא.
אתם אומרים לעצמכם "איזה אידיוט, אני חייב להגיב לו"
אבל אז, אתם נזכרים שאין ממש טעם להגיב לו, בגלל שיש מקום מוגבל בשרת, וכל תגובה שלכם תופסת מקום, שלא לדבר על זה שהוא פותח דיון שלם.
במקום זה, אתם לא מגיבים לאידיוט הזה.
אתם מתעלמים ממנו, וככה עושים את הפורום נעים ונוח יותר.
ותזכרו, "סייג לחוכמה - שתיקה"

אתם צריכים להבין, שלא תמיד יש צורך במנהלים שינעלו דיון. אם אתם לא תגיבו בו יותר, זה גם יהיה טוב.

חזרה לפורום
ישן 27-08-2005, 15:55
  yaniv G yaniv G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רז הברווז שמתחילה ב "עוגן: ציורים חדשים שלי הפעם השקעתי!"

אין אחי אמרתי לך את זה מקודם ואני יגיד לך את זה שוב... אתה ילד קטן מפגר ופתתי שחושב שהעולם מלא בילדים שפחות חכמים ממך...(אבל אין דבר כזה פחות חכם ממך למה אתה השיא של הטיפשות.!!!! נכוןן אומרים שלכל אחד יש את הדבר שהוא הכי טוב בו.. אבל אתה יודע במה אתה הכי טוב?? בלהיות מפגר!!!! אתה ילד ואני יכול להישבע שאתה בן 9!!!!! ועוד בהגזמה.. יענו הייתי מביא לך בכיף 5 אבל אתה יודע לכתוב אז אממ אי אפשר חחחח הקיצר אם אתה יותר מבן 9 אז יש לך בעייה חמורה למה אז אתה בן נגיד 15 שמתנהג כמו בן 9 אז אממ איך אני יגיד לך את זה יפה??... אתה תפוק מכל הקיוונים!!!!!! אתה פשוט ילד שיצא דפוק מהרגע שהוא נולד.... אני אומר לך האחיינית שלי שהיא בת שנתיים לא הייתה עושה דבר מפגר כזה כמו שאתה עכשיו עשיתה..) עלקקקק אתה ציירת חחחחחח על מי אתה חושב שאתה עובד??? בונה אתה אפילו לא יודע לצייר קו ישר אתה מצפה שנאמין שאתה ציירתה את הציורים האלה???.(וחוצמזה רואים שזה אותו הילד בשניי התמונות ואתה פשוט הלבשתה להם בגדים אחרים.. ורגע אולי זה בעצם אתה.. יענו אתה הצתלמתה עם בגדים שונים ועשיתה הפקט..(דווקא נראה לי שזה הקטע למה שם ילד שניראה בן שנה וגם אתה כך בן איזה חצי שנה חחח)

חזרה לפורום
ישן 01-09-2005, 00:17
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
האממ..

אני לא חושב שעשיתם צעד נכון בזה שחסמתם אותו עם כל הכבוד מותר לבנאדם להביא את עצמו בין אם זה בטמטום היסטרי או כל דבר אחר עם כל הכבוד אני לא חושב שלי או לכם יש זכות לעשות סלקציה
לגבי אנשים שמביאים דעה "אני לא מסכים אם מה שאתה אומר אבל אני ילחם על זכותך לומר זאת" קארל מרקס אמר את זה בזמנו (נדמה לי שזה היה הוא) וכבסיס לדמוקרטיה ופורום שמכבד דעות ותגובות של אנשים או לפחות אני חושב שאתם מכבדים אז כיוצא בזאת אני לא חושב שלהעיף אותו מהפורום זאת דווקא בחירה נבונה אחרי הכל אנחנו פה בשביל לשתף דעות ולא לשלול אנשים אז נכון הוא מעצבן אז נכון גם אני הייתי מעדיף שהוא יעוף מפה אבל אם תתחילו לעשות סלקציה אחד לשני הפורום הזה יתדרדר ויעלם כלא היה בדיוק כמו שקרה לפורום האנימה של היידפארק ואם כלכך מפריע לכם שהוא פה פשוט תתעלמו ממנו כמו שאדם חכם אחד אמר באחת התגובות הקודמות כל עוד הוא לא שולל ממכם זכויות או פוגע בזכות שלכם להביע את עצמכם אני לא חושב שהוא כלכך מפריע מעבר לזה זה רק אומר משהו עלכם ועל הסבלנות שלכם כלפי אנשים אני מבטיח לכם שתפגשו מטומטמים ממנו ולא תהייה לכם ברירה אלה לסבול אותם אז תראו בו כהכנה במינון נמוך למה שהולך לבוא לשלול אדם זה לא פתרון ובקשר לאותו בחור בין אם הוא רואה או לא.. תגיד לי יחתיכת אידיוט מה הקשר לשלילת הזכות לכבוד?? מישהו פגע בכבוד שלך חתיכת אידיוט חסר שכל שצריך לתלות על מאורר תקרה ולצפות בו מסתובב כל היום תוך כדי אכילת גרעינים ועידוד קל טמבל לך לישון! ... קיצר תחשבו על זה ואם זה באמת שווה את זה כי בסך הכל מה שהוא עשה לא נראה לי כזזזהההה ביג דיל..ואני מקווה שכשאני יתחרפן (וזה יקרה בקרוב) אתם לא תעיפו אותי

חזרה לפורום
ישן 01-09-2005, 09:11
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "האממ.."

קודם כל, אם אני זוכר נכון אז הציטוט שהבאת הוא של בנג'מין פרנקלין.

לפי איך שאני רואה את זה, אחד מעקרונות הבסיס של הדמוקרטיה הוא היכולת לגונן על עצמה, במסגרת כללי המשחק ההוגנים. כשדמוקרטיה נכשלת בזה, מה שקורה זה מה שקרה לרפובליקת ווימר - אשר יכלה לעצור את היטלר - אך נמנעה, במסגרת פרשנות שגויה של כללי המשחק והגבולות הראויים, או לחילופין, ולהבדיל אלף אלפי הבדלות, מה שקרה אצלנו ב 94'-95' - כאשר לכל פוחח, אויל או שרץ הותר להציג את ראש הממשלה כבוגד, רוצח, איש SS, מחבל - או במילים פשוטות יותר - דה - הומניזציה והתרת דמו של ראש הממשלה הנבחר.

וכולנו יודעים במה דברים כאלה מסתיימים. הדמוקרטיה ראשית לשמור לעצמה את האפשרות להגן על עצמה מכוחות בלתי דמוקרטיים.

חוצמזה, אתה לא הכרת את הטמבל שחסמו. הוא פרסם פוסטים כ"כ טפשיים בחצי
מהפורומים של האתר (ולא רק באנימה) שזה כבר התחיל להיות מעליב. לא היה שום ספק שהסיבה היחידה שהוא פה זה בשביל להסתלבט (בטמטום) על שאר האנשים שפה. אז ייתכן שזו זכותו להסתלבט ולהיות טמבל, אבל באותה מידה זו זכות הקהילה לנדות אותו ממנה.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:13

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר