לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2005, 02:00
  TURBO TURBO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.03
צריך עזרה בקשר לנשירת שיער

שלום לכולם אני בן 21 וחצי ותודה לאל במשפחה שלנו אין קרחות. ולאחרונה השיער שלי נהיה דליל טיפה ויש לי נשירה עצבנית אני משתמש מגיל 17 בערך בווקס ובג'ל היו ימים שהייתי הולך לישון בלי לחפוף וזה מאוד לא בריא רציתי ממכם המומחים מי שקרה לו או מי שראה מקרה דומה לשלי שיעזור לי.
כרגע אין לי קרחות אבל במקומות מסויימים בראש יש לי שיער דליל והנשירה ממש חזקה הייתי חופף כל יום אבל אמרו לי שזה לא הכי מומלץ כיום שאני ק'ם בבוקר משינה אני תמיד רואה בערך 10 שערות על הכרית ואפילו לפעמים יותר זה נורמאלי? ורציתי לשאול בקשר לשמן זית שמורחים על השורשים זה עובד? מישהו ניסה? אם כן מה בדיוק צריך לעשות כמה זמן להשאיר על הראש? כל כמה זמן מומלץ לעשות את זה? ואם יש עוד שיטות שעוזרות והאם כדאי ללכת לרופא עור?
תודה רבה לעוזרים
חזרה לפורום
ישן 31-08-2005, 09:09
  Gretzky99 Gretzky99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
שלום
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gal shahar שמתחילה ב "מומלץ לקצץ כמה שיותר את השיער"

לידע כללי,
תספורת גלח קרחת לא עוצרת את הנשירה פשוט לא רואים את השיערות שנושרות אז חושבים שלא נושרות זה לא נכון.
לכל אדם נורמלי נושרות בממוצע כ 100 שיערות ביום טבעי אך אלו שסובלים מנשירה מוגברת נושרות יותר וזה הדבר שצריך לטפל.
ציינת שלאף אחד מהמשפחה שלך אין קרחות כלומר אבא סבא דוד וכו'.
ניתן להבין מזה שאתה לא סובל מהתקרחות על רקע גנטי כמו רוב הגברים בישראל.
סיבה נוספת שיכולה לגרום לנשירה זה מצב נפשי או לחץ שהאדם היה שרור בו האם עברת איזשהם טראומה בזמן האחרון?
כמו כן בגיל התבגרות תופעה של התקרחות יכולה להיגרם ממחסור בויטמנים למיניהם עלייך לפנות לרופא עור שישלח אותך לבדיקות דם מקיפות.
במקרה שלי אבא שלי קירח ואני בן 21 והתחלתי להקריח כבר מלפני שנה- אני רואה את אבא שלי היום וככה אני יראה עוד 20 שנה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר