לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 01:00
  shukigbf shukigbf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
צ'י(אנרגיהת החים)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "צ'י"

סיפרות על צ'י יש רק על אמנויות הריפוי(דיקור,טווינה,שיאצ'ו)...

במאלך תרגול תבניות(קאתה) של טאי צי וקנג פו זורם צי בגוף
אומנוית אלו נקראות (רכות\כשות ופנימיות)

כח הצי הוא כח ממש על טבעי ויכול ליהיות קתלני מאוד
לכן עם זה מעניין אותך תתחיל ללמוד אומנות סינית מסורתית
ועוד כמה שנים תתחיל ללמוד אומנות ריפוי.

ואז אולי אחד המסטרים באולם יסכימו ללד אותך איך לפגוע במישהו ע"י הצי

אני אישית מקיר שני מדריכי טאי צי שאני לומד אצלם (שהם יודעים לנצל את הצי במכה)
והם מתאמנים 18 שנים...

הצי גם גורם לשינויים בגוף אני מתאמן כשנה לפני יומים קיבלתי מניגרר של רכב ברחוב מכה בעצם של השוק ברגל (העצם הכואבת החסופה)המכה היתה חזקה מעוד וחבר שלי סובב את ראשו לאחור
רק בגלל צליל המתחת החזק.
אני קפאתי במקום והרגל שלי היתה דבוקה לניגרר כי חיכיתי שיגיע הקעב...
אבל לא לאכאב לי והיהיתי בהלם כי שינוי כזה לא היה לי עוד.
ולאחר בירור עם המדריך שלי הוא הזביר לי שזה הסיבה שבשיטה שלנו אנחנו לא שוברים קרשים ובלוקים...

מקווה שנתתי קצת מידעה שיעזור לך
אפשר לדבר וללמוד על זה 20 שנה..

שוקי
"שקט כהר זורם כנהר"

המרכז הישראלי לטאי צ'י
חזרה לפורום
ישן 28-08-2005, 17:09
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GM שמתחילה ב "שאלה, מישהו שאני מכיר סיפר לי..."

זה כל כך נכון כוח הציי הוא כל כך חזק יש כאלה גם 20 שנה ויש כאלה ממנזר שאולין משהו כמו 5-10 שנים אבל זה דורש אימון של מסטרים כל יום שעות על גבי שעות. בכול אופן כוח הציי הוא כל כך עצום שתחשוב שאנשים עומדים עם 2 ידים באוויר ומשקל 2 קילו בכל יד משהו כמו שעה שעתיים ולפעמיים יותר!!!, עם הכוח הזה אפשר בקלות להרוג בן אדם באגרוף לגרום לכך שסכין לא ידקור אותך אפילו בצוור!, ולגרום לכך שתליה לא תחנוק אותך!! כן כן לא תחנוק אותך בעזרת הציי בן אדם הוא בעל כוח עצום ביותר! אבל זה שנים של אימונים אני רק רוצה להיתנסות בקצת יש פה למישהו מידע? דרך אגב אם מעניין אותך מה שאמרתי על כל הדבריים העל טיבעיים תקרא על מנזר שאולין כל הדבר האלה הם אמיתיים ותועדו גם בימינו בקונג פו שאולין עושים דברים כאלה! לא יאמן אה?
חזרה לפורום
ישן 28-05-2006, 21:48
  urip urip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
צ'י זאת המצאה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "צ'י"

הצ'י (כמו שאתם מפרשים אותו פה) זאת המצאה נחמדה אבל אם אתם רוצים להצליח במשהוא אל תאמינו בזה. לדוגמא היה בנשיונל ג'אוגרפיק שאחד מהמאסטרים הכי גדולים בעולם טען שהוא יכול ליצור כדור מאנרגיית צ'י ולזרוק אותו על אנשים. הוא הדגים על חניכים שלו שהתעלפו במקום מעוצמת הפגיעה...אבל...כשהוא עשה זאת על מדען איטלקי ספקן כלום לא קרה הוא אפילו לא זז סנטימטר. למה? כי מי שמאמין בשטויות גם מתעלף מהם מרוב פחד למרות שלא פגע בו כלום.
לפני שאתם מאמינים במשהו שיש בו ספק תנסו אותו על עצמכם ותראו אם זה באמת עובד.
כדי להצליח בחיים (ובאומנויות לחימה) חשוב כח פנימי, אומץ להתמודד עם הפחדים שלך ויכולת התמדה (וקצת מזל).
כל השאר לא יעזור אם אין לך את זה.
חזרה לפורום
ישן 29-05-2006, 07:16
  eran01 eran01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי urip שמתחילה ב "צ'י זאת המצאה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי urip
הצ'י (כמו שאתם מפרשים אותו פה) זאת המצאה נחמדה אבל אם אתם רוצים להצליח במשהוא אל תאמינו בזה. לדוגמא היה בנשיונל ג'אוגרפיק שאחד מהמאסטרים הכי גדולים בעולם טען שהוא יכול ליצור כדור מאנרגיית צ'י ולזרוק אותו על אנשים. הוא הדגים על חניכים שלו שהתעלפו במקום מעוצמת הפגיעה...אבל...כשהוא עשה זאת על מדען איטלקי ספקן כלום לא קרה הוא אפילו לא זז סנטימטר. למה? כי מי שמאמין בשטויות גם מתעלף מהם מרוב פחד למרות שלא פגע בו כלום.
לפני שאתם מאמינים במשהו שיש בו ספק תנסו אותו על עצמכם ותראו אם זה באמת עובד.
כדי להצליח בחיים (ובאומנויות לחימה) חשוב כח פנימי, אומץ להתמודד עם הפחדים שלך ויכולת התמדה (וקצת מזל).
כל השאר לא יעזור אם אין לך את זה.

מה שאתה אומר על המאסטר זה אולי באמת אמצעה אבל הוכח שיש דבר כזה צ'י.

חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 20:41
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אתם יודעים? יש לכם בעיה.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי big-foot 17 שמתחילה ב "מה הקשר זרימת דם?!?!.. ככה..."

שמע בחור צעיר. כשאני שואל "מה הקשר לזרימת דם", אני שואל, מה הקשר לזרימת דם. אני לא אומר שאין קשר, אני שואל, מה הקשר. למה כלכך קשה לך להבין את זה? למה אתה ישר נכנס לעמדת התגוננות שאתה חושב שמישהו צוחק עליך או עושה ממך פראייר? תרגע בן אדם. אני שואל מה הקשר, אתה יכול לענות לי, אתה יכול לא לענות לי, תעשה הכל ברוגע.
אני מנסה לשמור על אווירה נעימה בפורום. זה לא הכי קל כשיש כלכך הרבה אנשים עם כלכך הרבה חילוקי דעות. אבל אתה יודע מה? אני חושב שהולך לי לא רע. שוב ושוב אני מבקש פידבקים על מה שאני עושה, או מה אתם רוצים בפורום, מנסה לעזור בדיונים, והכי חשוב, עושה הכל ברוגע, ושומר על המצב הזה.
אולי מישהו שם לב לזה שאשכול נמחק, או ננעל בלי שהוא מבין למה.
אני מבין למה. בשביל שתשאר בפורום אווירה נעימה.

אז אתה יודע מה? גם אני יכול לדבר כמוך, וכמו אחרים כמוך. גם אני יכול להגיד "זין על הזה שלך שמתאמן בקונג פו ויודע כלכך טוב מה זו אנרגיית גוף מוזרה שעוברת בזרם הדם"

אבל אני לא אומר את זה. אני לא מדבר ככה כי אני מכבד את האנשים בפורום, ואני מצפה שתכבדו פה גם אחד את השני.
ועוד משהו. אני פתוח לדברים אחרים. אני אומר שאני לא מאמין ב-"צ'י", אבל אני לא אומר שזה לא קיים. אני מבקש הסבר. מה כלכך קשה לך ולאחרים כאן להבין את זה? אל תתנפל, תנסה להבין במקום.

אני מקווה שתפנימו טוב טוב את מה שאמרתי. אני חושב שאם תבינו את מה שאמרתי כאן, אולי זה גם יעזור לכם באימונים, מי יודע.
מי שרוצה, מי שנפגע או מי שממש בא לו מסיבות אחרות, יכול לפנות אליי בפרטי או להגיב כרגיל.

המשך ערב נעים

חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 21:31
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
נכון יכול להיות שזה לא משהו מוחשי
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי XReDragonX שמתחילה ב "יכול להיות שצ'י זה גם משהו..."

אני יספר משהו:
ביום שני ראיתי את התוכנית "בלתי נתפס" בערוץ 10. מי שלא מכיר זו תוכנית שבה המגיש של התוכנית הוא "קוסם" - בכוונה שמתי במרכאות, כדי שתבינו מה התפקיד שלו בתוכנית, הוא לא קורא לעצמו קוסם אלא "אמן חושים". שמו הוא נמרוד הראל.
טוב אז נגיע לעיקר אז נמרוד בתכנית הלך למכון של איגרוף תאילנדי כי הם ידועים בכך שהם מכושלים ויודעים להתעלם מן הכאב. הוא הדליק נר ושם מעליו את היד (קרוב ללהבה), הוא אמר שכל אחד ממי שנמצא שם באולם ישים את היד גם מעל נר (נר אחר) עד שהוא לא יכול עוד, ונמרוד השאיר את היד מעל הנר בלי להוריד עד שכולם סיימו. בין המתאגרפים היתה גם בחורה, היא שמה את היד מעל הנר הכי מעט זמן, ממש שניות בודדות. אז תקשיבו מה נמרוד עשה- הוא אמר לה לשים את היד מעל הנר ולעצום עיניים, הוא אמר לה לחשוב מחשבות על קרח,קרירות וכו'. כל הזמן שהיא שמה את היד מעל הנר הוא הדריך אותה על מה לחשוב, ובאמצע התרגיל היא אמרה שהיד בכלל לא קרובה ללהבה, כי היא לא הרגישה כלום, אבל היד שלה הייתה ממש קרובה ללהבה, אחרי זמן מסויים הוא אמר לה להפסיק לחשוב על זה והיא מייד הוציאה את היד מעל הנר ואפילו היתה לה כוויה קטנה ביד. היא לא הבינה איך היא עשתה את זה והוא אמר "שהכל בראש".
טוב אז אם אמן לחימה כלשהו היה מבצע זאת(מה שנמרוד עשה) כנראה שהוא היה מפרש זאת בכך שהוא הצליח לעשות זאת בעזרת הצ'י, ואף אחד לא יכל להגיד לו אם זה צ'י או לא צ'י... מכאן תחשבו לבד... כל אחד יכול לפרש את הצ'י כרצונה, ולהאמין במה שהוא רוצה יכול להיות שזה באמת "הכל בראש"....

עריכה:
הנה קישור ל"קסם" שביצע נמרוד כפי שראו בערוץ 10 :
http://wow.walla.co.il/?w=//914785

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 30-05-2006 בשעה 21:38.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר