לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 01:35
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
סימנים בחיים

בהמשל לכתבה שכתבתי בפורום מה שבראש על ביטוי עצמי, הכתבה שבעצם הייתה רק לראות את רמת ההתעניינות והבנה וכמובן לראות איך אתם מגיבים להרבה קריאה רציתי לעשות כתבה נוספת כהמשך רק הפעם נתחיל בנושא הרציני הראשון שהוא סימנים מהחיים.

לינק לכתבה הקודמת: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=96209

בהמהלך החיים אנו חווים דברים שונים, אפשר לומר שהחיים שלנו הם חוויה אחת גדולה, החל מהצעד הראשון, הכיתבה הראשונה, הנשיקה הראשונה, היום הראשון בטירונות, ה100 הראשון, תעודת הגמר, הדייט הראשון ורבים אחרים, כל דקה היא חוויה, להמתין לטלפון, לכתוב הודעה בפורום, לאכול מאכל חדש בארוחת צהריים ועוד רבים הדברים.

חלק מן החויוית הללו הם פשוט מעבורות בדרך שכל אחד חווה כדי להפוך את חייו למעניינים יותר כחיי אדם, מעבורות אלו הן דברים שאנחנו בני האדם יצרנו במהלך הזמן בחיים אלו. לדוגמא: בית הספר, משהו שנוצר על ידינו, כל חוויה שנוצרת בבית הספר נגמרה במעבורה להפוך את חיינו למעניינים יותר. שירות צבאי, טירונות, מלחמה, מלא חוויות שנוצרו עקב דברים שאנחנו בנינו והחלטנו ונוצרו במעבורות לעניין את חיינו.

מנגד יש את המעבורות אשר מטרתן ללמד ולכוון אותנו בדרך הנכונה בחיים על מנת שנלמד את הקח שהנשמה שלנו הגיע לכאן ללמוד בגלגול חיים זה, את אותו לקח בעל סוף, בעל סופים רבים שכל אחד מהם קבוע מראש כמו שלבים במשחק, אנחנו בוחרים כיצד להגיע לסוף הזה ואת הדרך שלנו, יש כאלו שיודעים על גורל ואמינים בו וכן את לוקחים את הצעדים שלהם בדרך בצורה שקולה יותר ומדובר על כל דבר קטן, יש כאלו שלא מודעים או לא מאמינים ופשוט הולכים לפי האינטואיציה, מה שנקרא חיים נורמלים. למרות השליטה שלנו בדרך והרצונות שלנו לשלוט בחיינו ולעשות הכל כרצוננו, ישנם חוקים ביקום, חוקים הכוללים את האמת האוניברסילית, אותם חוקים מאלצים אותנו לקיים דברים מסוימים, כל אחד בלקח שאותו הוא בא ללמוד, כאשר אדם סוטה מהדרך שלנו בעלת גבולות יותר מדי ועליו לחזור לנקודה הנכונה, לא תמיד אותו אדם יודע על כך כיון שהוא לא מכיר ואין לו ידע בנושא ( הנושא הוא מודעות עצמית, אסטרולוגיה - מסטיקה בכלליות ) ואינו למד אותו, ולכן ישנם את הסימנים המדריכים.

להבהיר קצת על הסימנים:

הסימנים הם לא פשוטים כמו שאתם חושבים כגון שלט מאלוהים האומר פנה שמאלה, או עצור זוהי דרך לא נכונה, אלו אמונות של אנשים דתיים ולרוב ניתן לראות אותם בקומדיות ולא רצוי ליישם בחיים ולחכות שהם יקרו.

הסימנים הם קווים מנחים שאמורים בדרך זו להנחות אותנו לדרך הישר, אנשים כמוני שלמדו את הנושא ומלמדים אחרים את הנושא וכמובן מכירים את הידע יודעים לזהות את הסימנים הללו בקלות רבה יותר. גם אני לא יודע לזהות כל סימן וגם אני לפעמים חוטף על טעויות שאני עושה כי לצערי טעויות כאלו באות ללא ידע כי אנחנו בכל זאת בני אדם מנסים למצוא את הדרך הנכונה ולפעמים טועים. אנשים אשר לא למדו את הנושא לא רק יסתבכו בראיית הרמזים הקטנים אלא אפילו בגדולים.

הסימנים הללו, עוברים שלב שלב בעצמם, כמונו בחיים שלנו, הם מתחילים מקטן ועוברים לגדול. אני אסביר, אני אקח את עצמי לדוגמא כי אני חושב שזה מה שגרם לי לכתוב תכתבה הזאת וזה ההבנה וההשכלה האחרונה שרכשתי מאותם סימנים.

קשה לפרט על סימנים קטנים כי זה דברים שאתה כמעט לא רואה, וכמו שאמרתי גם אני לא מזהה אותם, להיות בעל ידע בנושא הזה ולדעת עליהם מאפשר לך להבין מה הכוונה כשסימן רציני מגיע ומושך את תשומת לבך, אך כאשר אלו דברים קטנים הם לא תמיד מושכים את תשומת לבך ואם כן אז לא תמיד לכיוון הנכון.

פעם הרגשתם גירודים לא פוסקים ביד ימין או שמאל ולא הבנתם למה? זה נראה לא הגיוני, אין עקיצות, לא שמתם שום חומר מגרד, אתם לא אלרגים, זה יכול להיות סימן. כשזה נוגע לידיים אז הסימן הוא פשוט מאוד.

יד ימין - הושטה ונתינה, יד ימין או צד ימין נועדו לסביבה לחברה, כמה אתה נותן לחברה ומה אתה נותן, מה אתה מושיט לאחרים

יד שמאל - כההפך מיד ימין היא קבלה, כמה אתה מקבל מאנשים, כמה אתה לוקח, כמה אתה חושב על עצמך ( אגואיסטים ).

גירוד ביד ימין יכול לומר שאתם לא נותנים מספיק, שאתם חושבים יותר מדי על עצמכם ואתם צריכים להתחיל להתחשב. הבינו שסימנים מופיעים כאשר אתם עושים משהו לא כשורה, סימן לא יבוא כדי להגיד לכם עבודה טובה אלא להוביל אותכם חזרה למקום הנכון לאחר שעשיתם משהו רע.

רציתי להביא את עצמי כדוגמא כי קרה לי משהו בזמן האחרון. התחלתי לעבוד בעבודה חדשה בבורגרקינג, כמובן אני מתעסק עם תנורים ושמן לציפסים והאוכל והכל, יצא לפני ארבעה ימים לגעת באחד הבסקטים של הציפס ישר שהוא יצא מהשמן החם שבחום של 180 מעלות, הוא גרם לי לכוויה קטנה לא רצינית, התנפחה כמו כל כוויה והיה אדום אבל עבר. לכוויה הזאת לא ייחסתי חשיבות מסוימת אלא רק עוד תקלה קטנה. היום כשהוצאנו את השמן הישן מאחד התנורים ושמנו חדש אחד הדליים של השמן שאני העברתי נפל והשפריץ עלי, כל יד ימין שלי והחזה הימני נכוו לי ושרפו לגמרי.

באותו רגע הבנתי את המסר הקטן והגדול, הייתי אנוכי מדי, לא חשבתי על אחרים אלא רק על עצמי. במקרה שלי אני מבין את זה, אני ידעתי שאני טיפה אנוכי וחושב רק על עצמי אבל לא השתניתי אפילו לא עשיתי דבר על מנת להשתנות, הגעתי כל כך רחוק שהייתי צריך את העזרה של הסימנים בשביל לחזור למוטב וקיבלתי אותם, וקיבלתי חזק. מה שמייחד סימנים הם שהם באים איפה שהכי פוגע בנו וזה כאב, הדבר שני אדם הכי שונאים זה כאב, אני אולי לא ירגיש גירוד וזה אולי לא יגרום לי לחשוב, אבל כשהיד שלי שורפת מגהנום אז אני מתחיל להפעיל את תאי המוח.

הסיבה שהייתי אנוכי, וכמובן הבנתי זאת לאחר ששאלתי את עצמי את השאלה הפשוטה, למה זה קרה לי? למה נכוותי? התשובה שקיבלתי הייתה פשוטה, הגיע הזמן להסתכל על עצמי מהצד.

בזמן האחרון שזה כמעט שנה אני ער בלילות עד הבוקר וישן כל היום, גם כאשר אני עובד אני שם משמרות אחר הצהריים וישן כל היום. עצם זה שאני מסתובב בלילה לאכול או רואה טלוויזיה מפריעה לשאר האנשים בבית, רבות העירו לי, אבא שלי ואחרים אבל למרות זאת חשבתי רק על עצמי. אמרתי שאני לא אשתנה כי הם רוצים, אלו החיים שלי וככה אני רוצה לחיות , עלי לדאוג לעצמי בראש ובראשונה. חלק מזה נכון, תמיד לדאוג לעצמך קודם שתוכל לסיים את המטרה שלך וללמוד אבל תמיד תדע לדאוג גם לאחרים שעוזרים לך מלמדים אותך ודואגים לך. עכשיו הבנתי, שלמרות שאני מאוד נהנה להיות ער בלילה, זה פוגע בחיים שלי, ולמרות שאני אמור לדאוג לעצמי, אני יכול לעשות זאת גם על ידי כך שאני לא אסתובב בלילה ושאני לא אעשה רעש, ושאני פשוט ילך לישון בזמן. לפעמים צריך להוריד מערכך לעצור רגע מדאגה עצמית ולדאוג לאחרים. לא תמיד דאגה עצמית היא נכונה. אני אמור לדאוג לעצמי, אבל במקרה הספציפי הזה של השינה והאוכל והרעש אני לא אמור לדאוג לעצמי אלא לאחרים כי היחידים שנפגעים אלו הם ולא אני.

אתם יודעים למה אנשים חולים בסרטן? במחלת הנשיקה? כי הם עשו טעויות בחיים, ואלו הם הסימנים שלהם, יש אנשים שהנשמות שלהם הגיעו כל כך רחוק שהעונש והסימן שלהם היה מוות, והם חזרו בגלגול חדש לחוות את אותה מטרה ואותה מצב בדיוק על הנקודה רק שעכשיו עליהם יהיה לעשות את זה טוב וללמוד מטעויות עבר, אבל מבחינת הנשמה זה היה גלגול מבוזבז ועוד זמן מחייה. על אף הכל האמינו לי שנשמות מעוניינות לסיים את זמן גלגולם כמה שיותר מהר, במיוחד שמדובר באלפי גלגולים עד שהם מסיימים ללמוד את כל מה שיש להם ואז הם נהיים מלאכים וישויות ( לא בדיחה - מי שמאמין בדת וכו, ומאמין במאלך רפאל ואלו, זה אמיתי וקיים במידה מסוימת ).

אנשים שנרפאו מאותם מחלות, אלו אנשים שלמדו את הלקח, או מצד שני אנשים שהסימן היה בסך הכל לחוות מחלה ולא למות, אלו שמתו זה כאלו שהגיעו רחוק מדי ולא למדו תוך כדי. הכוויה שלי קרתה היום וכבר אני לא מרגיש כלום, שום כאב, למה? הכוויה הייתה חזקה, היה רצון במיון בבית חולים, מלא משחות לשים, אדום בכל מקום, בועות מים לזיהום, אבל לא רציתי שום עזרה, כולם מסיבי היו בלחץ ורק אני נשארתי רגוע, ידעתי מה הסיבה וכיצד לטפל, הבנתי מה הייתה הטעות שלי החלטתי לתקן אותה ולכן הכאב עבר. אם לא הייתי לומד הכאב היה מתחזק עוד יותר.

אני אעשה עוד כתבה שנוגעת בכל אזורי הגוף, מה כל אזור אומר, מה כל מחלה אומרת, כיצד ניתן להבין זאת ולטפל בזה, כיצד ניתן להרגיע מחלות ולהוריד מכמות הסימנים, אני אדבר על ריפוי רוחני שנעשה על ידי מחשבה בלבד על ידי מרפאיפ רוחניים מנוסים כמו אבא שלי ועוד מספר דברים.

כמו כן אם תאהבו זאת אני אעשה עוד כתבות, בנושאים כמו חלומות ופירושם, אסטרולוגיה, אינטליגנציה, מודעות עצמית, חוקי יקום ועוד רבות.

תהנו, רון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2005, 01:20
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
קשה לי להאמין לזה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xay0n שמתחילה ב "סימנים בחיים"

לק"י

אני מאמינה באלוקים.אבל אני ממש לא לוקחת את החיים ככה.אני מאמינה שהכל מונע מסיבה מסוימת,אבל אני לא רואה אותה בכזו פשטנות.השינויים באים מתוכי,ותוך כדי ע"י התערות עם חברה,לא ברגע,ולא ע"י סימנים כאלה.אולי זה באמת קיים,אבל כמו שאני חושבת שגלגול נשמות קיים ואני לא מתעמקת או מתחפרת יותר מדי בנושא,כך זה כאן.בדיוק אותו דבר.קשה לי לקחת את זה ככה.שמי שחלה בסרטן כנראה לא עשה מספיק באיזה שהוא אופן.אני מכירה אנשים מדהימים,באמת שהם עוזרים ונותנים,ובאמת אנשים אדירים,שחלו בסרטן וחלקם נפטרו,חלקם החלימו ב"ה.אך אני עדיין לא הקב"ה שיבין את המסתתר מתחת לזה,ולמה הם חלו.קשה לי לקבל את זה.אני מקבלת את התוצאות.את הסיבות אני משאירה לו.ואת המחשבות והחשבונות אני מגיעה לעצמי.זו לא התחמקות ממחשבה/מתיקון,זו התחמקות ממה שגדול עליי,ואולי עלייך ועל עוד רבים לא,נסתרות דרכי ה' וכהרף עין ישועתו..

ישן 29-08-2005, 05:02
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
מצטער
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "קשה לי להאמין לזה."

אני לא רוצה לזלזל באמותנך או במה שאת מכירה, אבל אם את תתעלמי ממה שגדול עליך או כי את חושבת כך, אז את תעשי טעות גדולה ואז את תטעי ותסבלי מזה וחבל.

כמו שאמרתי אני לא רוצה לזלזל או להרוס לך אמונה ואני בטוח שאני לא יצליח רק ממהסתכלות עליך אבל אלוהים לא קיים, זו אמונה כשלה שבאה למצוא פירוש לחיים על ידי אנשים מסויימים, החיים נוצרו על ידי ישויוית קיימות, ישויות שהיו נשמות, עדין נשמות, מלאכים ויוצרים. מכך מגיע שכל אחד הוא אלוהים של עצמי, אנחנו יצרנו את עצמנו, כל אחד מאיתנו אחראי לחייו,, לדרכיו, וליצרותיו, אנחנו בראנו את עצמנו, מכן מתקבל שאנחנו גם נהרוג את עצמנו, ולמות יכול להיות דבר טוב כיון שהוא יכול לבוא שהגענו למטרה שלנו עשינו בצורה נכונה הכל וכעת עוברים למטרה חדשה.

יום טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר