לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 02:01
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
(עזרה-דחוף!) וירוס נכנס למחשב ואני לא מצליח להוציא אותו

הורדתי שומר מסך והתקנתי אותו(שעל הדבר הזה אני יותר לא אחזור) ואח"כ זה הביא איתו וירוס(או מרגל) שהמרגל הזה הביא איתו כמה חברים(עוד כמה מרגלים) שאחד מהם גורם לכך שהשורת משימות למטה, איפה שכתוב "התחל" תיעלם לי ....שאני לא אוכל לראות את זה בכלל...ואני גם לא יכול ללחוץ על "התחל" ולכבות את המחשב בצורה רגילה(אבל אני יכול ללחוץ על הסמל של ווידוס במקלדת וככה לכבות...).

אני עשיתי סריקה עם כמה וכמה תוכנות וכל פעם הוירוס הזה חוזר....מה לעשות?

עשיתי סריקה עם התוכנות:
Spy Sweeper
Registry Mechanic
Norton AntiVirus 2005
ו- Spyware Doctor

והתוכנות האלה תיקנו את הבעיה אבל הבעיה חזרה שוב ושוב...

מה הפיתרון???
תודה מראש !

עריכה: שכחתי להוסיף עוד שאלה-איך אני מוריד שומר מסך שהתקנתי? הורדתי אותו דרך ה-Control Panel וכו' אבל עדיין כשאני נכנס לאיפה שבוחרים שומר מסך אז יש אותו ברשימה...ואני רוצה להוריד אז איך מורידים ?

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 28-08-2005 בשעה 02:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2005, 21:14
  Y.I Y.I אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "(עזרה-דחוף!) וירוס נכנס למחשב ואני לא מצליח להוציא אותו"

אם antivirus 2005 זיהה אותו ובחרת בdelete, ואז בפעם הבאה שהרצת סריקה זה אומר:

או שהאנטיוירוס לא הצליח או פשוט שפשוט הוירוס משכפל את עצמו. קודם כל השומר מסך שלך זה בעצם תוכנה אז פשוט תמצא את המקור שלה או את השם ותעשה לה remove.בקשר לוירוס יש לי כמה עצות אליך תבחר מה שאתה רוצה:
א)תבדוק כל כמה פעמים עשית את הסריקה, וכמה קבצים נגועים קיבלת, ואז תוכל פחות או יותר לדעת את הקצב התרבות של הוירוס. תעשה סריקה שוב ותעשה delete לכולם. אם זה לא מצליח תסתכל בהודעות של הסריקה ותמצא את המקום המדויק של הוירוס, ואז תנסה להעיף אותו באופן ידני (סביר להניח שתקבל הודעת שגיאה אז תכתוב לי מהי). בכל מקרה אם מחקת באופן ידני ובכל מקרה, תבדוק בסל מיחזור אם הוירוס נמצא שם כי הסל מיחזור הוא עדין חלק מהמחשב ואז אם הוא שם תעיף את הוירוס.
ב)תחכה כמה זמן שחיכית בין הסריקות הקודמות, ואז תעשה עוד סריקה. אם זה לא עובד תעשה ctrl alt del ואז processes ותבדוק אם השם של הוירוס נמצא שם. תבחר את שם הוירוס ותעשה stop process.
אם העצות שלי לא יעזרו תגיד לי ואני אתן לך עוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר