לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2004, 00:23
  mabkasmo mabkasmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.04
בגלל שאני רואה שמציגים פה בעיקר דיעות, אז גם אני רוצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חסר בית שמתחילה ב "שאלה בקשר לכושר בגיבושים וביום סיירות"

אני חושב שיש לרצון שלך השפעה גדולה מאוד על הקבלה שלך ליחידה. אין ספק שאם לא תרצה מספיק תתייאש באמצע. ואם תרצה מספיק אז לא תוותר לעצמך.

כל זה נחמד מאוד, אבל כל העניין הזה של הכל בראש הוא חצי נכון (לדעתי). הרצון שלך יכריע בהמון תחומים אבל כשזה מגיע לגיבושים הרציניים- מטכ"ל, שייטת, שלדג (חובלים זה לא רציני, הייתי בזה) וכל שאר המיוחדים, אז תאמין לי שהכושר הגופני שלך משפיע יותר ממה שמנסים למכור לך.

נכון, אתה לא חייב להיות אצן אולימפי ומרים משקולות כדי לעבור, ו-לא יעבירו אותך רק על סמך זה. אבל בשום מקרה זה לא אומר שאם אתה מגיע ברמת כושר נמוכה אז יש לך סיכוי טוב ואפילו סביר לעבור.

יש לי חבר שעשה גיבוש מטכ"ל, בחור רציני עם כל הנתונים, פיזיים ואינטלקטואליים. אבל בגיבוש הוא פשוט התמוטט...פעמיים (בפעם הראשונה וויתרו לו) ולא יכל לקום.
אז שלא יספרו לך סיפורים, אתה צריך מספיק כושר בשביל בכלל לסיים את הגיבושים. לעבור, פה כבר נכנסים שאר הנתונים שלך.
ועוד עניין, לדעתי אלו שעוברים גיבושים והם "לא בכושר" אז יכול להיות שהם באמת לא התאמנו לפני או שהם לא מחשיבים את עצמם בכושר. אבל לכל אחד יש גוף אחרואני חושב שכל אחד מכיר בנאדם אחד לפחות שיש לו מה שנקרא "כושר טבעי". אחד שלא מתאמן, לא שומר על תזונה וכו' ועדיין ישאיר אותך מאחורה בריצת אלפיים כשאתה כמעט לא יכול לנשום...

כושר זה לא כל מה שיעביר אותך, אבל אני מציע לך לבוא מוכן טוב, לא סתם הרבה מכל אותם אנשים שמשתתפים ב"כושר קרבי" עוברים בגיבושים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר