לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 10:40
  uinoam uinoam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
עכשיו אתה כבר מזלזל באנשים שקוראים בתורה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני מדבר על זה שאתה לא תחנך אף אחד"

אולי אתה לא פותח את התנך כי כל הנכתב שם נראה בשבילך כפסגות האוורסט.
ולא, אני לא אתן לך ולחבריך לשמאל הקיצוני לבייש אנשים מאמינים , כל תגובה מזלזלת שלך תזכה לשלל תגובות זלזול כלפיך וכלפי צאן מרעיתך העלובים. ואל תדבר על דת , כיוון שאינך מכיר אותי, אדיוט.
כל כך הרבה ארס וגועל נידף ממך..יוהרותך יוצאת החוצה , כיוון שהיינך מסוגל לנהל ויכוח בלי להשמיץ גורם דתי. גם אם ידברו על מכוניות אתה תמצא דרך מעוותת לקשר אנשים מאמינים רק על מנת לפגוע בהם ולשלוח את ארסך לכל כיוון , ובכך, היחיד שיוצא אדיוט וחלאה הוא אתה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2005, 21:01
  tzur_oman tzur_oman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
לאט לך !
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי uinoam שמתחילה ב "הם לא קוראים בקפה..הם רוצים לשפוך עליך קפה"

אם אתה תלמיד חכם ? סתם תלמיד ? או סתם מתחכם ?
אבל על תנכס לך מנהגים ואימרות שייתכן ותצטרך לחשוב ולהתחרט עליהם.

הימים האחרונים לימדו את עם ישראל מספר דברים ?
1. ההסטוריה חוזרת על עצמה למי שלא מוכן ללמוד דבר מההיסטוריה שלו. נביאי שקר ומגידי עתידות השתלטו על כל חלקה טובה . ואם אתה תלמיד חכם כמו שאתה מתאר את עצמך , אתה יודע בדיוק למי ניתנה הנבואה אחר חורבן הבית.
2. אותו נוער עילית שעליו תלינו את יהבנו והאמנו בכל ליבנו שאין טוב ממנו, התגלה כשעור שבעיסה.
הוא נוער שגדל ללא ערכי דמוקרטיה , ללא הבנה ותובנה למושג מדינה. אינני יודע אם אתה משתייך אליו או לאו.
3. צר לי שאת הסיסמה שבחרת לנדאו לממשלה אתה מפיץ בכל תגובה. לא ברור לי עד כמה אתה מכיר את האיש. אבל ארס נוטף מפיו ורייטינג נשפך ממנו בכל תגובה. תגיד לי , איפה הוא היה בכל מהלך ההתנתקות - כמה פעמים האיש ביקר בגוש קטיף

מציע לך קצת להצטנן ולהצטנע בתגובות שלך , שבתור מתחיל אינן מוסיפות לך כבוד ועיקר.
ישן 28-08-2005, 10:44
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
מותר לאלדד גם לפתוח את הפה (עובדה, הוא עשה זאת)
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "אבל יש מי שמנסה..."

אבל כדאי קודם לשלב את המוח בתהליך. כאשר טרם גמרו לרחוץ את המדרכה, אפשר להביע צער על הפגיעות, אפשר להביע זעם על הפוגעים, אפשר לדרוש יד קשה נגד הטרור - כל אלה תגובות טבעיות ונורמליות. "ריקוד על הדם" זה שמחה שארוע כזה גורם לאדם שמנצל אותו למטרות לא רלוונטיות. ואני טרחתי להסביר בהודעתי הראשונה מדוע התגובה של אלדד מטופשת. מלבד זה שאין לארוע שום קשר להתנתקות, אז האמירה שמי שהאמין לשרון משלם בדמו, היא אמירה מקוממת ומטומטמת ברמה בל תאומן, מאיש שמתהדר בתואר פרןפסור. המאבטחים הפצועים, (שאני מאחל להם בכל לבי רפואה שלמה) צריכים עכשיו להאנק באביהם ולהגיד לעצמם: "איזה פריאר אני שהאמנתי לשרון - זה מגיע לי...
"?!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר