לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 22:22
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
סתם תהייה שהייתה לי...

אנלא יודע אם למישהו פה יש מושג אבל תגידו יש לכם מושג אם להקה מצליחה כמו היהודים למשל שאגב אני ממש לא אוהב מרוויחה טוב? כאילו המשכורת של כל אחד מהם עוברת את העשרת אלפים לפחות? כי כאילו כולם אומרים שאין כסף במוזיקה אבל יש להם המון מעריצים אז מה כל ההופעות שלהם לא הכניסו להם כסף? ונגיד סתם להקת פונק רוק כמו SUM41... הם טוענים שהם לא מרוויחים טוב בכלל אבל הם ממש מפורסמים. השאלה שלי היא בעצם האם כל הלהקות שאני שומע עליהן וכאילו נחשבות למפורסמות מרוויחות טוב. האם למשל סיירניה מרוויחים טוב לדעתכם?
סתם תהייה מוזרה שהייתה לי בראש כדי לדעת האם גם האמנים הלא סופר מפורסמים מתקיימים טוב מהמקצוע שלהם... לא יודע מה איתכם השאלה הזאת עלתה אצלי כמה פעמים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2005, 08:41
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "סתם תהייה שהייתה לי..."

תראה, אין לי ממש מושג מה קורה לגבי להקות בחו'ל אבל בארץ המקצוע בכלל לא מביא כסף, לא משנה כמה מעריצים יש. וזה לא ממש משנה כמה באים להופעות וכמה משלמים על כרטיסים כיוון שהמארגנים מבזבזים בהרבה יותר על האירוע וההכנסה לא משו כך שקשה להתקיים מזה בארץ.

ואני לא ממש מסכים עם זה שמטאל הוא לא מקצוע מכניס כסף, לדעתי זה תלוי איפה ותלוי בפאקינג קהל, כי למשל אירון מיידן הזקנים האלה מרוויחים המון כסף עד היום מהופעות וכל מיני שטויות אחרות אבל אני מניח שזה בגלל המעמד הגדול שלהם ובגלל קהל המעריצים הרחב.
מצד שני יש להקות כמו קניבל קורפס שאותם הזכרת שאיך לומר.. לא כל אחד מתחבר ל.. ל.. תאווה שלהם לבשר אדם.. כך שאני מניח שללהקה כזאת יהיה קהל מעריצים קטן.

~O.G~

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר