לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2005, 21:48
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אוף... מה לעשות?

אני ולהקתי חיפשנו סולנית ללהקת גוטיק שלנו וחבר שלי מצא אחלת בהיידפארק והביא לי אותה ודיברתי איתה. בהתחלה זה לא היה משו מעבר לסולנית וחבר להקה שבוחן אותה. אבל כאילו אחריי כמה שיחות איתה עם מצלמה אני די נדלךקתי עליה. כאילו בהתחלה רק החמאתי לה שהיא יפה ואז גם היא החמיאה לי שגם אני והנתחלנו לשלוף מחמאות אחד על השני. היא גם ביקשה שאני יעשה התאמה בין המזלות שלנו. היא די רמזה אני חושב שהיא מעוניינת בעוד דברים אחרים חוץ ממה שסיפרתי. אני גר בקרית אונו היא בבת ים. קיצר בשיחה האחרונה שלנו היא אמרה שהיא לא ממש מאמינה בקשר כזה אבל שאם היא תהיה בלהקה אולי יש לזה סיכוי טוב. אחריי זה שאלתי אותה אם יש לה מישו והייתי בטוח שהיא תאמר לא ואז היא שלא ממש, אבל שיש מישו שהיא נלא יודעת ממש מה היא מרגישדה כלפיו והם לא ממש מכירים והם מבת ים.
אז כבר אמרתי לה שאם היא שוללת(וכבר עוד יש לה מישו אחר שאת זה לא אמרתי לה) אז עדיף שנוותר על זה וזהו... ואז היא אמרה שאני סתם שולל ת'קשר וכל מיני. קיצר אנלא יודע מה לעשות איתה, ומה לאמר לה די מצד אחד אני רוצה לדעת אם יש לי סיכוי פה בכלל ומצד שני אנלא רוצה להיות תקיף וישיר מדי כי אולי אני ארצה שהיא תהיה בלהקה וזה יהיה לא נעים ובכלל אם אני אהיה מאוד ישיר אז אני אבהיל אותה וכל הסיכויים שהיו ילכו. אז מה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2005, 11:40
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
טוב יש עידכון....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "תוותר"

דיברתי איתה והיא ניפגשתץ עם ההוא שהיא לא יודעת מה קורה איתו ביום שישי והיא אמרה שהיא רוצה גם להיפגש איתי. אז אמרתי לה שאחריי שהיא תיפגש איתו נדבר וניראה אז מה היא רוצה כי אולי אז יהיה לה יותר מושג אם היא יותר או פחות נמשכת אליו. אני לא מוותר עליה, אני לא אפגוש מישהי כמוהה עוד הרבה זמן ואני חייב לנסות לא איכפת לי. כמו שהזכרתי גם היהודים יש להם שני סולנים נשואים. זה אפשרי.
אני אסתדר איתה זה לא משנה. אני לא רואה בדברים האלה מחסום לקשר, מה שמסובך יותר מעניין יותר קשר פשוט ומשעמם זה משעמם.
אני מאמין שבקשר צריך רק אהבה אחד לשני, לא יותר מזה ואם יהיה לנו כזה דבר אנחנו לא ניפרד, אם לא יהיה לנו אז ניפרד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר