לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2005, 12:57
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
אני די מאוכזבת (בלשון המעטה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כצפוי- יהודה סעדו הוא הכוכב הנולד"

ראיתי את רוב הגמר (לצערי), ולפחות מבחינה מוסיקלית הוא היה אסון.
מילא העיבודים המוזרים והרביעיית כלי מיתר שרוב הזמן לא היו קשורים והורגש כאילו הכניסו אותם לעיבוד בכח, פשוט לא שמעו את המתמודדים שרים! בחיי, שמעו יותר את הזמרים המלווים. אבל כן שמעו את "כוכבי העבר". אז אני לא יודעת אם זה קובע שהשלישיות הקודמות הן פשוט יותר מוכשרות (או לחילופין: יודעות להשתמש בסרעפת כמו שצריך) או שההגברה הייתה על הפצוף.
בכלל, כל הגמר הרגשתי כאילו נפלתי על איזה טקס יום הזיכרון. "אין לי ארץ אחרת"? תעשו לי טובה. מזל שלא ביקשו משי גבסו ויהודה סעדו לשיר ביחד את "זה היה ביתי" ולארגן תפילה המונית לבורא עולם במתחם.
עוד במיותרים: הדואטים של השלישייה הנוכחית עם כוכבי העבר. רוב הזמן (שוב) לא שמעו אותם בכלל, וכוכבי העבר העפילו עליהם לא רק בווליום אלא גם בשואו (חוץ ממיכאל שיצא מלך עם שירי מימון, מבחינת התזוזה על הבמה לפחות...).
וכמובן, איך לא, המחרוזת שירי-צביקה-פיק. אפילו שנתנו למתמודדים סולו מדי פעם, צביקה פיק וזמרי הליווי הם אלו שנשמעו ועשו את המחרוזת.

לסיכום:
עונה אפורה, מתמודדים משעממים וצפויים (לא הייתי קונה את הדיסק העתידי שלהם), זכייה צפויה ומאכזבת (מבחינתי לפחות), תרגיל שטותי של צביקה הדר בסיום (על איזה מהפך בדיוק הוא דיבר?!), וגמר פרווה.
מבחינתי כדאי לסגור את הבאסטה, ולחסוך מהצופים ומחברות התקשורת הסלולארית עוד עונה. אבל במחשבה שניה, לא יכול להיות יותר גרוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר