לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2005, 00:09
  עקורה עקורה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.05
נפלאות הנוער שלנו...

במוצאי שבת הייתי עדה להתפכחות של הנוער שלנו, בני ישיבות וחילוניים כאחד,

שיצאו לכבישים אחרי שמתנחל נפגע מאבנים של ערבים ימ"ש וחטפו לו את

הנשק. הנוער יצא באופן ספונטני לכבישים, בלי מנהיגים. הם התנערו מראש

המועצה שהתחנן לפניהם שיירגעו, הם הרגישו תחושה של בגידה בעיקר מצד

המנהיגים מהצד הדתי.

הנוער הזה, נוער נפלא, שרגיש מאד לארץ ישראל וליהודים הנפגעים כל

יום, יצא החוצה להלחם בעצמו על הבטחון האישי של כל תושבי הישוב.

מכוניות ערביות פתאום פחדו לעבור, הבטחון העצמי של הערבים ירד

לכמה רגעים וזה מה שהנוער היה צריך, להזהיר אותם שאם עוד פעם

יקרה מקרה כזה אצלנו - הערבים יהיו הראשונים להפגע, הערבים

מאותו כפר שממנו יצאו זורקי האבנים והמנוולים שחטפו את הנשק (שמאוחר

יותר הוחזר).

כולנו מרגישים צאן בלי רועה, הרועים שלנו הן החילוניים והן הדתיים

בגדו בנו, הפיצו אותנו לכל רוח, זלזלו בנו, פגעו בנו, הלמו בנו

ללא רחם והם לא הוכיחו אידיאולוגיה כלשהי ובטח לא ערכי מוסר

כלפי האדם באשר הוא אדם.

זה יגיע כמו בומרנג לכל מי שמרגיש היום בטוח בכסאו, הכסא שלו ירעד

וישבר אם ירצה או לא. העם לא רוצה אף אחד מהמנוולים ששכחו מהם פני

אדם והפכו להיות בהמות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2005, 07:38
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
יש לנו נוער נהדר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עקורה שמתחילה ב "נפלאות הנוער שלנו..."

למרות זאת הסדר במדינה חייב להשמר והמנהיגות היא זאת החייבת לשלוט.

זכות ההפגנה שמורה תמיד, זכות הפעולה רק בידי השלטונות.

הגיע באמת בזמן שהנוער הדתי יתנער ממנהיגיו, אלו המחדירים בו תחושת אובדן וחידלון וינהה אחר מנהיגים המטפחים פתוח ובנוי בשטחי מדינת ישראל ושלא יבנו מגדלים באויר, במקומות שלא נוכל להחזיקם לנצח. חבל להפנות מאמצים לכוון הבלתי נכון - הנגב והגליל מחכים לישועה.

הנוער הזה, נוער נפלא, שרגיש מאד לארץ ישראל וליהודים הנפגעים אבל איננו רגיש לבני אדם אחרים, שכל אשמתם שאינם כלולים במצבת היהודים.
להפחיד אזרחים תמימים זוהי דרכם של חוליגנים ולא של בני נוער "נפלא".
שמירת הבטחון מוטלת על כוחות הבטחון בלבד ולא ע"י התארגנות קיקיונית של חמומי מוח. את משבחת בדיוק את שיטות ההתארגנות של הפלסטינאים כאשר קבוצות מרצחים ללא שליטה מנהלים את הענינים.

אולי את מרגישה כצאן ללא רועה כי הרועים שלך השלו אותך באמונה עוורת, שאין לה כל כסוי. היום הרועים שלנו הגיעו למסקנה שיש לחפש כל דרך להגיע לרגיעה, גם על בסיס של ויתורים והבנה לצרכי האחר ובמיוחד למצב העובדתי הקיים בשטח.

האידיאולוגיה שאת מציגה כאן לפחות איננה מבוססת על איזה שהם ערכי מוסר
כלפי האדם באשר הוא אדם. אצלך רק היהודים נחשבים וכל האחרים שיתאדו ברוח.

הרשי לי לא להתייחס לדברי הבלע שלך לגבי המנהיגות הקיימת. המילים היוצאים מתחת מקלדתך אינן מתאימות לעלמה חסודה, שאת מנסה להצטייר.

ישן 30-08-2005, 12:31
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
האמונה באדם היא הקובעת לרע או לטוב "בסימן האמונה באדם"
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי עקורה שמתחילה ב "אני באמת רוצה לברך אותתך.."

אלוהים לא קיים בתפיסה שלי אחרת הוא לא היה נותן להרוג מיליני יהודים במחנות המות.
אלוהים לא קיים הייות והוא המשיך לאכזב אתכם בפינוי אל אף שקראתם לחיילי צהל נאצים וידו בהם מכל הבא ליד אומנם לא כולם אבל לא היה חסר

תקראי את זה קשור למשפחתי ואל תספרי לי כי יש יהודים שחטאו אבי בילדתו היה עם פאות. אביו היה רב הקהילה ואבי איבד במהלך המלחמה 8 אחים .

תקראי את הספר על הרב לאו "עז כלביא " שנכתב ע"י אחיו שהוא אצלי רב נחשב ולא הרבנים הצבועים שלכם. שמפלגים את העם ע"י רעיונות פשיסטים

http://hebrew.gfh.org.il/ed-dorka.htm

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2005/08/27/18990842.pps

ישן 31-08-2005, 08:15
  עקורה עקורה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.05
חי'ילי צה"ל הראו את זה מצוי'ין..?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אז נפלתי עליך ותצטרך לבלוע עוד הרבה. להזכיר לך"

טוב, בוא נדבר על החתימה שלך...

שמעת פעם על התשקורת?? ש.ק.ר

הם בחרו להראות לך את החי'ילים שבכו, את כוחות הביטחון שהתי'יחסו למתנגדים, איכשהו,בכבוד.
אבל כמובן שהם לא הראו לך את היס"מ שהרביץ במקלות, ואת השוטרים,לבושי המשקפי'ים, שמחי'יכים מולך כשאתה בוכה על החורבן,את הכוחות שפרצו לבית של משפחה דרך החלון, תפסו את הילד הקטן והרביצו לו מכות, או את השוטרים המנובלים שחטפו ילדה מבית חולים, ילדה שהגיעה לשם רק בגללם..ולקחו אותה,לאן? לכלא..ה' ישמור,

זה ועוד הרבה,

אפילו אחרי הפינוי, כשיצאנו, אנחנו, לחסום את הערבים, הרוצחים ימח שמם, בא אלינו שוטר עם אלה ופשוט הרביץ, הרביץ..מנובל.

אז כשאתה כותב ==> "לכוחות הביטחון הידד על שימושבהגיון" , על איזה הגיון אתה מדבר..??

אתה סתם עוד קורבן של התקשורת..

ישן 31-08-2005, 16:18
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
רק רש"י?!
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי עקורה שמתחילה ב "כן, חכמה שלי..זה רש"י אומר.."

גם רמב"ן אומר שמדובר בגונב נפשות, וגם ספורנו אומר שעיקר האיסור הוא
לגונב נפשות(למרות שהוא אומר שהאיסור כולל גם גניבת ממון וגניבת דעת).
ההפניה שם היא לסנהדרין דף פ"ו ע"א, והנה מה מצאנו שם:
אזהרה לגונב נפש מנין רבי יאשיה אמר (שמות כ) מלא תגנב רבי יוחנן אמר
(ויקרא כה) מלא ימכרו ממכרת עבד ולא פליגי מר קא חשיב לאו דגניבה ומר
קא חשיב לאו דמכירה ת"ר (שמות כ) לא תגנוב בגונב נפשות הכתוב מדבר
אתה אומר בגונב נפשות או אינו אלא בגונב ממון אמרת צא ולמד משלש
עשרה מדות שהתורה נדרשת בהן דבר הלמד מעניינו במה הכתוב מדבר
בנפשות אף כאן בנפשות תניא אידך (ויקרא יט) לא תגנובו בגונב ממון הכתוב
מדבר אתה אומר בגונב ממון או אינו אלא בגונב נפשות אמרת צא ולמד משלש
עשרה מדות שהתורה נדרשת בהן דבר הלמד מעניינו במה הכתוב מדבר בממון
אף כאן בממון
אין זה רק רש"י, אלא פרשנים נוספים - וכולם מתבססים על הגמר שאומרת זאת
במפורש. גם בעל ספר החינוך אומר שהאיסור הוא "איסור גניבת נפש מישראל"...
ישן 31-08-2005, 11:44
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
אני קורבן ואת קורבנה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי עקורה שמתחילה ב "חי'ילי צה"ל הראו את זה מצוי'ין..?"

נתחיל אחד לאחד

כן שמעתי תשקורת ערוץ הפראטי ערוץ השקר 777

שקר של גבולות ערוץ אינטרנטי שיקרי ומלא מכיון הימין הקיצוני השיקרי

http://halemo.fresh.co.il/war/ כנסי לכאן ותראי כמה ערוצי תשקורת ימיני שיקרי

עוד שקר שלכם החיילים בכו כי כינו אותם נאצים . החיילים נהגו עם הפושעים שבאו להפריע בכפפות של משי.
אחרת אלה שהתבצרו בגגות וזרקו מכל הבא על כוחות הבטחון היו אמורים לקבל לפרצוף אלות וגז מדמיע וחצצית . בדיוק כמו בלעין נגד השמאל הראדיקאלי. אתם צריכים לנשק את הידים של המפקדים וכוחות הבטחון

את מדברת על שקר . כבר סיפרתי כאן בפורום מספר פעמים כי בדיוק אחרי שסימתי קורס מתקדם בצנחנים . נשלחנו לחברון לאבטח מלון פארק. שם כנופית לוינגר ושות התפרעו מדי פעם וקראו לנו החיילים נאצים כמספר חודשים אח"כ לחמנו במלחמת יוה"כ וחלק מהחברים שקראו להם נאצים נהרגו או נפצעו במלחמה. רוב הבכי שלכם היה מזויף בעיקר בבתי הכנסת כתוצאה משטיפת המוח שביצעו לכם רבנים הוזים
בקשר לילדה תיכף תספרי שהיא בת 3 . לא יודע אם זה אמת . אני יודע שהרבה רב סרן שמועתי פועל אצלכם שעות נוספות. אני מאמין שהנערה פשעה אחרת לא היו לוקחים אותה לשום מקום. גם הערבים מחבאים מדי פעם מבוקשי חקירה בבתי חולים כנראה החברים הם אותם חברים
.אז כשאני הייתי שם כשאני ראיתי במסך הטלויזיה. אז אתם מקור השקר

ולכן מקור החתימה הוא הונכון וצריך להודות לצהל שהתחשב בכם עד גבול מסוים ולא כיסח לפורעים את הפרצוף שבאמת היו צריכים לקבל אלה או 2 לפרצוף ושוב לאלה שלא היו גרים שם

תגידי אחרי שאת כותבת אלי . את מגדירה את עצמך עקורה יש פה אחד שמכנה עצמו מגורש.
מהיכן יש לך מחשב, מקום לכתוב,וזמן לכתוב. - את לא חייבת לענות כי אני רואה עקורים בשטחים הכבושים שלאכול אין להם חומר למחשבה

אז תתרחקי מערוצי התשקורת שלכם והרבנים המוליכים אתכם שולל "מדבר שקר תרחק"

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2005/08/27/18990842.pps

ישן 01-09-2005, 16:49
צלמית המשתמש של Mad_Tiger
  משתמש זכר Mad_Tiger Mad_Tiger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עקורה שמתחילה ב "נפלאות הנוער שלנו..."

בס"ד

יש לי כמה דברים שאני פשוט חייב לכתוב.
דבר ראשון, אני מבין את זה שאנשים מאוכזבים ממועצת יש"ע, היא לא פעלה כמו שצריך, אבל מה הקטע הזה של "בלי מנהיגים"? אנחנו יהודים דתיים, הרבנים הם אלו שמדריכים אותנו (למרות שאני לא חושב שצריך ללכת אחריהם כמו עיוורים), אם אנחנו לא הולכים אחריהם, אחרי מי אנחנו הולכים?

דבר שני, אני רואה שעדיין יש פה אנשים שחושבים שהתקשורת אומרת "את האמת, את כל האמת, וכלום מלבד האמת". אנשים, תפקחו עיניים! התקשורת לא מראה לכם הכל. היא לא מראה לכם שוטר שצוחק בפנים למגורשים היא לא מראה לכם שהנהג באוטובוס מוריד את כל הגורשים מהאוטובוס באיזה צומת נידחת (או אולי נידח? עברתי כבר בגרות בלשון...) כשנגמרת לו הויזה.

דבר שלישי, שאף אחד לא ינסה להסביר למה הייתה שואה!
אף אדם לא יכול לתת הסבר לרצח של שישה מליון (אדם שחזר מפולין אמר לי שבעה מליון) בני-אדם.

ודבר רביעי אחרון (מתקשר לדבר השלישי), בקשר לזה שה' לא ענה לנו בביטול הגזירה, בבקשה תקראו את המאמר הזה:
הספד מאת הרב מוטי אלון / ראש ישיבת "חורב"
אני רואה אותך כאן נחשון, עם אותו חיוך קבוע. אתה,על מה שאתה נחשון הקטן והגדול, הצלחת לעשות לעם שלם. למדרגה שאליה הצלחת להעלות עם שלם בימים שסועים, קשים, עם החיוך הזה.אני רוצה לספר לך, שרק השבוע, זכיתי לגלות, אחרי הרבה הרבה שנים של היכרות עמוקה, של אהבה גדולה בינינו. רק השבוע, זכיתי לגלות את המעיין שממנו שאבת את האמונה האדירה הזאת, שהייתה אצלך כל הימים.באתי אתמול בלילה אל אבא, אל אמא. אבא תפס אותי וביקש ממני לחשוב רק על דבר אחד. ניסיתי לנחם,להוציא מילה. אבא עצר ואמר לי: "מטריד אותי רק דבר אחד. נחשון העלה את כל העם הזה למדרגה כזאת גדולה של אמונה. אני אחראי שזה לא יירד עכשיו". זה מה שהעסיק את אבא, רגע אחרי שאתה כבר לא הייתה פה. רק אתמול הבנתי, מאיזה חומר את קורצת.ידעתי תמיד, כמו שידעתי שלשום כשעברתי לפני התיבה ורבבות רבבות, כל בית ישראל, שאגו באותה תפילה מאוחדת. ידעתי שהכל בא מאיזה שהוא כח שאתה מחייך בו.לא יודע איפה ואיך, ובאיזה עינוי ובאיזו כפיתה הייתה אז,אבל את הרוח שלך לא כפתו. את החיוך שלך לא סגרו, את האמונה שלך לא כלאו. ואת הרוח הזאת שאתה משאיר בנו עכשיו, אנחנו מתחייבים נחשון, בשם אבא שלך ובשם אמא שלך, בשם האחים שלך, בשם כל החבר'ה - זאת המילה שלך, בשם החבר'ה האמיתיים שלך מהישיבה, מהיחידה - כמה רציתה כבר לענוד את האות הזה של העורב. אנחנו מתחייבים, שאת הרוח הזאת הלא כלואה, אנחנו נמשיך להוציא שבעתיים. לא נחלשנו אתמול בלילה נחשון, התחזקנו. ונמשיך עם ההבנה מאיפה החומר הזה קורץ.אבא הוסיף ואמר לי עוד משפט אחד, גם אותו אני חייב להעביר לך. "כל - כך הרבה בקשות" כך הוא אמר לי,"ביקשתי מהקב"ה. ביקשתי בריאות בשעה שהייתי ",ואתה יודע כמה אבא היה חולה וזכה לצאת, "וקיבלתי.ביקשתי משפחה כמו שלנו - וקיבלתי. ביקשתי את כל מה שרציתי".
"שאלו אותי", אמר אבא, "התפללו כל - כך הרבה ולא קיבלו תשובה. ואני אומר", כך הוא אומר לי, קיבלתי תשובה, התשובה היתה לא! ולאבא - מותר לענות גם לא!" משם הגעת נחשון, ולמקום שכל האמת נמצאת -אתה הולך עכשיו.
יש לי רק בקשה אחת קטנה. תבקש שם לפני כסא הכבוד, שיפסיקו לבחון אותנו במבחנים כאלה של אמונה ואחדות. תבקש שם, שהשבוע הזה יהיה שיעורי הבית האחרונים שלנו. הבנו. תבקש שם, שיהיה לנו כח למצוא את הנקודה הפנימים המאחדת את כולנו תמיד, כמו השבוע.תבקש שם את זה, עם החיוך שלך, עם החיוך שאף – פעם לא יכולנו לעמוד נגדו. כשתבקש את זה, אנחנו נתפלל כאן. עם הכח שלמדנו ממך שנוכל להמשיך, ונוכל להמשיך.גם האלוקים שניסה את אברהם, גם אם הפעם לא זכינו לקבל את הקול של מלאך ה' מן השמיים שאומר "אל תשלח ידך אל הנער". כמה חיכינו לקול הזה. אבל אנחנו נמשיך להתפלל, נמשיך להאמין ביתר שאת, ביתר עוז.אנחנו מלמטה ואתה מלמעלה, וביחד בעזרת ה', את כל מה שחייכת אליו, את כל האידיאלים שהאמנת בהם, את כל האמונה שכל - כך רצית לממש, ביחד נמשיך לממש אותם כאן.
(מקור).
למי שלא יודע, לפני שנחשון וקסמן הי"ד נרצח הייתה עצרת תפילה ענקית בכותל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
I'm not going to not live because of the fear of what could happen" - Laird Hamilton"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.33 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר