לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2005, 12:17
  טופי טופי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
מתמטיקה

מתמטיקה של רומן
גבר פיקח + אישה פיקחית = רומן
גבר פיקח + אישה טיפשה = סטוץ
גבר טיפש + אישה פיקחית = נישואין
גבר טיפש + אישה טיפשה = הריון

מתמטיקה של המשרד
בוס פיקח + עובד פיקח = רווח
בוס פיקח + עובד טיפש = ייצור
בוס טיפש + עובד פיקח = קידום
בוס טיפש + עובד טיפש = שעות נוספות

מתמטיקה של קניות
גבר ישלם 2$ עבור פריט השווה 1$ כשהוא זקוק לו.
אישה תשלם 5$ עבור פריט השווה 1$ שאינה זקוקה לו.

אושר
כדי להיות מאושרת עם גבר את צריכה הרבה הבנה ומעט אהבה.
כדי להיות מאושר עם אישה צריך הרבה לאהוב אותה ולא להשתדל להבין אותה.

טיפ לחיים טובים
למדו להשלים אם חוסר השלמות

אוקי אני שיניתי קצת

מתמטיקה של המדינה.
ראש ממשלה פיקח + עם פיקח = סוף לפיגועים
ראש ממשלה טיפש + עם פיקח = מלחמת אחים
ראש ממשלה טיפש + עם טיפש = התנתקות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2005, 17:13
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
על הרחבת אוצר המילים שלך כבר ידעתי שאין על מה לדבר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ממשיך ברידוד הפורום? מרד בר-כוכבא היה נגד אוייב חיצוני, ולא מלחמת אחים."

אולם אף פעם לא הייתי מודע לכך שציון עובדות נחשב לרידוד... כמו שכבר הסבירו לך, המרד הגדול שבעקבותו עם ישראל יצא לגלות של כמעט 2,000 שנה הוא הפעם האחרונה שבתוך העם הייתה מלחמת אחים (וציינתי זאת בבירור).

הדמיון בין מלחמת האחים שהתנהלה אז לזו שאתה ולצים אחרים קוראים לנהל כעת היא שבשניהם היא התבססה על מתחים פנימיים שנבעו מתפיסות שונות (בין הכתות היהודיות). זאת בעוד שמלחמת האחים שהתנהלה במרד החשמונאים הייתה בין אלו שצידדו בשימור מסורת ועצמאות העם היהודי לבין היהודים מתיוונים שצידדו לחלוטין באויב.

נערך לאחרונה ע"י killzone בתאריך 31-08-2005 בשעה 17:15.
ישן 02-09-2005, 00:33

אני רואה שאתה צריך עזרה, אז הנה...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא הסברת דבר, נתת מקרה ב-ו-ד-ד. אין משליכים מן הפרט אל הכלל. רדוד..."

מן התגובה המקורית שלי:
ציטוט:

הדמיון בין מלחמת האחים שהתנהלה אז לזו שאתה ולצים אחרים קוראים לנהל כעת היא שבשניהם היא התבססה על מתחים פנימיים שנבעו מתפיסות שונות (בין הכתות היהודיות). זאת בעוד שמלחמת האחים שהתנהלה במרד החשמונאים הייתה בין אלו שצידדו בשימור מסורת ועצמאות העם היהודי לבין היהודים מתיוונים שצידדו לחלוטין באויב.

אם בעיניך זה לא הסבר אז זוהי בעיה שלך.

וכפי שאני רואה, אתה ממשיך במסורת הדבקות במילים והחזרה עליהם בכל תגובה שניה או שלישית שלך... אם כבר, אז זה מעיד על רדידות

ישן 02-09-2005, 01:02

אני רואה שאתה מתחיל לגוון... הוספת את המילה "פחח"
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ההבדל נמצרא רק בראש שלך, פחח יקר שלי..."

ציטוט:

ניתן לומר באותה מידה שההבדל בין החשמונאים למתיונים היה בתפיסות
השונות שלהם,

לא ניתן לומר זאת באותה מידה, נכון שלמתיוונים ולחשמונאים היו תפיסות שונות (מן הסתם) אבל שלא כמו במרד הגדול ושלא כמו היום, המתיוונים תמכו בצורה מוחלטת באויב (אף אימצו את תרבותו).

ציטוט:
וש"מלחמת האחים" שאתה וחבריך רוצים לנהל מבוססת
על כך שיש בינינו כאלה שמצדדים לחלוטין באוייב...

או שיש לך קשיי קליטה (טוב אני כבר הגעתי למסקנה הזו) או שאתה מאוד נואש. כל השירשור הזה התחיל מכך שטענתי נגד מלחמת אחים בעוד אתה ולצים אחרים יוצאים להגן על אפשרות זו, וכעת אתה קובע כי אני זה המעוניין במלחמת אחים. אכן אתה חיה מוזרה.

כמו כן אתה טוען שבמצבנו כעת, מלחמת אחים שתפרוץ תתבסס על כך שיש בינינו כאלו שתומכים לחלוטין עם האויב. אכן יש כאלה, אולם הם לא יהוו ולא היו מהווים צד במלחמה הזו משום שהם לא גורם. אני עוד יכול איכשהו לשמוע את הסברה כי הצידוד בפינוי שטחים ומסירתם מהווים כניעה לאויב אבל לטעון כי הדבר נובע מצידוד מוחלט באויב הוא הקשקוש ביצים הכי גדול שאדם יכול להמציא.

ישן 02-09-2005, 02:09

את שני התפקידים אתה ממלא מצוין לבד
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "חלוקת תפקידים: אני מגוון, אתה מרדד..."

ציטוט:
אז אימצו את תרבותם? ביג דיל! והצדוקים קנו את משרות הכהן הגדול, זה
הרבה יותר טוב, בטח...

העובדה כי אימצו את תרבותם של היוונים הוא סממן לתמיכה הגרופת שהם נתנו לאויב חיצוני והטענה שאתה הבאת לגבי הצדוקים היא שונה בתכלית ואיננה קשורה.

ציטוט:
אתה טענת שמלחמת אחים תוביל לגלות

שוב מנסה להוכיח כמה אתה נואש ושם מילים בפי? תראה לי איפה כתבתי כי מלחמת אחים תוביל לגלות? אני בסה"כ ציינתי את העובדה כי במלחמת האחים הקודמת שהייתה בקרב העם היהודי הדבר הסתיים בגלות של כמעט 2,000 (די בעליבות ניסית להפריך זאת) ולכן עם חכם לא בהכרח מקיים מלחמת אחים, כפי שניסו לטעון פה.

ציטוט:
ורק אחרי שהועמדת על טעותך, מצאת באופן רטרואקטיבי (ולכן, בלתי אמין)
איזשהו קריטריון הזוי שיבדיל בין מלחמות החשמונאים למרידות ברומאים

למה לא לכתוב בצורה פשוטה ובלי לסבך כי ציינתי את ההבדל בין שתי מלחמות האחים (לאחר שאתה ניסית להביא את מרד החשמונאים כדוגמא מייצגת) ואת הדמיון בין המצב שהיה בזמן המרד הגדול לבין המצב כעת?

ציטוט:

לכל זה מצטרפת העובדה שההבדיל שהבאת פשוט אינו קיים, שכן גם בין
החשמונאים למתיוונים כל המלחמה הייתה בשל הבדלי תפיסה

ההבדל שהבאתי הוא כי המלחמה בין היהודים במרד הגדול נבע ממתחים פנימיים שהתבססו על הבדלי תפיסה, אולם להבדלי תפיסה אלו לא היה קשר לתמיכה באויב חיצוני. לכל הצדדים המעורבים במלחמת האחים הזו היה אויב משותף שלא כמו במרד החשמונאים.
במלחמה בין היהודים במרד החשמונאים לעומת זאת, צד אחד צידד באויב חיצוני. ברור מספיק?

נערך לאחרונה ע"י killzone בתאריך 02-09-2005 בשעה 02:23.
ישן 30-08-2005, 15:47
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
תראה יש פרדוקס מסויים העם אותו עם אבל הממשלה משתנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טופי שמתחילה ב "מתמטיקה"

כתבת:
מתמטיקה של המדינה.
ראש ממשלה פיקח + עם פיקח = סוף לפיגועים
ראש ממשלה טיפש + עם פיקח = מלחמת אחים
ראש ממשלה טיפש + עם טיפש = התנתקות

עכשיו יש לך הסבר אינטלגנטי למה תמיד היו פחות פיגועים או נפגעים מאירגוני הטרור בזמן ממשלות העבודה.. ( כנראה שצדקת במשפט הראשון).
יפה שיש לך גם הסבר למה שקורה בזמן ממשלות הליכוד (המשפטים השני והשלישי)...
הבעיה היא שהעם לא משתנה אבל ראש הממשלה כן. לכן, המשפט השלישי צריך להיות: משנה לראש הממשלה פיקח+ עם חכם= התנתקות....ועל כך אמר פעם קישון "לממשלה הזו מגיע עם גרוע יותר.."
סליחה שהרסתי לך את צרוף האפשרויות שלך...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:33

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר