לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2005, 17:22
  דומינו דומינו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
הפרת חוזה שכירות

לכל מאן דבעי

בבעלותי קרוואן אשר אני משכיר אותו מזה כשנה וחצי לדייר מבוגר אשר מונה לו אפוטרופוס שכמובן מססדיר בעבורו את כל נושא תשלום שכר הדירה והוא החתום על החוזה.

בחודש האחרון מאחר השוכר בתשלום כ 30 יום וזאת לאחר התראות טלפוניות שלי. לפני כשבוע שלחתי לו מכתב התראה (בדואר רשום) לפני ביטול חוזה בהתאם לקבוע בס' ההפרות שבחוזה. ס' זה קובע כי 5 ימים ממשלוח ההודעה החוזה בטל לאלתר (אם לאחר 5 הימים לא תוקנה ההפרה).

כעת האפוטרופוס החתום על החוזה מתחמק ולא עונה אפילו לטלפונים, אני מעוניין לבטל את החוזה איתו ולהוציא את הדייר מהקרוואן.
שאלותי הן:
1) האם אני יכול בשעה שיוצא הדייר להחליף את המנעולים בדירה?
2) מה עליי לעשות בכדי להשיג לידי את מירב המסמסכים הדרושים לשימוש בתביעה בביהמ"ש.
פשוט יש לי הרגשה שאין בכוונתו של האפוטרופוס לפנות את הדייר ואני מפחד שהוא יתנחל לי בדירה ולעולם לא ישלם, אני רוצה לעשות כל שדרוש על מנת לפעול לפי הדין בשביל שבביהמ"ש יהיה ברור שלמרות המכתב ששלחתי ולמרות דרישותי האפוטרופוס מתעלם ממני?

בתודה מראש, דומינו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר