לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2005, 19:46
צלמית המשתמש של yehonatan_m
  yehonatan_m yehonatan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yehonatan_m שלח הודעה דרך MSN אל yehonatan_m
לא מעניין אותי כבר הציורים שלכם,עכשיו כל חובבי ה street fighter לכאן

היי מה קורה חובבי סטריט פייטר פה נדבר רק על הסידרה והמשחק סטריט פייטר!
טוב אז מי שלא יודע street fighter זה אנימה וגם משחק מחשב אבל אין לי מושג מה בא לפני מה המשחק מחשב או הסידרה כמובן שיש סרט!
מי שראה את הסרט סטריט פיטר 2 יודע שאני מדבר על סרט טוב מאוד וגם המשחקים שווים מאוד.
אז ככה בעיקרון סטריט פייטר אלו הן דמויות שלכל אחת מהן רקע שונה של אומנויות לחימה וכל אחד נלחם נגד השני על מנת לראות מי הכי חזק או סתם לבחון או כוחם כל הסיפור הזה מתרכז על דמות ראשית אחת ששמה הוא ריו (ryu),ריו ננטש על ידי אמו אצל מאסטר גוטסוקי והוא למד שם לחימה במשך השנים עד שיום אחד תלמיד של אותו מאסטר בשם גוקי שכינויו גם אקומה(akuma) שביפנית אני חושב שזה אומר שד מרושע.
אקומה הרג את המאסטר גוטסוקי וריו מנסה להתחזק על מנת לנקום וגם אקומה רוצה לחסל את ריו מכוון שהיה תלמיד של גוטסוקי,אחד הדמויות המצחיקות הן קין(ken)הוא נולד למשפחה נורא נורא עשירה והוא רואה בריו בתור אח וככה השניים מחפשים קרבות ברחובות וכמובן לרוב קרבות לא חוקיים.
עכשיו האומנות לחימה של ריו קין ואקומה שלמדו אצל אותו מאסטר נקראת קראטה שוטוקאן,סגנון לחימה זה נורא קטלני שמלמד אייך לחסל את היריב ואפילו להרוג אותו במהירות.
עכשיו כל מיני תמונות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 30-08-2005, 20:43
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yehonatan_m שמתחילה ב "לא מעניין אותי כבר הציורים שלכם,עכשיו כל חובבי ה street fighter לכאן"

המשחקים ענקיים, התמכרתי אליהם בילדותי, כששמו מכונה של SF2 - Champion edition ליד היסודי שלי, לפני 12 או 13 שנה. האנימציה, המוזיקה, הדמויות... הכל היה אדיר לזמנו. כל הדמי כיס שלי היו הולכים על זה ואח"כ על (2 טורבו ואח"כ על SF אלפא למיניהם)...

הסדרה, מאידך, ממש לא הרשימה אותי. ההפך. לדעתי מדובר באנימה בינונית במקרה הטוב שלאנשים שאינם חובבים של המשחקים לא שווה לבזבז עליה את הזמן (אלא אם כן יש שיפור משמעותי באיכות הסדרה אחרי הפרקים הראשונים, אני שרדתי רק 4 או 5).

בקיצר, לדעתי עדיף להסתפק במשחקים.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 04-09-2005, 06:05

חחח יש משהו שממש מעצבן בסדרות אנימה...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "לא למה.. דווקא דרגון בול היה נחמד , פשוט שנאתי את המריחה זה הכל"

לפעמים נגיד אם שניים נלחמים נגיד בסדרה נארוטו ןעןד כמה סדרות אז נגיד אם אחד הלוחמים מתחמק מהמכה אז כאילו הוא נעלם ואז היריב "מחפש" אותו ולא מוצא ופתאום היריב השני צץ משום מקום וצועק "היי אני כאן למעלה" ואז היריב מסתכל למעלה ורואה את היריב השני שהוא "חיפש" בא עם בעיטה או מתקפה מלמעלה ומצליח להתחמק ממנה..............אז לעזאזל למה אתה אומר היכן אתה נמצא כשאתה מתקיף זה כזה מפגררררררררררררררררררררררררר אם אתה מתקיף מישהו מרושע ואתה עומד להרוג אותו אל תגיד לו איפה אתה נמצא פשוט תעשה את זה לעזאזל!!!

חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 22:57

תראה לפעמים זה לבזבז תזמןשל בפרק אתה יודע....
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי mystic unknown שמתחילה ב "חח זה טראנקס פשוט ראיתי את ההודעה והייתי חייב להגיב"

על מנת ליצור מן מתח כזה כדי שנראה את הפרק הבא.
או שבעצם אתה יודע הלוחמים מכינים את עצמם נפשית בנתיים בוחנים את היריב כי אם אתה תתקוף ישר בלי לבחון יכול להיות שזה יפעל לרעתך,אבל הקטע היותר דפוק הוא שאתה מודיע לו שאתה מתקיף אותו כשאתה רוצה להרוג אותו זה ממש מפגר לקפוץ מאחורי דמות ולצעוק "היי אני מאחוריך עם סכין ענקית...אם אתה יכול אל תסתובב על מנת לחסום תמכה רק פשוט רציתי לידע אותך שאני שמה"..סבבה!! חח זה מעפן

אבל באנימה אני הכי אוהב את הדמויות שאתה לא יודע אם הם טובים או רעים בהתחלה למשל דמות אפלה כזו אמ.... למשל אה....אין לי רעיון לדמות כרגע אבל קיצר דמויות שבוחנות את שאר הדמויות מהצד והם לא רעים ולא טובים הם פשוט חזקים בעלי כוחות כמו אח של אינויאשה... סאשומרו הוא מגניב הוא לא כזה רשע אבל לא טוב ולכן אני אוהב אותו והרבה דמויות שדומות לו =)

נערך לאחרונה ע"י yehonatan_m בתאריך 17-09-2005 בשעה 23:01.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר