לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2005, 07:27
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
אני ביא'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "הכיתה שלי היא הכי טובה בעולם!"

כל שנה אותו זבל... השנה עשו לנו שינוי בכיתה של התלמידים צירפו איזה חבורת פקאצות של 10 בנות (לא שנראות רע) מהסוג שמגעילות אותך רק אחרי שאתה שומע את הדיבור שלהן, וכל הזמן החריץ בחוץ! אני שנאתי אותן עוד מח' - ט'.

ידידה מאוד טובה שלי שאני מת עליה עברה לכפר הירוק... וזהו מבאס כל הקטע, אח''כ גם המערכת שלא כ''כ נוראה יחסית ליא' אבל בהחלט מעצבנת... ואתה נכנס לבית ספר זה כמו לחזור לשגרה שהייתה לפני חודשיים, אותו בית ספר אותו הכל ואפילו אותו דשא חחחח...

קיצר השמחה אצלך נראה לי בנתיים, כשצריך לקום כל בוקר ב 7 הדבר האחרון שאני אזכור זה שיש לי כוסיות בכיתה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2005, 10:12
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אווח איזה בעסה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "הכיתה שלי היא הכי טובה בעולם!"

לק"י

יש לי את אותה המורה משנה שעברה,שאף אחת לא אהבה אותה(וזה נאמר בעדינות..).ויש לי לפגוש 180 בנות(אני בת),הרבה פאקצות,כמה חברות טובות ובקיצור יותר מדי אנשים.אני לומדת באולפנה,ככה שיש רק בנות,הבנים היחידים הם-מורים או רבנים,ולפעמים בנים שבאים לאולם פיס שלנו מהישיבה שבאותו ישוב.אני שונאת את המקום הזה,אבל אני לא רוצה להיות בפנימיה,אז נדפקתי.הבצפר שלי הוא מיצג מתנחלי ראוי:כל שניה מורה בהריון וכל שניה עוד מורה מצטרפת אליה.זה נחמד דווקא,אבל המורות שבאמת נמאס לראות,לא נכנסות להריון כי הם כבר מבוגרות יותר,ומחכות לנכדים.בכל מקרה,יש גם דברים נחמדים באולפנה.לא הרבה אבל יש.היינו אמורים להתחיל ללמוד ביום רביעי,אבל בגלל שיש אנשים משירת הים בפנימיה,העבירו את הלימודים ליום ראשון.יצא דווקא טוב.האולפנה שלנו היא גוף פרטי במידה מסויומת,הם לא שובתים אם כולם שובתים,והם די עושים מה שבראש שלהם.אבל לא מבחינת חוק דוברת.מבחינתי זה לא כזה עקרוני,כי גם ככה לומדים כל יום עד 4 ועכשי גם יהיו לי יומים עד 5.ומבחינת הבגריות,אז נדפקתי.נו,מילא.בכל מקרה נראה מה יהיה ביום ראשון...(שגם בו אגב,אנחנו לומדים עד 4..בני זונות!!!!!)כמו שאתם רואים אני לא דתיה מוחונכת,אבל יהיה בסדר.בעז"ה..=)יומטוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר