לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2004, 16:38
  -plumpa- -plumpa- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.04
ביקורת על LG1720P
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hensh999 שמתחילה ב "דעתכם על מסך זה:Samsung SyncMaster 710 TM"

רכשתי לאחרונה את ה LG 1720P במחיר 2400 ש"ח,6 תשלומים משק"ם אלקטריק קריון.
המלצתי--
למה כן:
רואים במסך מצוינים מסרטים ועד מסמכים ,משחקים לא יוצא לי לשחק ,המסך לא מעייף את העניים וכולל אחריות מהיבואן והסכמה שאם אפילו פיקסל אחד שרוף בקניה אני מחזיר את המסך.
באפן כללי אני מבסוט מאד.
כשהחלטתי לקנות את המסך הזה אימצתי את התאוריה שגם אם קשה לשים את את האצבע על כמה/מה יותר טוב בDVI זה יותר טוב
והערך הנוסף הוא שהיצרנים בדר"כ מספקים בדגמים הכוללים DVI מכלול כללי יותר טוב כדי לגרם למסך להיות יותר אטרקטיבי ,ראה דוגמא 1730S אורגונומיקה גרוע לאומת 1730B כולל הגבה וסיבוב.

למה לא:
המסך סובל מכך שאי אפשר לכוון גובה (קצת מפריע) ומזה שאני מתנגש בשולחן העבודה שלי הוא מקבל טילטול (יש לא רגישות בעיקר בגלל שהרגל תמיכה של המסך מתחברת לתחתית המסך ולא למרכזו ,דבר הגורם לרגישות לטילטולים)אבל גם זה לא נורא.

ה1730B עושה רושם של מסך מעולה אבל בלי אחריות יבואן
אותה בעיה בסמסונג שבאופן כללי בא אם אחריות פחות טובה.

נ.ב מגיע לח.י היבואן של LG משלוח בסוף נובמבר של 1720P שקצת היה חסר על המדפים שווה להתקשר ולשאול אם הוא הולך להביא את 1730 P או B שניהם עושים רושם מצויין.(LG קנו אותי אם האחריות).
מקווה שעזרתי במשהוא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2004, 19:20
צלמית המשתמש של yohaim
  yohaim yohaim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
לי יש את ה-1730S
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hensh999 שמתחילה ב "דעתכם על מסך זה:Samsung SyncMaster 710 TM"

ובינתיים אני עובד איתו רק לגלישה ולעבודה באופיס.
אני לא יכול להגיד לך לגבי משחקים וסרטים,למרות שהוא אמור להיות בסדר כי יש לו זמן תגובה של 12MS.
אם המליצו פה על ה-1720P נראה לי שכדאי לך ללכת עליו.אני לא הלכתי עליו כי כשקניתי(לפני חודש) הוא לא היה עדיין בארץ ולא ידעתי שהוא יגיע.
מבחינת אחריות-בתעודת אחריות של LG כתוב ש"מטפלים" במסך מ-3 פיקסלים מתים ומעלה.אני לא יודע אם מחליפים מסך-את זה תצטרך לברר אצל ח.י. היבואן.
בכללי הבנתי שלח.י. יש שירות יותר טוב מאשר חיון שמיבאת את Samsung.
בכל מקרה,תקנה במקום נורמלי כמו שקם אלקטריק ותוודע לפני הקניה מה המדיניות שלהם לגבי השבועיים הראשונים ולאחר מכן(שלא יהיו לך פלטות.....).
קניה נעימה,

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר