לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2005, 20:58
  pinin pinin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.05
בלי חיים... הרבה דאגות.

אז ככה, קודם כל שלום לכולם זאת ההודעה הראשונה שלי פה.

הבעיה שלי מתחילה קצת פחות משלוש שנים, עד לזמן הזה הייתה לי בעית סמים קטנה ובעצם כול מי שהכרתי היה קשור לזה גם בנים וגם בנות, אחרי זה הבנתי שאני חייב להפסיק עם כול זה כי זה באמת התחיל לעלות לי ביוקר גם בלימודים וגם בדברים בריאותיים, אז ניתקתי את עצמי מכול מי שהכרתי אז שהיה קשור, או שאולי היה יכול "לפתות" אולי לעשות את השטויות שעשיתי...

אבל אז הבנתי שמחוץ למעגל הזה אני לא מכיר אף אחד ולמען האמת אז הייתי מניאק לא קטן והייתי קצת כמו "בריון" אז פשוט הגעתי לכזה מצב שנשארתי בלי חברים ולמען האמת בלי חיי חברה.

לאט לאט הכרתי כמה אנשים אבל פשוט לא הרגשתי שאני שייך לכזו קבוצה של אנשים ובאמת הרגשתי לא שייך בשיחות.

אחרי זה כשהבנתי שאני לא שייך התחלתי לשבת בבית ולא לצאת בכלל, בהתחלה זה התחיל בהדרגה ולאט לאט מצאתי את עצמי יושב כול יום וגם סופי שבוע לבד בבית מול המחשב או הטלוויזיה.

שנתיים מאוחר יותר (עכשיו) אני פשוט לא יודע מה לעשות, עד עכשיו אני דיי בטוח שכול מי שהכיר אותי אז יודע שאני יושב בבית כול יום וכשאני פוגש מישהו שהכרתי אז אני לא ממש מסתיר את זה, אבל גם לא רוצה לחזור לבלות עם אותם אנשים בגלל הפחד שלי להתפטות לעשות דברים שאני לא רוצה לעשות.

אני גר בעיר דיי קטנה שכולם מכירים את כולם, ואת אלה שאני לא מכיר אני לא ממש מסתדר איתם.

אז היום הגיע עוד יום שיש ואני יושב בבית, חוץ מקשר קטן עם בחורה לפני שנה שנמשך חודשיים לא היו לי בחורות אחרות, אין לי ממש בעיה להכיר אנשים אבל אני קצת ביישן, אם האנשים שאני מסתדר אני לא רוצה לבלות בגלל הסיבות הנ"ל וכול השאר אני פשוט לא מסתדר.

בדרך כלל לפרוק בעיות באינטרנט זה לא הקטע שלי, אבל הגעתי לכזה מצב שפשוט אין לי לאן לפנות או אל מי.

אני לפני גיוס ואני דיי בטוח שאני יכיר אנשים בצבא, אבל עדיין כשכולם יחזרו לחברות ולחברים שלהם ביום שישי אני ישוב לבעיות שלי
אני גר בצפון ואני דיי בטוח שהרוב יהיו במרכז אז זאת גם בעיה...

העיר הקטנה זאת הבעיה הכי גדולה שלי, אני דיי בטוח אם הייתי גר איפה שהוא במרכז הארץ הייתי
מכיר אנשים חדשים אבל פה פשוט אין מצב.

אני לא מצטער שהפסקתי לבלות עם כול אותם האנשים שקשרו אותי לסמים כי אני בטוח שזה היה נגמר בצורה יותר גרועה...

נערך לאחרונה ע"י pinin בתאריך 02-09-2005 בשעה 21:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2005, 21:09
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
אממ קודם כל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinin שמתחילה ב "בלי חיים... הרבה דאגות."

אני באמת מצטער על הדברים שירעו לך בחיים אבל אל תשכח שחיים הם לימוד עצמי וכל דבר אשר קורה בחיינו הוא עוד דבר מה ללמוד. אני יותר ממאושר לשמוע שנפטרת מסמים ועל אף כל הבדידות והבעיות נשארת נקי וחזק.

אני לא מאמין שאם הייתי גר בעיר אחרת דברים היו שונים, כל אדם מגיע לחוות חוויות שונות ומסוימות שנקבעו לו מראש, כמו רשימה של מטלות שאותם עליו לעשות. לצד רשימה זו יש גם רשימת אנשים "פוטנציאלים" שאותם עליו להכיר, אם ויצא לו להכיר מישהו שלא מופיע ברשימה הקשר ינותק מיד כי זה לא אחת המטלות שלו. עיר אחרת לא הייתה משנה דבר, אם הייתי גר בעיר אחרת זה כי הייית צריך לגור שם אבל אתה לא צריך, אתה צריך לגור בעיירה קטנה בצפן ושם לחיות, זה החיים שאליהם הגעת.

הסמים היו עוד שלב בחיים שהיית צריך ללמוד, ולמדת, הצלחת להתגבר עליהם ולעבור אותם, אבל אני חושב שמעבר היה קשה מדי בשבילך , עד כדי כך שסגרת את עצמך לחיים נורמליים מסיבת הביישנות, אני לא מאמין שהיית ביישן קודם כי היית רגיל לחיים אבל כעת שחיים אלו עברו עליך להתרגל לשלב חדש קשה לך, ואתה מעדיף את הבדידות בבית כי שם אתה לבד עצמך, נכון זה מרגיש רע, אבל כשאתה בבית אתה בטח מרגיש יותר בנוח מאשר עם אחרים.

מה שאתה צריך לעשות על מנת לטפל בזה הוא להבין מה קרה לך להפתח ולקבל את זה, לקבל שעשנת סמים, לקבל שעברת את זה ואתה כבר לא עושה את זה, ולקבל שעוד שלב בחיים או לימוד ועוד מטרה עברו להן, כעת אתה בשלב אחר שבו עליך למצוא חברים אחרים ומטרות אחרות ועיסוקים אחרים, תפתח אל תפחד לספר לאנשים אחרים על מעשיך בעבר כי הם מיבינו אותך בדיוק כמונו, יתרה על כך, אל תתבייש כי אתה לא שונה מהם, יכול להיות שהם חוו דברים אחרים שאתה לא חווית אבל הם עברו אותם ושכחו וככה גם עליך לעשות.

זאת העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך עכשיו ואם יהיו לך עוד שאלות אתה תמיד מוזמן לשאול בשנית.

ישן 02-09-2005, 21:25
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
קודם כל, ברוך הבא!

אני תמיד שמח להכיר חברה חדשים שמצטרפים!

את הבעייה שלך, כמו שאני מבין ניתן לחלק לשני חלקים: הסמים בעבר וחיי החברה בעתיד.

בקשר לחלק של הסמים וכל מי שסובב אותם - את זה כבר הבנת לבד. מה שאומר לי עלייך שאת בוגר ואחראי. לא קל לעשות את מה שעשית ויש הרבה שנופלים ברשת הזאת. אז - יישר כוח.
היה דרוש... הרבה אומץ בשביל לעשות את מה שעשית. אבל - עשית את זה.
ידעת שזה יהיה הרבה כאב בזמן הקצר - אבל יחסוך המון כאב בטווח הרחוק.
התרשמתי. ואני לא מתרשם בקלות. באמת שהתרשמתי...

עכשיו, בקשר לחלק של חיי החברה העכשווים.
דבר ראשון, מי אמר שאתה חייב אנשים מאותה העיר? אני מכיר מישהי, מחדרה, שיש לה רק 2 חברים מחדרה וכל השאר מחוץ לעיר. והיא בצבא. אז מה? ואין לה אוטו. יש אוטובוסים, רכבות, לישון אחד אצל השני... טיולים, טלפונים...

דבר שני, בקשר לצבא, זה ממש לא נכון. היו איתי אנשים, באותה מחלקה: קריית שמונה, לוחמי הגטאות, רמת מגשימים (רמת הגולן) וכו'. למה החלטת שהרוב חייבים להיות מהמרכז?
וגם אם כן, אז מה? אפשר להפגש. גם ככה, רוב הזמן תהיו ביחד.

דבר שלישי, הפורום זה מקום מעולה ביותר למצוא בו חברים. כן, גם מעבר למימד הוירטואלי.
ישן 03-09-2005, 01:13
  pinin pinin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.05

Xay0n, אני יודע מה קרה, וגם אין לי בעיה להגיד את זה לאנשים
פשוט קשה לי להסתדבר עם אנשים שקצת\הרבה שונים ממני.
וגם אני לא כול כך מאמין בכול ה "אם הייתי..." אז היה קורה משהו אחר, עכשיו כשחשבתי על זה קצת הבנתי את זה יותר טוב.

חרוב, נכון לא חייבים באותה העיר אבל עדיין זה יותר טוב
אני מקווה שבצבא אכן יהייה הרבה יותר טוב, לא נשאר עוד הרבה זמן, ואם אני ילך לאן שאני רוצה בצבא זה יהייה עוד יותר טוב.
ובקשר לפורום... אף פעם לא אהבתי את כול עיניין הצ'אטים והכרות עם אנשים באינטרנט, משהו לא ניראה לי בסדר אם אני לא רואה את הבנאדם שאני כביכול מדבר איתו, זה נוגע כמובן לשני המינים.

תודה לשתי התגובות המהירות,
בהתחלה פשוט חשבתי אני יבוא ירשם יפרוק את כול מה שיש לי וזהו.. אבל עכשיו כשקראתי את שתי
התגובות, גיליתי שגם לעזור פה יכולים
ישן 03-09-2005, 01:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שלום פיני

ברוך הבא לפורום כמו שחרוב אמר אנחנו תמיד שמחים להכיר חברים חדשים, אתה מוזמן לקרוא את דבר המנהל כדי להכיר את חוקי הפורום הזה וגם אם תרצה לכתוב על עצמך קצת באשכול ת.ז. של חברי הפורום ואם תרצה לצרף תמונה בכלל נשמח ותוכל לעשות זאת באשכול של תמונות של חברי הפורום (כמובן הכל נתון לבחירתך) ואנחנו מקווים לראות אותך פה עוד הרבה עוזר ונעזר פה, אני מניח שתגלה שלפעמים להיות קצת אנונימי ומסתורי יכול לעזור ויש בו את הקסם שלו כמו שלדבר עם מישהו פנים אל פנים יש את הקסם שלו
ובקשר להודעה שלך אז דבר ראשון הרשה לי לברך אותך על הצעד המבורך שלך, לשמחתי אני לא מכיר את העולם הזה אבל אני בטוח שזה צעד לא קל בכלל לצאת ממעגל הסמים ואני בטוח שזה היה צעד חכם ביותר שבזה מנעת ממך נזקים כבדים בעתיד ולכן כל הכבוד לך על זה
בקשר לחיי חברה לדעתי תגלה שהמדיום של האינטרנט נותן לך המון אפשרויות להכיר הרבה חברים חדשים באם זה תוכנות הצט למינהם (מסנגר ICQ סקייפי וכו') או פורומים או אתרי צט וגם אתרי הכרויות להכיר את המין השני
כמו כן תמיד יש חוגים של היכרויות פנויים פנויות למרות שזה בדרך כלל מתאים לגיל יותר מאוחר אבל שווה לבדוק ולא רק בשביל להכיר את המין השני אלא להכיר עוד אנשים, בקיצור הייתי ממליץ לך לעשות רשימה של כל מיני דרכים להכיר אנשים חדשים ואני מאמין שאם תכיר הרבה אנשים ומסגרות בטוח תמצא כאלו שתתחבר אליהם יותר וכאלו שתתחבר אליהם פחות
אני לא יודע למה אתה חושב שרוב האנשים שתכיר בצבא (אגב סתם בשביל הסקרנות הצבא לא עושה בעיות אם היה לך עבר עם סמים?) הם יהיו באיזור המרכז בייחוד אם תשרת בצפון, אני למשל ששירתתי ליד קצרין הייתי בין הבודדים (לפחות במחלקה שלי) שהיה מאיזור המרכז הרוב היו מאיזור הצפון, ובמיוחד בצבא שחיים 24 שעות עם אותם אנשים מתפתחות חברויות שנמשכות גם כל החיים כך שתוכל גם להכיר חברים שישמחו גם לבלות איתך בסופי שבוע שיוצאים הביתה הכל תלוי בך ואיך אתה ניגש ומציג את עצמך ומה אתה מביא לשיחה כלומר אם תבוא בידיעה שבטח לא תכיר מישהו או שלא תתחבר אם אף אחד יש סיכוי סביר בהחלט שזה יקרה אבל אם תבוא בגישה של אתה הולך להכיר הרבה אנשים ולהתחבר איתם ולכייף בגדול אז הסיכוי שזה יצליח גדול מאוד
בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה ושוב ברכותיי על יציאת מהמעגל הקודם ואני מאמין שאפשר לסמוך עלייך שלא תחזור לשם ואנחנו פה בשבילך
שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-09-2005, 22:45
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
קודם כל...

לק"י

ברוך הבא לפרש!!=)אחלה פורום-אחלה אנשים...
אתה מתגייס!זה הכי טוב בעולם.תכיר אנשים חדשים.אז מה אם אתה תקוע בצפון??קודם כל תפגוש אנשים,תתחבר איתם...תהיו באותו אוהל!זה יבגר אותך,יתן לך כלים,יייצב אותך מבחינת הרבה דברים.מבחינת הסמים,זה שהפסקת מראה שאתה בחור עם אופי ושאתה יודע מה נכון ומה שגוי.זה נפלא!הפסקת ועזבת את זה לפני שהגעת לקצה התהום,כל-הכבוד!ראוי להמון הערכה.אמנם בצבא לא תרוץ לפרסם את זה,אבל כבנאדם זה מראה המון.תבנה בצבא,תתחשל ותבין הרבה יותר מה אתה רוצה ממך ומהחברים שיהיו לך.המון בהצלחה בנאדם!=)ויומטוב..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר