לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 03:20
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
המלצה אתגר החודש: מה רוצה התולעת?

יש לנו אתגר חדש, (חידוש למעשה, אבל למי אכפת), אתגר התולעת השלישי של פורום איור ותלת-מימד.
שני האתגרים הקודמים היו במערכת הישנה, אז זוהי התולעת הראשונה של ה-VB

קצת הסברים על התנהלות האתגר הנוכחי:
קודם כל, החלטנו לתת סיפור מסגרת, כי טלפון שבור זה נחמד, אבל לא כל-כך יעיל, אזי, סיפור המסגרת יהיה כדלהלן:
מדען\ית מטורף\ת במעבדתו\ה הקטנה שמנסה לעשות... ומכאן זה לדמיונכם.

כל המעוניין להשתתף באתגר יציין זאת תחת ההודעה הזו, (עשו לי טובה אישית, שימו לב שאתם משרשרים נכון, נא לשרשר להודעה הזו), כל מי שיכתוב את שמו יקבל הזדמנות להשתתף.
בהתאם לרשימה שתתגבש פה, אנו נעביר כל פרק מהתולעת למשתתפים. לאחר שתהיה לנו רשימה מגובשת יחסית (וכרגע אני לא שולל כלל התארכות של אותה רשימה גם לאחר שנתחיל את האתגר) הגר או אני נעביר למשתתף הראשון את הפריים הראשון של הסטריפ שלנו (רצועה), על אותו משתתף לצייר את הפריים השני, אנו נקציב לצורך העניין כשלושה ימים מרגע קבלת הפריים.
הפריים יכול להיות ציור בעפרון\דיגיטלי\רינדור\פיסול או כל דבר שאתם חושבים עליו וקשור לתוכן הפורום.
לאחר שלושה ימים, הפריים ישלח לתיבה הפרטית של הגר ו\או שלי, אנו נוודא שהכל מתנהל כיאות ואז הפריים יועבר כלאחר כבוד למשתתף הבא באתגר.
שימו לב: כל משתתף יקבל רק את הפריים שקדם לזה שלו, כלומר הוא לא יידע מה היה בפריימים הקודמים. בפועל זה אומר שאנו נשחק טלפון שבור ולכן סיפור המסגרת, אני מבטיח שלכל הפחות יהיה משעשע
הפריימים השונים לא יוצגו בפני הפורום, אלא לאחר סיום האתגר, אני יודע שזה לא כל-כך דינמי, ושהייתם מעדיפים משהו קצת יותר פעיל, ולכן, הגר ואני העלנו רעיון מבריק - אתגר ביניים (מיד אפרט גם עליו).

אז, למען הסדר הטוב, מספר חוקים (אני יודע שאתם לא אוהבים את החוקים הדרקוניים שלי ):

1. לכל משתתף באתגר יהיו שלושה ימים על מנת לסיים את הפריים שלו (ייתכן שיהיה צורך ביותר זמן, נא לדבר איתנו - המנהלים).
  2. גודל הפריים בפיקסלים: 600X400 כשה-600 מתייחס לרוחב.
  3. את הפריים שלכם יש להעלות לפרש בלבד. (עזרה בהקטנת קבצים תנתן בפרטי).
  4. במעבר בין פריימים, היות ואתם מכירים את הפריים כולו, נסו ליצור מעבר הדרגתי בין הפריים שלכם לבין הפריים שקדם לו, בגלל ריבוי הסגנונות בפורום - זה ייצא מעניין.
  5. לאחר שתתגבש רשימת משתתפים, אנו נדע פחות או יותר מתי יגיע תורו של כל אחד, אנו גם ניצור איתכם קשר בפרטי על מנת לוודא שאכן יש לכם זמן לעבוד על הפריים שלכם. באם גיליתם שהתזמון אינו נוח לכם, אנו נחליף בין התורות. אל דאגה, כל מי שיכתוב את שמו וירצה להשתתף - אכן ישתתף. (בתנאי שעבודתו תעמוד בכללים).
  6. אנא החתימו בקטן את הפריים שלכם, כדי שנדע מה שייך למי לאחר שנחבר בין כל הפרקים.
  7. נא לנהל את האתגר בסדר מופתי, השתדלו לשאול בכל פעם שאתם נתקלים בבעיה, היו סבלניים, זה קצת יותר מסובך מבד"כ
  8. לגבי תוכן הפריימים, באם יש בהם אלימות, מין וכיוצ"ב, אנא ציינו זאת בפני המנהלים כשאתם שולחים את העבודה.
ובכן, כל מי שמעוניין להשתתף, אנא לשרשר להודעה זאת את המילים "אני רוצה להשתתף!" (או כל וריאציה אחרת, אני נדיב היום).

אחרי שצחקנו, נעבור לחלק האמנותי: אתגר הביניים.

"למען תולעתי האישית"
משמעות: במקביל להתנהלות אתגר התולעת הקיבוצית המאוחדת, כל חבר בפורום שיחשוק בזאת, יוכל לעבוד על ציור, קומיקס או תולעת משלו, זאת בהתאם לסיפור המסגרת שצויין למעלה.

אני מניח שלמען המטרה המשותפת, שהיא בעצם התולעת, מוטב יהיה לעבוד על סדרת ציורים, או קומיקס ולא על ציור בודד, נא להתחשב בזה.
יש בכך יתרון מסוים שכן כשיגיע תורכם, תוכלו לשאוב רעיונות מהעבודה שעמלתם עליה בינתיים.

חוקים לאתגר זה: כרגיל...

1. אך ורק לשרת של פרש. (לגבי עזרה בהקטנה - כנ"ל)
  2. לא להעלות פוסטרים, עשו לנו טובה. שגודל העבודה יהיה הגיוני.
  3. נא לא לנהל פה דיונים.
  4. המלצה אישית, אם ברצונכם לקבל בקורת על העבודה לאתגר האישי, אנא פתחו אשכול נפרד. נא לא להדביק פה עבודות.
  5. חשוב מאד: מדובר על האתגר האישי. לא להדביק פה את הפריים שלכם לאתגר התולעת המשותף, הפריים ישלח למנהלים בפרטי.

כמו שאמרתי, החוקים הרגילים.
במקביל לאשכול זה, ייפתח אשכול שייועד לעבודות לאתגר האישי, את עבודותכם המוגמרת, אחרי שקיבלתם עליה בקורת (אם רציתם כזו), שימו שם.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 03-09-2005 בשעה 03:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר