לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 06:39
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מסר לאומה.

טוב, כמו ששמתם לב, חזרתי בכוחות מחודשים.
אני מתכוון לשנות כמה דברים. הן בהתייסות שלי לדברים והן בקשר לדברים עצמם.

אני רוצה להודות לאנשים פה בפורום.
את האמת, לא ציפיתי לגל התמיכה שקיבלתי. הן בפורום והן מחוצה לו. האנשים שאני מתכתב איתם מחוץ לכותלי הפורום - אתם יודעים מי אתם. תודה תודה תודה ("ואני מודה מודה מודה...").
הסיבה שלא ציפיתי לקבל את גל התמיכה ההוא היא שבאמת הרגשתי שאני לא תורם ולכן גם לא עוזר ושלא עזרתי בעבר. (לא בגלל שאני חושב שאתם לא תומכים או משהו כזה...)

(מה אני רוצה להגיד פה בעצם? חכו, אני מגיע לשם.)
(רגע, תחכו, נו)
(טוב, פעם אחרונה שאתם מפריעים לי! חחח)
מה שאני רוצה להגיד פה בעצם (רואים? הגענו. אמרתי לכם) הוא תודה לכולם.
זאת אחת הסביבות ההכי תומכות שאי פעם הכרתי...
אני לא אומר שפתרתי בפתרון קסם את בעיותיי. אין פתרונות קסם. יש תהליכים. אבל, התחלתי את התהליך. ואני אסיים אותו.

אז שוב,

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2005, 17:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני מאוד שמחה לשמוע :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מסר לאומה."

בנוגע לדברים שכתבת אתמול, להלן התייחסותי :
תראה, אני חושבת שכל אחד מאיתנו חווה תקופה כזו של ייאוש מהכל (גם אני עברתי אותה בדיוק לאחר סיום התיכון) .
כשמחשבים את הכל, השורה התחתונה שמתקבלת היא שהשתחררת לא ממזמן ואתה "מגלה" את עצמך כעת .
דע לך - על מנת להרחיב אופקים בחיים, צריך "בום" קטן שאולי לוקח אותך צעד אחורה, אבל עם מציאת הכיוון עבורך הוא מזניק אותך קדימה . יש משפט שאומר : מתוך נקודות השפל אפשר רק לעלות, והכל תלוי בך .

אהבת את מי שהיית, אבל ה"אני" הזה- לא הלך לשום מקום, הוא כנראה פינה מקום לדברים אחרים .
ועכשיו נקודתית - אם עזבת את מכון הכושר, סביר להניח שמיצית ואין שום דבר הפוסל ממך לחזור לשם לכשתרצה בשנית .
לגבי פעילות ספורטיבית - אתה ראבק לא צריך בשביל זה מכון כושר; אתה יודע מתי לדעתי נמדד כוח רצון לפעילות אקטיבית מבחינתי ? -ברגע שאתה יוזם אותה בתנאים שלך .
אז תעשה מה שאני עושה לפעמים - נכנסת להתקף ג'ננה, פורסת שמיכה בחדר, מוזיקה שאני אוהבת בפול ווליום וקורעת את עצמי בכפיפות בטן ובתרגילי גמישות, ל"קינוח" אני יוצאת לריצה ועד כלות כוחותיי עולה ויורדת במדרגות הבית
אחרי זה אני כמו סמרטוט רצפה אבל התחושה היא טובה כי אני מרגישה מלאת אדרנלין וסיפוק .

אני שמחה מאוד לשמוע ששיכנעו אותך להישאר שכן אתה תורם המון לפורום ואתה ממש חלק בלתי נפרד ממנו .
אני שמחה גם שהגעת להבנה מהירה שפתרונות מתגלים במהלך המסע שנקרא : "החיים", אחרת - הם היו משעממים .
ולסיום אני רוצה לשתף אותך במנטרה האהובה עלי בתקווה שתתן לך קצת מוטיבציה :

"הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי . הפחד העמוק ביותר שלנו הוא
שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור . זה האור שבנו - לא האפלה שבתוכנו - שמפחיד אותנו יותר מכל .
אנחנו שואלים את עצמנו - איזו זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב ?
למען האמת - איזו זכות יש לך לא להיות ?
אין שום דבר נאור בלהצטמק כדי שאחרים לא ירגישו חסרי - ביטחון . ככל שניתן לברק שלנו להאיר אנחנו מעניקים,
בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו . ככל שנשתחרר מהפחדים שלנו, נוכחותנו תשחרר אחרים מפחד ."

- נלסון מאנדלה .

שיהיה לך שבוע נפלא, מלא בהבנה ושמחה,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-09-2005, 19:53
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
פיגוע המשך כך!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מסר לאומה."

כל הכבוד לך על זה שאזרת את האומץ והכוח להמשיך להיות אדם טוב, לעזור למי שצריך עזרה.
זה ישתלם, כל הטוב שבך יחזור אלייך ויעזור לך כשאתה תצטרך עזרה...

תזכור שאין הרבה אנשים כמוך, והלוואי שירבו אנשים כמוך!

תזכור עוד דבר קטן-"תמיד יש עליות וירידות, אבל את הירידות אפשר להחשיב כעליות לעומת ירידות של אחר"-זאת אומרת, שלך היה קשה נפשית, אבל לאחר נפטר קרוב המשפחה היחיד, או משהו יותר נורא-לעומת הירדה של האיש הזה, הירידה שלך היא "עלייה" מטורפת...

בקיצור-אתה אדם טוב ואין הרבה כמוך-תמיד תיהיה טוב כמה שאתה יכול, וכשתצטרך עזרה כל פורום מה שבלב וכל פרש יתאחדו לעזור לך ולכל מי שיצטרך עזרה-המשך כך!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר