לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 09:10
  yamasnick yamasnick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.03
הפחתת הקנס על מהירות

היום, ב3.9.2005 יום שבת בשעה 08:35, עצר אותי שוטר על מהירות מופרזת.
לטענתו, נסעתי 116 קמ"ש בכביש של 80 קמ"ש. (750 ש"ח)

מקום העבירה, כפי שרשום בדו"ח: "תיאור מקום: 85 מקדרים לעמיעד.
נהגת ברכב הנל בדרך שאינה דרך עירונית בה מותרת מהירות מירבית 80 קמ"ש במהירות של 111 קמ"ש.
מהירות נסיעה:116 מהירות מותרת: 80"

משהו תמוה, למה במקום מסויים הוא רשם 111 קמ"ש ובמקום אחר 116 קמ"ש?

נסיבות המקרה, כפי שרשום בדו"ח: "עמדתי עם רכב משטרתי כחול לבן בכביש 85 ק"מ 40:200 מכיון קדרים לעמיעד הפעלתי מכשיר ממל"ז ביצעתי הצבעה לעבר הרכב הנל שנסע מקדרים לעמיעד כשלפניו אין רכבים אחרים בצג הופיע מהירות 116 קמ"ש (השוטר הסכים להוריד את זה ל111 קמ"ש) עצרתי את הרכב לידי הנהג היה לבד הסברתי לו את העבירה ירד מרכבו ראה את המהירות וטווח הגילוי כ-283 מטר." (כן, הוא כנראה לא שמע על פיסוק וניקוד...)

הוא רשם את כל זה בלי להקשיב לי או אפילו סתם לשמוע את הצד שלי.
מה שבאמת קרה שם הוא שהיה מולי טנדר שנסע במהירות 70 +- ויצאתי לעקיפה ובזמן העקיפה הייתי על 90 ולקראת סופה האצתי בגלל רכב שבא מולי וראיתי שאם אני לא יאיץ אני פשוט לא יספיק.
כמו שאמרתי, את השוטר בכלל לא עיניין מה שאמרתי והסברתי ואמר שהטנדר ירד לשוליים עוד לפני העקיפה, בשביל לעזור לי (מה שאכן קרה, אבל לא לפני העקיפה, רק אחרי שהוא ראה שאני לא יספיק), והוא בכלל טען שלא הגיע רכב ממול.

כמו כן, רכב המשטרה עמד במקום שנסתר מאחורי עץ שאין סיכוי בעולם שאני יראה אותו מיותר מ50 מטר.
דבר שני, אני יודע שטווח הסטייה של מכשירי הלייזר האלה הוא יותר גדול מ5 קמ"ש ולכן אני לא מבין למה הוא הוריד כלכך מעט.
הוא לא הראה לי, לא את המכשיר, לא את המהירות ולא את טווח הגילוי.
ב"דברי הנהג\ת הוא בכלל לא רשם את כל מה שטענתי, הוא פשוט רשם "אין מצב שנסעתי במהירות הזאת".
בגדול, הוא היה ממש מניאק.
השאלות שלי:
1. האם בזה שחתמתי על הדו"ח בעצם הודתי בכל הסיפור וכבר אין לי ברירה אלא לשלם וזהו (ובנוסף לכל, אני חייל וש750 ש"ח הם משכורת חודשית שלי)?
2. מה עדיף לי, להגיש בקשת ביטול על הודעת הקנס או זימון למשפט?
3. האם יש לי בכלל סיכוי לצאת זכאי במשפט, כי בסופו של דבר זאת מילה שלי נגד המילה שלו + עוד שוטר שבטוח יגבה אותו למרות שאין לו מושג מה קרה?
4. האם כדאי לי לייצג את עצמי במשפט או עורך דין? (לא שיש לי כסף לזה, אבל סתם בשביל לדעת)

חבר'ה אני מבקש את עזרתכם להפחית או אפילו לבטל את הדו"ח הזה כי אני חש שנעשה פה אי צדק כלפי ואין ממש באפשרותי לעמוד בהוצאה (שהיא בגודל המשכורת החודשית שלי....)

תודה רבה לעונים...

נערך לאחרונה ע"י yamasnick בתאריך 03-09-2005 בשעה 09:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2005, 20:04
  OdedAr OdedAr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
פיגוע ברירת קנס על מהירות מופרזת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yamasnick שמתחילה ב "הפחתת הקנס על מהירות"

הדברים שלך עצמך - מספיקים כדי להרשיע אותך ובמשפט אתה עלול לקבל קנס גדול יותר וגם שלילה.
1. מדבריך מתברר כי עקפת כשהדרך לא היתה פנויה
2. גרמת לרכב שנסע לפניך לרדת לשוליים וסיכנת אותו בעקיפה שלך
3. לקחת סיכון כשיצאת לעקיפה דבר שחייב אותך להגביר מהירות מעבר למותר ולפי התיאור שלך - סביר מאד שנסעת מהר יותר מהמותר - לפחות מאה קמ"ש...
לכן כדאי לך לשלם את הקנס בתקווה שתלמד את הלקח ותסיק מסקנות לגבי אופן הנהיגה שלך בעתיד ולא תקח עליך סיכונים דומים... כדאי להפסיד דקות ספורות בדרכך ליעד מאשר חס וחלילה, להקדים את מועד סיום החיים או גרוע יותר לסבול כנכה... כפי שזה קורה כל יום בכבישי ארצנו הקטנה!
לסיכום שמח שיצאת בחיים ובשלום מאירוע שהיה עלול להסתיים גרוע בהרבה... והעיקר נהג בזהירות ואל תיקח סיכונים כאלה בעתיד! שמור על עצמך! למענך ולמען יקיריך!
ישן 21-10-2005, 14:34
  vikingn vikingn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.04
למבוגרים בלבד
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "אסור לצאת לעקיפה אם במהלכה אתה עובר את המהירות המותרת ע"פ החוק."

"הוא רשם את כל זה בלי להקשיב לי או אפילו סתם לשמוע את הצד שלי." - אין זו מחובתו של השוטר להקשיב או סתם לשמוע, לשם כך יש בני זוג/משפחה/חיות מחמד.
"ויצאתי לעקיפה ובזמן העקיפה הייתי על 90 ולקראת סופה האצתי בגלל רכב שבא מולי וראיתי שאם אני לא יאיץ אני פשוט לא יספיק." - לא תספיק? פעם הבאה תישאר בנתיב הנסיעה ולא תסכן את שארי באי הדרך. ועקב, הנה הודאתך כי עברת את המהירות המותרת ולא משנה הסיבה גם אם אתה בהריון וקורע ללדת בכל רגע. אה, ואסור לנסוע 90 בכביש של 80. בכביש של 80 נוסעים עד 80 (כן, אני יודע שזה נשמע לך מוזר אך הגיע הזמן שמשהו יאמר זאת לך)
"הטנדר ירד לשוליים עוד לפני העקיפה, בשביל לעזור לי (מה שאכן קרה, אבל לא לפני העקיפה, רק אחרי שהוא ראה שאני לא יספיק), והוא בכלל טען שלא הגיע רכב ממול." - אני לא מבין איך הטנדר ראה שלא תספיק בטרם יצאת לעקיפה...
"כמו כן, רכב המשטרה עמד במקום שנסתר מאחורי עץ שאין סיכוי בעולם שאני יראה אותו מיותר מ50 מטר." - סימן שעשה עבודתו נאמנה, האם זו נראית לך סיבה לביטול קנס?????

לסיכום תגובתי: גם אם ישנן דרכים לביטול קנסות עולה מדבריך כי קנס זה הוטל עליך שבצדק ואקווה כי למדת את הלקח ובעתיד תימנע מלבצע עבירות תנועה אשר מסכנות אותך וגרוע מכך את הסובבים אותך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר