לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 12:38
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
פיגוע איך אני יכול להמשיך לחיות ככה?!

החיים שלי בזבל!
ההורים שלי רבים כל היום בדרך לגירושים, אני רב עם כל העולם

אני רוצה חופש אבל אף אחד לא נותן לי-אין לי עם מי לדבר!
אני פשוט ניהיה אלים יותר ויותר בכל יום-אני משתנה ואני לא יודע איך לעצור את זה...

אני כבר עייף נפשית ואין לי כוח להיתמודד עם כל הריבים וכל המשימות שמטילים ומוטלות עלי-אני כבר אובד עצות

אני יודע שאם אח שלי הקטן (בן 6) לא היה נולד הייתי כבר מתאבד-אני חושב על זה כבר הרבה פעמים בזמן האחרון אבל תמיד אני אומר לעצמי-"מה זה יעשה לאחי?!,אני לא יכול לעשות לו את זה!!!" ואז אני מוותר על העניין...

כבר כמה ימים אני שוקל אם לומר את זה כאן-אין לי למי לומר! אם אומר את זה למישהו שמכיר אותי יחשבו שאני חולה נפש! איזה ילד בן 16 נוטה לחשוב רוב הזמן על איך להיתאבד?!

סוף סיפור...עד הפעם הבאה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2005, 13:31
  פועל זר פועל זר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.05
אני אומר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "איך אני יכול להמשיך לחיות ככה?!"

לעצור את הריבים של ההורים שלך אתה בטח לא יכול, גם ההורים שלי רבו והתגרשו אבל פשוט לא היה אכפת לי הם חיים את החיים שלהם ואני חי את שלי
אם זה באמת ממש פוגע בך הריבים שלהם אז הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להגיד להם
אם תגיד להם בשיא הכנות את מה שאתה מרגיש הם בטוח יפסיקו לריב לידך לפחות.

אם הם יתגרשו - לא נורא, קורה. בשנים האלה חצי מכל נישואים נגמרים בגירושים. אין בזה שום דבר רע גם ההורים שלי התגרשו והכול בסדר זה לא מפריע לי.

אני לא מבין למה אתה נהיה אלים זה תלוי בך פה, זאת בחירה שלך. פשוט תתעלה על עצמך ואם משהו מעצבן אותך תעשה כל דבר אחר חוץ מלתת מכות או לקלל.

יש לך חברים? פשוט תחפש דרכים לכייף שום דבר לא צריך לעצור אותך שם

למה אתה רוצה להתאבד? תחפש את המקור של זה ותשנה אותו
ישן 03-09-2005, 14:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "איך אני יכול להמשיך לחיות ככה?!"

כמו שכתוב לך בחתימה (ואגב משפט יפה וחזק) שהמוות זה הדרך של החיים שלך להגיד שאתה מפוטר אז אני לא חושב שאתה רוצה להיות מפוטר כי בניגוד לפיטורים במקום אחר פה לא תוכל לחפש עבודה או כל דבר אחר במקום אחר אלא תהייה באמת במקום אחר, ואני שמח שאתה מונע מעצמך את הרצון לעשות זאת באמת ולא רק לדעתי המחשבה על האח צריכה למנוע ממך אלא גם מחשבות על איך יגיבו המשפחה שלך ההורים ושאר הקרובים גם אם ההורים שלך רבים אני משער שזה בינם ולא בהכרח קשור אלייך ולכן תחשוב באיזה עצב ודיכאון ואולי גם תסכול הם יהיו? ומה עם החברה הצעירה שלך שתשבור לה את הלב שתעלם לה כך פתאום ושאר החברים שלך, תחשוב על כל המעגל שתשפיע עליו !!!

ובקשר לשאר הבעיות חוץ מהמריבות שאתה שומע שההורים שלך רבים לא הבנתי עם מי אתה עוד רב ולהגיד שאתה רב עם כל העולם לא בדיוק מסביר זאת
אני דיי מסכים עם פועל זר שאומר לך שתוכל לבקש מהם לא לריב לידך כי זה מפריע לך ורצוי לדבר איתם בזמן שהם רגועים ופנויים לשיחה ולא בזמן שהם רבים כי אז לא בהכרח יש להם זמן וכח להקשיב
וכמובן תוכל לבלות אצל חברים , חברה ידידות וכו'
נסה לחשוב גם על הדברים הטובים שקורים לך כמו שכתבת באשכול שאתה נשמע מרוצה מהכיתה החדשה שלך והבנות ששם
אני יודע שזה תקופה לא קלה הגירושים של ההורים אבל לא בטוח שתוכל לעצור את זה במיוחד אם הם כבר החליטו ומה שנשאר לך זה לראות איך אתה מצליח לחיות עם זה כמה שיותר בשלום בלי שזה יהרוס לך את היום
לכן נסה לראות את הדברים הטובים שקורים לך ביום יום (תמיד קורים גם דברים טובים וגם דברים רעים צריך רק לחפש ואת הדברים הרעים בדרך כלל לא בעיה למצוא אז נשאר רק לחפש את הדברים הטובים)
נסה לבלות כמה שאפשר
ואם יש לך אחים או אחיות אתה יכול לדבר איתם ולשתף אותם אולי גם ביחד תוכלו לדבר עם ההורים או לעשות משהו אחר
שיהיה בהצלחה וקח בקלות
ואנחנו פה איתך לכל אורך הדרך ומחכים לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-09-2005, 18:26
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי אליאורי

תראה חמוד, הורים רבים וכל זוג רב, אני לא מכירה אף לא זוג אחד שלא רב שכן כולנו שונים ונדיר שתמיד תיווצר הסכמה בנוגע לכלל הדברים; ובמערכת יחסים מחייבת כנישואים - לכל אספקט יש משמעות רבה .
הדבר החשוב כאן הוא - שאסור לך להאשים את עצמך כי ההורים שלך הם אנשים בוגרים ואם הם רבים זה בזכות מעשיהם ואך ורק באשמתם .
במידה והם אכן עומדים בפני גירושים, עליך להבין שעם כל הקושי שבמצב - לפעמים אנשים לא יכולים להמשיך להיות ביחד מסיבות שונות שתלויות בהם . נכון שמי שסובל מזה בשורה התחתונה הם הילדים, אך כעבור זמן מה לכשמסתגלים לשינוי, אפשר אפילו למצוא בו יתרונות .
אני אתן לך דוגמה של חברה טובה שהייתה לי בתיכון - הוריה התגרשו כשהיא הייתה בכיתה י' והיא נאלצה לעבור דירה עם הוריה ואחותה הקטנה, בעוד שאחיה נשאר לגור עם אביה .
היא מאוד לא רצתה את השינוי הזה כי היו לה חברים רבים במקום מגוריה הקודם והיא הייתה מאוד מחוברת לאבא שלה, אבל רצה כך הגורל והיא עברה לגור במושבה שלי תוך שהיא מבקרת אחת לסופשבוע אצל אביה .
תוך שנתיים לערך, אביה התחתן בשנית ונולדה לו בת, לאחר שנתיים אמה נישאה בשנית ונולד לה בן .
חברתי הרוויחה 2 משפחות חדשות; יודע כמה היא מאושרת כיום ?
- אז נכון שזו דוגמה טובה ויש אנשים שלא ממשיכים לפרק ב', אך זה תלוי בהם לחלוטין ובאיך הם רואים את חייהם .

בנוגע אליך - אתה בפתח שנה חדשה ועושה רושם שהינך מרוצה ואף מאוד מכיתתך, יודע כמה זה חשוב להתחיל ברגל ימין ? -זה מבטיח שאם תתאמץ, השנה שלך יכולה להיות הכי מוצלחת ומדהימה !

בנוגע למחשבות שפוקדות אותך לאחרונה - תראה, מחשבות על התאבדות נובעות מתוך חולשה, אך אני לא חושבת שזה המקום שאתה רוצה להיכנס אליו כי זה קל, הדבר הקשה יותר הוא להתמודד .
אני מבינה את נקודת השבירה שלך כרגע, אבל אסור לך להתייאש ולהרים ידיים כי פרט לאחיך ישנם עוד דברים נפלאים בחייך והם רק ההתחלה, לא היית רוצה לראות איך זה לשרת בצבא ? איך זה ללמוד, לעבוד, להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם ?
-כל הדברים האלו הינם פירות של עבודה קשה שכן שום דבר טוב לא מגיע בחינם, וקשיים נועדו להתמודד איתם, אם כולנו נרים ידיים ולא נתמודד עם המכשולים בדרך, איך נתקדם ?

תחשוב על זה היטב ובטוחני שתגיע להחלטה הנכונה - שהחיים יפים ושהם עוד לפניך .
תמיד כאן בשבילך בכל דבר שתצטרף ואל תהסס לפנות,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-09-2005, 19:28
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
תראה..

לק"י

אל תקח ללב מה שלא קשור אלייך.המריבות של הוריך(הפתעה!),הם של הוריך,אל תכניס ראש בריא למיטה חולה.אל תפיל על עצמך את הריבים/הגירושים שלהם.זה לא קל,אף אחד לא אמר את זה,אבל זה אפשרי וכמו כל דבר,זה הופך לשגרה רגילה למדי.אל תשקע בזה.אל תפיל האשמה עלייך,אל תריב עם אחרים,מותר לך לכעוס,לכאוב אך אל תוציא על אחרים את מה שלא נתון בשליטתך.תשנה מה שאתה יכול,תתאחד עם אחיך ותתחזק,אל תברח-תתמודד.

ישן 03-09-2005, 21:11
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
אני לא מגיבה כאן בדר"כ, אבל בגלל שהפנת אותי...

זו לא הולכת להיות תגובה שתשנה את חייך מקצה לקצה, אבל בכל זאת;
תשמע, בתור אחת שההורים שלה עברו תהליך גירושין ארוך, מכוער וקשה יותר משאתה יכול לדמיין לעצמך (ואולי דווקא כן, ועל כך אני מצטערת) אני מבינה מה עובר עליך.
זה לא הולך להיות קל, ומה לעשות - המצב בבית לא הולך להיות נוח בתקופה הקרובה. ככה זה כשמשפחה עוברת תהליך מהסוג הרע.
מבחינתי, כל מה שניתן לך לעשות זה לגונן על אחיך הצעיר כמה שאפשר. עצה קטנה: בכל פעם שההורים מתחילים לריב, קח את אחיך איתך ושב איתו בחדר סגור. תשמעו מוסיקה, תראו טלויזיה, תדברו... כל דבר שיכול להרגיע את שניכם. אין לך מושג כמה זה חשוב, ואני בטוחה שזה יוכל להועיל גם לך וגם לו, ולהפוך את התהליך הזה לכמה שפחות מפחיד בשבילך ובעיקר בשבילו.
תהיה חזק בשבילו, בשביל הורייך (שיכול להיות שלא שמים לב לזה כרגע, אך בעתיד יעריכו אותך מאוד על כך), ובעיקר בשביל עצמך.

תחזיק מעמד
זה תהליך ארוך וקשה לכולכם, אבל תעברו אותו בסופו של דבר.
ישן 04-09-2005, 09:57
צלמית המשתמש של charm

זיגזג נסחפת...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ZigZag שמתחילה ב "יש לך מספיק כסף בשביל אינטרנט, החיים שלך לא בזבל."

אין קשר בין כסף לאושר כמו שGM אמר וכיוון שהבחור בן 15 וגר עם הוריו סביר להניח שההורים משלמים על האינטרנט אז אין קשר בין הכסף למה שהוא עובר
כמובן שאפשר לטעון שיש דברים יותר גרועים מגירושים ומריבות של הורים למשל אובדן של אחד מהם (חס וחלילה) או בריאות שקורסת לך או לקרובים לך וכו'
אבל זה לא המטרה ולא חושב שיעזור לו לחשוב על אסונות בעולם בשביל להתעודד ממצבו

ואליאור ידידי קיבלת פה תגובות מאוד תומכות ובהודעה האחרונה שלך נראה שאתה עדיין מנסה לפתור לכולם את הבעיות ולקחת על כתפיך את המצב שאתה נמצא בו וזה מיותר וחסר טעם ולא יוביל אותך לכלום, כמו שנאמר פה לא אתה אחראי על המריבות של הוריך ואני מניח גם על שאר הדברים (תקן אותי אם אני טועה ואם אתה מתקן אנא תפרט למה זה אשמתך שנבין זאת)
מה שכן באחריותך זה איך להתמודד עם זה ופה קיבלת עצות טובות ופרקטיות שתוכל ליישם זאת ואיך תבחר להתנהג עם זה זה כבר תלוי בך אתה יכול להשבר מכל מריבה שאתה שומע ואתה יכול גם לעודד את עצמך בכל דרך שתמצא לנכון ולעבור את זה
בכל מקרה בהצלחה
ואנחנו פה בשבילך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-09-2005, 15:37
צלמית המשתמש של charm

אליאור ידידי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "[font=Book..."

במקרה כמו שציינת אני הייתי מציע לך לגשת אליהם כשהם לא במריבה ורצוי שהם רגועים נניח שהם קוראים עיתון בבוקר (מצד שני זה רעיון לא טוב כי קשה להיות רגוע כשקוראים עיתון בארץ אבל הבנת את הרעיון ) ולבקש מהם לא לערב אותך, אתה יכול גם להגיד להם שאתה לא סובל את הויכוחים שלהם לדעתי גם תוכל להגיד להם שהויכוחים שלהם נשמעים כמו ויכוחים של ילדים בגיל שלך או אפילו של אחיך בקיצור ויכוחים של ילדים קטנים ואתה לא סובל לשמוע אותם מתווכחים ואם הם מתעקשים להמשיך (ואף להדגיש חרף שאתה מבקש זאת - קצת לשחק על הריגשי לא יזיק) שלא יערבו אותך , ובכך תפתור את עצמך מהמצב הזה ותוכל אולי קצת להתנתק מהויכוחים האלו ואולי גם פתאום הם יקלטו מה הם עושים ועל איזה שטויות הם רבים
שיהיה בהצלחה ותהיה חזק

ישן 05-09-2005, 21:04
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ותודה על האנטיפתיות...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ZigZag שמתחילה ב "..."

לק"י

אז נכון שיש בעיות יותר גדולות בעולם,אז זה הופך את הקטנות שלנו לחסרות ערך?!ממש לא.זו טעות לחשוב כך.אנו צריכים לעזור לאחרים גם בבעיות קטנות,לנסות "להציל" את העולם בדרכנו הפרטית,האישית והקטנה.אי-אפשר תמיד לעזור בבעיות הגדולות,אז עוזרים בקטנות.עושים משו.ועוד משו,אולי בשבילך אלו בעיות קטנות ומטופשות,אבל בשביל מי שחווה אותן הן גדולות וקשות.אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו,ואל תעזור אם אינך חפץ בכך,אחרי הכל זה פורום תמיכה לא פורום פגיעה בזולת.

ישן 09-09-2005, 19:55
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
רגע רגע!

לפני שתעשה צעד חפוז כמו שאתה חושב עליו בזמן האחרון ואז נמנע מלעשת אותו בגלל אחיך בן ה -6,
רצוי שתחשוב שנייה שזה הצעד הקיצוני שמשם אין דרך חזרה
ואם אחיך בן ה-6 הוא הסיבה לכך שאתה לא נוקט בצעד הזה כדאי שתהיה איתו כמה שיותר כד שתבין שיש בשביל מה לחיות,יש כ"כ הרבה דברים לחיות בשבילם ואתה תראה אותם בקרוב
אתה עוד צעיר בכדי להבין את זה ותחשוב שלהתאבד זה באמת צעד טיפשי ושלא שווה לעשות את זה בגלל שההורים עומדים להתגרש,ולכן הם רבים בלי הפסקה
אוקיי,אז ההורים רבים וזה בכלל לא קל לחיות עם זה,במיוחד כשהם מדברים על גירושים אבל תסתכל על היתרון בדבר,אם הם יתגרשו-לשניהם יהיה יותר טוב,לא יהיו ריבים ויהיה יותר שקט

אם הריבים מעצבנים אותך אז תצא מהבית
תן להם לריב כמה שהם רוצים,לך לאיזה חבר,תעשה משהו אחר ונסה לא לחשוב על זה

אבל שלא תחשבו לרגע להתאבד כי תחשוב מה יהיה אם יקרה
ההורים יתגרשו,יישארו רק אמא והאח בן ה-6 שממש ממש ממש יתגעגע אליך!

תחשוב לפני שתעשה צעד טיפשי!
תהיה בוגר ותלמד לחיות עם המצב,תילחם ואל תרים ידיים!
שיהיה לך בהצלחה ותהיה חזק...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר