לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 16:09
  לוחם קונג פו לוחם קונג פו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
כל תלמידי שי חי להיכנס וגם שאר לוחמי האומנויות לחימה

לכל תלמידי קונג פו בכללי אבל ביחוד לשי חי!!!!....

אני גם הייית אצל שי חי ...אומנם רק חודש..וזה לא בגלל שנשברתי אלה בגלל שהרגשתי שאני לא לומד את הטכניקה טוב!!!...........ואני מקווה שעכשיו המבצ הישתפר אבל בכל מקרה כולם מקירים את הסיפורים על המאמן הדגול שי חי ועל כל הסיפורים של המכון ושל התלמידים שלא מרגישים כאב!!!

דבר ראשון זה שמרביצים לכם זה לא נחוץץ ואת האמת זה גם לא ממש יעזור לכם בקרב!!....(אני אישית ממש אהבתי את זה אבל אל משנה) אז אןי לכם מה לחשוב שאתם הכי טובים בגלל שאתם רגילים לכאב!!!.........וזה שהמורה שלכם לא מחדיר בכם את הכבוד ואת האחריות שאמורה להיות ללחום קונג פו או לכל לוחם סוג של אומנות לחימה זה חבל מאד!!!.....אבל יש לי משו לומר לכםם ....אנשים שאני מכיר נמצאים שם והם חושבים שהם בלתי מנוצחים ושהשיטה שלהם הכי טובה!!......אז ככה!!

אני לומד משו הרבה יותר טוב..........אני לומד את הבסיס של ברוס לי והוא כבר עשה מיזה סמאטוחה!!

השיטה הזאתי מלמדת לשבור את כל הקראטה,גודו,גוגיצו וכמובן כל שיטות הקונג פו כולל מששי חי מלמד..ואני לא מזלזל בשיטה ..אני רק אורמ לכם שאתם צרכים להיות מודעים לזה שאתם טובים אולי אפילו טובים מאד..אבל לא הכי טוביםם ואתם אפילו לא קרובים להיות הכי טובים!!....וגם הסנסאי שלכם הוא לא הכי טוב!!!
חזרה לפורום
ישן 03-09-2005, 21:48
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי לוחם קונג פו שמתחילה ב "זה לא מה שאני אומר"

אני ממש לא הבנתי כלום

אבל מה שהכי הכאיב לי שאמרת שאתה לומד את הבסיס של ברוס לי (גט קון נו) אם לזה היתכוונת ואמרת שזה "יותר טוב" כל אומנות לחימה היא מיוחדת ושונה מהשניה אפילו אם יש דברים דומים
אל תשווה את הגט קון דו של ברוס לי לקונג פו או אני יודע על מה דיברת מי אמר שזה יותר טוב וזה יותר חזק אין דבר כזה זה ממש לא נכון אתה יודע מה זה גונג פו שאולין? שמלמדים אותו במקדשים זה הדבר הכי חזק שיכול להיות אנשים שם הם פשוט חיות אז בבקשה אל תשווה בכלל את הגט קון דו לשום אומנות וזה שברוס לי היה לוחם ענק לא אומר שהגט קון דו יותר חזק מאומנות לחימה אחרת ובמיוחד בארץ שפה זה לא מתקדם ביותר (ממה ששמעתי)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום
ישן 03-09-2005, 23:51
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוחם קונג פו שמתחילה ב "כל תלמידי שי חי להיכנס וגם שאר לוחמי האומנויות לחימה"

חברה.........

ג'ט קון דו זה רעיון....כלומר דרך חשיבה שברוס לי אימץ לעצמו ........ זה שאנשים אחרי זה הפכו את זה לאומנות לחימה ......
זה ממש לא היתה הכוונה שלו....... הכוונה ברעיון היתה לשמור תמיד על ראש פתוח.....לא להיות מקובע למוסכמות אומנות הלחימה שאתה לומד......

אין דרך אחת נכונה.....לכול אחד יש את הדרך שלו. צריך לקבל הכול......לחשוב....ולאמץ לעצמך מה שטוב לך.....

דרך אגב ברוס לי החל את דרכו מווינג צ'אנג ולמד גם ג'יו גיטסו ואפילו איגרוף מערבי רגיל!!
וווינג צ'אנג אגב היא שלוחה של קונג פו.......

תקלוט בחור.......בסופו של דבר .....הכול בא מאותה הביצה!
חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 12:09
צלמית המשתמש של yehonatan_m
  yehonatan_m yehonatan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yehonatan_m שלח הודעה דרך MSN אל yehonatan_m
שקט כולכם!!!!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "זה מה שרשמת:"

אני שמח מאוד שיצא לי ללמוד קונג פו אצל שי חי האימונים קשים וכל הבכיינים שלא אוהבים שמרביצים להם אין מה לעשות!
כמובן אני פרשתי מכוון שהייתי בכיתה י"ב ונאלצתי להשקיע בלימודים והקונג פו של שי חי אילץ אותי להשקיע המון אנרגיות בלחימה והיה נורא קשה ולא יכולתי להתמקד גם בלימודים וגם בקונג פו לכן פרשתי מהקונג פו של שי וכרגע אני ממש ממש ממש רוצה לחזור וללמוד שוב אבל אני לא יכול כי עוד מעט אני מתגייס לצבא ואני אצטרך שוב לעזוב אז עדיף כבר שאני אשאר בבית ואתאמן סתם לבד!
שי חי ומשה גרוליק הם תותחי על בקונג פו!!!
שי חי =) כבוד גדול ללמוד אצלו היה, אה ומי שזוכר אותי אני יוני מאמרי מהקונג פו אני הייתי מחזור ראשון של שי חי!
אם יש מישהו שבקשר עם שי חי או רוצה להתאמן שוב אצלו אני מוכן לבוא שוב =) lets rock!!!!!
אי סי קיו שלי 231916777 אם אני לא אצור עם שי חי קשר אז אני פשוט אעדיף ללמוד אצל משה.

חזרה לפורום
ישן 16-09-2006, 12:18
  pain man pain man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
תקשיב תקשיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוחם קונג פו שמתחילה ב "כל תלמידי שי חי להיכנס וגם שאר לוחמי האומנויות לחימה"

1. לקבל מכות ולהתעסק במכות כמו שצריך זה אומר לקבל ולתת

2. זה שזה קשה זה ידוע אבל גם משתלם

3. אל תשווה בכלל בין מה שברוס לי לימד לפנגיינון

4. אם היית באימונים של שי תקופה, והיית רציני היית מרגיש בלתי מנוצח, בגלל כל מה שעברת במשך תקופה.
עם כל הכבוד למורים בארץ, האימונים שרוב (לא כולם), רוב המכונים מעבירים הם משחק ילדים בהשוואה לאימונים של שי מסיבה אחת- אתה פותח את התחת באימונים ובטכניקה בסיסית וכמובן מתקדמת וזה מה שהופך אותך למאוד חזק ומנוסה במכות מגע מלא לחלוטין.

5. ושוב זה קשה אבל גם יעיל (אין מה לעשות כדי להיות טוב צריך לקיים קרבות כל הזמן)

6. שיהיה לך הבצלחה במה שאתה לומד.

נ.ב- הכי אבל הכי חשוב שאתה מרוצה במה שאתה נמצא וזה ממלא אותך בפנים זה הכל.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר