לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2005, 12:10
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
הודעת פרישה (שונה, מנהלים נא לא לנעול על כפילות :))

שלום לכולם,

לאור ההתרחשויות האחרונות, חבויות כגלויות, אני פורש בצער רב מניהול בפורומי האקטואליה; פרישתי באה על רקע תחושותי האישיות כי המקום כבר אינו מתאים לי.

כתבתי בפורום מחודשו הראשון ותמיד נהניתי להגיע ולקרוא את פניני הנוכחים – גם כשעצבנו אחד את השני.
בחודשים האחרונים, בתור מנהל בפורום, ניסיתי להיות הוגן ואני מתנצל אם מישהו נפגע מפעולה ניהולית שלי (לגבי מעשי ככותב – נא לפנות להנהלה...).

אני מצטער שלא יצא לי להמשיך לשרת אתכם, ורוצה להודות לכותבים שעשו את המקום הזה לאתר החביב עלי ולמנהלים שעשו עבודתם נאמנה (ללא תמורה מלבד פסודו-שררה – להזכירכם); גם כשאתם מתרגזים על החלטה שנראית שרירותית - זכרו כי מדובר בתברואנים שעל פי רוב עובדים לטובתנו ככותבים.
להתראות בזמנים אחרים,

NOTA

נ.ב. – אני כבר מחכה בקוצר רוח ל"ביקורת הרטוריקה" מאת אחד הכותבים חסרי האלוהים כאן. נא לזכור לי כי זו הפעם הראשונה שאני פורש – וגם אחת הפעמים היחידות בהן אני כותב בפאתוס

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 04-09-2005 בשעה 12:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2005, 12:21
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
לא!!!!! אני לא מאמין. שיו! איזה נורא!!!!!@!@!@#@##$!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "הודעת פרישה (שונה, מנהלים נא לא לנעול על כפילות :))"

אתה אחד המנהלים המוכשרים באינטרנט הישראלי וזו מכה קשה ביותר לפורום פרש בכלל ולאינטרנט הישראלי בפרט@!@!@! איך אתה עושה לנו דבר כזה? נוטה, אל תלך, בבקשה. אנחנו מעריכים אותך, אנחנו אוהבים אותך, אנחנו עורגים לך. הגלישה כבר לא תהיה אותה גלישה, איך גם אתה וגם העכבר נוטשים אותנו בשעה קשה זו? שניכם שהייתם כל כך אנושיים וחביבים...

אבל יודע מה? אני רגוע. אני יודע שיש כאן שפע של גולשים מוכשרים שייכנסו בקלות לנעליים הגדולות שלכם. מצטער שאני נשמע אכזר, אבל אתה בטח מכיר את ה-the king is dead, god save the queen. הפורום זקוק למנהלים מוכשרים, אחראיים ונבונים שיתאימו לאופיו הנפלא, ולכן אני מציע למנות במקומכם את טופי - ויפה שעה אחת קודם.

נ.ב - אל תתייחס לכותב חסר האלוהים. הוא גס ומרושע.
נ.נ.ב - בקשתך מתקבלת באהבה ובהערכה רבה (גם לך וגם לעכבר)

ישן 04-09-2005, 16:46
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
מעבר לצער על עזיבתו של מנהל טוב, זה הזמן לחשבון נפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "הודעת פרישה (שונה, מנהלים נא לא לנעול על כפילות :))"

בפורם הזה שתמיד ידע להפריד בין יחסים אישיים לדעות פוליטיות קיצוניות ככל שיהיו - נחצו לאחרונה הקווים.
ההתנתקות שחידדה את ההבדלים עד לקצה והסעירה את הרוחות, גרמה לויכוחים שגלשו לרמה האישית הנמוכה ביותר...
התופעה ששני מנהלים מן הטובים שהיו בפורם עוזבים תוך רמיזה על התנהלות לקויה צריכה להדאיג את כולנו.
אני קורה כאן לאנשים שהפורם הזה יקר לליבם ויש להם קשר אישי ומכירים את הנפשות הפועלות לנסות לעשות סולחה .
ובמסגרת זו אני מוציא מהבוידם את כל הסיסמאות שנפנפנו בהם בעבר הרחוק והקרוב:
"שלום עושים עם אוייבים"
"ושבו בנים לגבולם"
"שלום עכשיו - מלחמה אחר כך"
"שני חברים יצאו לדרך בים בם בום " ..אופס...לא מתאים לההודעה הזאת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר